خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
عمران - پاورپوينت
 
فهرست مطالب: دانلود,بررسی پاورپوینت انواع بتن های سبک (LWAC),pptx

تاریخ ایجاد 27/06/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30   قیمت: 8000 تومان     تعدادمشاهده  20


دانلود,بررسی پاورپوینت انواع بتن های سبک (LWAC),pptx


بخشی از مطلب

- بتن گازی :
بتن گازی که به اختصار AAC  نامیده می¬شود. نوع خاصی از بتن سبک متخلخل است که با ایجاد حبابهای گاز در دو غاب مخلوط سیمان، آهک و پودر سیلیس و عمل¬آوری بتن حاصل در اتوکلاو تولید می¬گردد.از خواص عمده بتن گازی، وزن مخصوص کم، مقاومت مناسب، عایق¬بندی حرارتی و مقاومت در برابر آتش قابل ذکر است. باتوجه به این خصوصیات از کاربردهای عمده بتن گازی تولید بلوک¬های سبک ساختمانی، ساخت دیوارهای جداکننده و باربر می¬باشد. همچنین قطعات مسلح بتن گازی برای کاربردهای نیمه سازه¬ای مانند پانلهای سقف و دیوار مورد استفاده قرار می¬گیرند.
انگیزه تولید اینگونه بتن¬ها دستیابی به ماده¬ای با خواص چوب نظیر سبکی، عایق¬بندی حرارتی و قابلیت برش و شکل دادن و در عوض بدون معایب چوب مانند قابلیت اشتعال و فسادپذیری آن بود و در دهه 1920 در کشور سوئد شروع به تولید گردید.
امروزه محصولاتی که تحت نامهای تجاری ثبت شده نظیر Durox, Siporex, ytong, unipol, تولید و عرضه می¬شوند همگی بتن گازی می-باشند که در نسبت¬های اجزاء ومراحل پیش و پس فرایند تفاوتهایی با یکدیگر دارند.جرم حجمی خشک اینگونه بتن¬ها در محدوده  400 تا  800 است.
 حداقل مقاومت قابل قبول طبق توصیه نامه BRE 343 کشور انگلستان MPa 8/2 است. آیین¬نامه DIN آلمان با توجه به مورد مصرف رده¬های مختلف مقاومتی، مقاومت فشاری را از 2 تا MPa 8 تعیین نموده است[11].

2-9-2- بتن کفی :
در تعریف بتن گازی گفته شد که به بتن هوادار اتوکلاو شده، بتن گازی اطلاق می¬شود. نسبت حبابهای هوا در بتن کفی بطور طبیعی در حدود 20 تا 65 درصد است. این در حالی است که شاخص مقدار هوا برای بتن هوادار معمولی باید 3 تا 6 درصد باشد [12].
بتن کفی شامل مخلوطی از سنگدانه¬های ریز، چسباننده سیمانی و آب است. اضافه کردن سنگدانه¬های درشت اختیاری است و به دانسیته مورد نظر بستگی دارد. جزء نهایی، یک عامل شیمیایی کفزاست که هوای دمیده شده مورد نظر را تولید می¬کند. غلظت کف، عامل اساسی در کیفیت بتن کفی تولید شده است و وضعیت ایده¬آل کف، زمانی است که غلظت آن شبیه کف صابون غلیظ باشد. تنها خاصیتی که در ارتباط با بتن کفی بسیار مهم است، دانسیته محصول است. محدوده تغییرات دانسیته بتن کفی با توجه به کاربرد آن بین 300 تا 1700 کیلوگرم بر مترمکعب نوسان دارد. دانسیته¬های توصیه ¬شده برای کاربردهای مختلف در جدول 2-1 آمده است.
جدول 2-1- دانسیته بتن کفی برای کاربردهای مختلف
 


کلمات کلیدی مرتبط:
انواع بتن های سبک (LWAC) ,pptx ,دانلود,بررسی پاورپوینت انواع بتن های سبک (LWAC),pptx , ,بخشی از مطلب , ,- بتن گازی : ,بتن گازی که به اختصار AAC نامیده می¬شود. نوع خاصی از بتن سبک متخلخل است که با ایجاد حبابهای گاز در دو غاب مخلوط سیمان، آهک و پودر سیلیس و عمل¬آوری بتن حاصل در اتوکلاو تولید می¬گر,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی پاورپوینت کامل سازه های پوسته ای
پاورپوینت بررسی سازه شاتكريت
پاورپوینت بررسی انواع کفپوش های ساختمانی
پاورپوینت بررسی روشهای سبک سازی ساختمان
پاورپوینت بررسی انواع تهویه مطبوع
پاورپوینت بررسی پايدارسازي با استفاده از مهار انکراژ (Anchorage)
پاورپوینت بررسی روش تثبيت گود توسط نیلینگ یا میخکوبی
پاورپوینت بررسی روشهای پایدارسازی گودبرداری ها
پاورپوینت بررسی دوخت به پشت و روش دیافراگمی
پاورپوینت بررسی روش مهار درخاک یا انکراژ و روش میخ کوبی یا نیلینگ
پاورپوینت بررسی پایدار سازی دیواره گود به روش سپرکوبی
پاورپوینت بررسی جت گروتینگ و چگونگی نقش ان در بهسازی خاک
پاورپوینت بررسی دیوارهای حائل
پاورپوینت بررسی و معرفی انواع دیوار حائل
پاورپوینت بررسی انواع دیوار حائل
پاورپوینت بررسی بتن اکسپوز ، دیوار پوش بتنی
پاورپوینت بررسی پلی کربنات و کاربرد آن در معماری
پاورپوینت بررسی سیستم ساختمانیRBS ، قالبهای پلیمری RBS
پاورپوینت بررسی کاربرد , انواع و مشخصات دیوار برشی
پاورپوینت بررسی تکنولوژِی سوله

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد