خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


Text/HTML
 

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود ,بررسی چشم انداز سازی محصول تفکر و ارزش های,پاورپوینت

تاریخ ایجاد 07/03/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 2800 تومان   حجم فایل: 2338 kb  تعدادمشاهده  16


دانلود ,بررسی چشم انداز سازی محصول تفکر و ارزش های,پاورپوینت
 
پاورپوینت چشم انداز سازی محصول تفکر و ارزش های  
      
چشم انداز تصویری است از مقصد نهایی یک برنامه. مجموعه اهدافی که برنامه را مشترکاً به شنونده انتقال می دهند.
•چشم انداز با تدوین راهبرد طراحی شهری رابطه ای ضروری و قطعی دارد .
•تنها راه برون رفت از محیط تصمیم سازی های روز به روز و سیاست های سلیقه ای ، هدایتو مدیریت راهبردی شهر بر مبنای چشم اندازی است که براساس ارزش های مشترک جامعه و طرف های ذینفع شکل گرفته باشد .
•چنین چشم اندازی نمی تواند محصول تفکر و ارزش های جمع کوچکی از برنامه ریزان و طراحان شهری باشد بلکه لازم است بر مبنای فرایندی عقلایی و شفاف شکل گرفته باشد.
•در مورد ساختار و محتوای فرایند چشم اندازسازی دیدگاه های متنوعی در انطباق با شرایط جغرافیایی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جوامع گوناگون شکل یافته اند.
•به طور مثال در حالیکه در جوامع توسعه یافته دستیابی به چشم انداز مشترک به واسطه وجود ساختارها و نهادهای مدنی با سهولتصورت می گیرد، در کشورهای کم تر توسعه یافته جلب مشارکت سازمان یافته بخش های گوناگون جامعه و حصول اجماع با چالش های قابل ملاحظه ای مواجه است .
•از این رو الگوی معینی را در قالب مدل سی_دی_اسبرای فرایند چشم اندازسازی تهیه شده.
•مقیاس فضایی نیز می تواند در فرایند چشم اندازسازی مؤثر باشد؛ لذا الگوهای مشخصی را برای تدوین چشم انداز در مقیاس محله یا جامعه محلی تهیه شده که از جمله می توان به مدل ارگوناشاره کرد .


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,بررسی ,چشم انداز , سازی ,محصول , تفکر , و ارزش های ,پاورپوینت , ,پاورپوینت چشم انداز سازی محصول تفکر و ارزش های , ,چشم انداز تصویری است از مقصد نهایی یک برنامه. مجموعه اهدافی که برنامه را مشترکاً به شنونده انتقال می دهند. ,•چشم انداز با تدوین راهبرد طراحی شهری رابطه ای ضروری و قطعی دا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی عوامل مؤثر بر فرایند طراحی شهری
دانلود بررسی پاورپوینت ضوابط و استاندارد کامل فضاهای مسکونی
دانلود بررسی پاورپوینت شهر سوخته و شگفتیهای آن
پاورپوینت بررسی اجتماعی، تاریخی و فرهنگی در طراحی شهری
پاورپوینت بررسی مفهومی شهر و شکل‌گیری مفاهیم شهر
پاورپوینت بررسی برنامه‌‎ریزی و الگوهای شهرسازی در ایران
دانلود بررسی پاورپوینت سیمای شهری
دانلود بررسی پاورپوینت زندگینامه و آثار طراح برج میلاد محمدرضا حافظی
دانلود بررسی پاورپوینت سرگذشت شکل گیری شهرک غرب در تهران
دانلود بررسی پاورپوینت گونه شناسی یک شهر
پاورپوینت بررسی اصول برنامه‌ریزی و مدیریت محیط زیست شهری
پاورپوینت بررسی مدیریت جامع بحران
پاورپوینت بررسی تاب‌آوری شهر در مقابل بحرانها و حوادث
پاورپوینت اکولوژیک شهری و تاثیر آن بر محیط زیست
پاورپوینت بررسی نقش و اهمیت مساجد در شهر اسلامي
پاورپوینت بررسی طرح جامع مسكن
پاورپوینت بررسی دهکده شهری
دانلود بررسی فایل پاورپوینت مطالعات پارک علم و فناوری
پاورپوینت بررسی خیابان ارک تبریز
پاورپوینت بررسی مفهومی و تاثیر المان ها در فضاهای شهری

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد