خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 17 -.حتی ایام تعطیل   با تشکر از اعتماد شما

    


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک


Text/HTML
 

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود,پاورپوینت بررسی شناخت فضای شهری نمونه موردی خیابان سناباد,pptx

تاریخ ایجاد 29/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 88   قیمت: 5000 تومان     تعدادمشاهده  45


دانلود,پاورپوینت بررسی شناخت فضای شهری نمونه موردی خیابان سناباد,pptx
 
 
بخشی از مطلب
 
محیط های شهری برای انسانها است؛ نه برای اتوموبیل ها، کامیون ها و پروژه های بزرگ. با این حال این موضوع هنگام قدم زدن در اغلب شهر ها و محیط های شهری مشهود نیست. باید به دنبال شیوه هایی باشیم که از طریق آنها کیفیت یا مقیاس انسانی را به محیط های شهری خویش بازگردانیم.
بر این اساس محیط انسانس آرامش بخش محیطی است مرتبط با مقیاس انسان پیاده، نه خودروهای شتابزده و سریع السیر. در خیابان سناباد وجود ساختمانهای بلند مرتبه و طراحی خیابان که معطوف به جنبه های ترافیکی بوده است، سبب شده خیابان سناباد فاقد مقیاس انسانی باشد.
 منظور از فضا در فضای شهری قسمت هائی از شهر شامل خیابانها ، کوچه ها و تمام مکانهائی است که امکان حضور همه مردم در آن وجود دارد.و توده به مکانهائی گفته می شود که عمومی نمی باشد و امکان حضور همه مردم در آن وجود ندارد.
منظور از عرصه سطحی از قطعات می باشد که فاقد ساخت و ساز می باشد و به عنوان فضای باز معرفی می شودو اعیان فضاهای ساخته شده در قطعات می باشد.
مساحت اعیان در این محدوده ؟ متر مربع می باشد که ؟ درصد از مساحت کل توده می باشد.
در محدوده فراگیر خیابان سناباد معابر را به 4دسته می توان تقسیم کرد:
_ شریانی اصلی درجه 1
خیابان احمد آباد که یکی از مهمترین و قدیمی ترین شریانهای شهر می باشد و ارتباط مستقیم شرق به غرب و بالعکس شهر مشهد را تامین می کند.
_ شریانی اصلی درجه 2
این شریانها ارتباط محلات شهر با یکدیگر و ارتباط خیابانهای جمع و پخش کننده و مراکز ثقل را برعهده دارد. در این شریانها امکان ارتباط با کاربریها به طور مستقیم ایجاد می شود. با توجه به این ویژگی ها در محدوده مورد مطالعه خیابانهای فلسطین، کلاهدوز و خیام شریانی درجه 2 اصلی می باشند.
 جابه جائی مسافران در خیابان سناباد با وسائل عمومی به وسیله اتوبوس و تاکسی انجام می شود که در محدوده مطالعاتی حد فاصل چهارراه کلاهدوز و راهنمائی یک ایستگاه اتوبوس وجود دارد و محل ایستادن تاکسی نیز در چهارراه راهنمائی می باشد.. بررسی پرسشنامه ها نشان می دهد بیشتر مردم برای ورود و خروج ار محدوده تمایلی به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ندارند و این بیانگر کیفیت پایین حمل و نقل عمومی در این محدوده است.
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
شناخت فضای شهری نمونه موردی خیابان سناباد ,pptx ,دانلود,پاورپوینت بررسی شناخت فضای شهری نمونه موردی خیابان سناباد,pptx , ,بخشی از مطلب , ,محیط های شهری برای انسانها است؛ نه برای اتوموبیل ها، کامیون ها و پروژه های بزرگ. با این حال این موضوع هنگام قدم زدن در اغلب شهر ها و محیط های شهری مشهود نیست. بای,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و نظریات توماس گوردون کالن
پاورپوینت بررسی مرکز شهری CityLife اثر گروه معماری زاحا حدید
بررسی و تحلیل مبلمان شهری
پاورپوینت بررسی راهبرد توسعه شهری City Development Strategy
پاورپوینت بررسی و تحلیل بیوگرافی و نظریه های لویس مامفورد، برنامه ریز شهری
پاورپوینت بررسی طراحی معماری دیوار سبز ساختمانی در قلب لندن
پاورپوینت بررسی زهکشی آبهای سطحی
دانلود بررسی پاورپوینت بررسی حاشیه نشینی در زنجان
دانلود,پاورپوینت بررسی اصل ارتباط در طراحی شهری,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی مفاهیم پایه ادراک کیفیت فضایی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی تراکم مسکونی، ساختمانی و جمعیتی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی حیاط در معماری سنتی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی محیط و فضای شهری,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی نظام كنترل و هدایت فضای شهری,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی ابعاد معماری و شهرسازی ایرانی,pptx
پاورپوینت بررسی تحلیل دیدگاه های مختلف در ماهیت منظر شهری
پاورپوینت بررسی تحلیل شهر سالم
دانلود,پاورپوینت بررسی برنامه ریزی شهر خلّاق از دیدگاه چارلز لاندری,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی شهر و طبقه خلّاق از نگاه ریچارد فلوریدا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی عوامل مؤثر بر تراکم شهری بهینه,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد