خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
عمران - پاورپوينت
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی پیش تنیدگی در بتن

تاریخ ایجاد 12/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 21 اسلاید   قیمت: 3000 تومان     تعدادمشاهده  5


پاورپوینت بررسی پیش تنیدگی در بتن

بتن پیش ساخته نوعی بتن است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در طول تولید "فشرده شده" (فشرده شده) است ، به گونه ای که آن را در برابر نیروهای کششی که هنگام خدمت وجود دارند تقویت می کند.
این فشرده سازی با ایجاد تنش "تاندون" با استحکام بالا که در داخل یا مجاور بتن قرار دارد تولید می شود و به منظور بهبود عملکرد بتن در سرویس انجام می شود. [4] تاندونها ممكن است از سیمهای منفرد ، رشته های چند سیم یا میله های نخ كه معمولاً از فولادهای كششی بالا ، الیاف كربن یا الیاف آرام ساخته می شوند ، تشکیل شود. بکار رفته است ، ماده حاصل از ویژگی های بتن با استحکام بالا در هنگام قرار گرفتن در معرض نیروهای فشرده سازی بعدی و از فولاد مقاوم به انعطاف پذیر بالا در صورت قرار گرفتن در معرض نیروهای تنشی. این می تواند منجر به بهبود ظرفیت ساختاری و / یا سرویس دهی در مقایسه با بتن آرمه معمولی در بسیاری از شرایط شود. بارهای سوار شده به میزان مورد نظر خنثی می شوند.
بتن پیش ساخته در طیف گسترده ای از ساختمانها و ساختمانهای عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد که عملکرد بهبود یافته آن می تواند طول های طولانی تر ، کاهش ضخامت سازه و صرفه جویی در مواد را در مقایسه با بتن مسلح ساده فراهم کند. کاربردهای معمول شامل ساختمانهای مرتفع ، اسلب مسکونی ، سیستمهای بنیادی ، سازه های پل و سد ، سیلوها و مخازن ، آسفالت های صنعتی و سازه های مهار هسته ای است.
اولین بار در اواخر قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت ، بتن پیش ساخته فراتر از تنش کشیده شده است تا شامل تنش بعد از تنش شود ، که بعد از ریختن بتن اتفاق می افتد. سیستم های تنش ممکن است به عنوان یکنواخت طبقه بندی شوند ، جایی که رشته یا سیم هر تاندون بطور جداگانه استرس زده می شود ، یا چند رشته ای ، جایی که تمام رشته ها یا سیم های یک تاندون به طور هم زمان استرس می شوند.  تاندون ها ممکن است یا در حجم بتونی (فشار داخلی) یا کاملاً در خارج از آن (فشار خارجی) قرار بگیرند. در حالی که بتن پیش تنیده از تاندون هایی که مستقیماً به بتن متصل شده اند استفاده می کند ، بتن پس از تنش می تواند از تاندون های باند شده یا بدون اتصال استفاده کند.
و....

فهرست مطالب

مفهوم پیش تنیدگی

هدف و کاربرد پیش تنیدگی

روش های وارد کردن نیروی پیش تنیدگی

نیروی پیش تنیدگی

دسته بندی بتن پیش تنیده

پیش کشیدگی

تکیه گاه ها و بستر مخصوص کارهای پیش کشیدگی

قالب های مخصوص کارهای پیش کشیدگی

پس کشیدگی

روش چسبیده یا چسبنده

غیر چسبنده

اعضا و تجهیزات پیش تنیدگی

کابل

جک و پمپ

گیره برای نگهداری تاندون ها

دستگاه تزریق گروت

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
پیش تنیدگی در بتن ,پاورپوینت پیش تنیدگی در بتن ,مفهوم پیش تنیدگی ,هدف و کاربرد پیش تنیدگی ,روش های وارد کردن ,نیروی پیش تنیدگی ,دسته بندی بتن پیش تنیده ,پیش کشیدگی ,تکیه گاه ها و بستر مخصوص ,کارهای پیش کشیدگی ,قالب های مخصوص , کارهای پیش کشیدگی ,پس کشیدگی , ,روش چسبیده یا چسبنده , ,غیر چسبنده , ,اع,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی پانل های ساندویچی
پاورپوینت بررسی تیرهای لانه زنبوری
پاورپوینت بررسی اتصال خورجینی در سازه های فولادی ، اجزاء و روش اجرایی آن
پاورپوینت بررسی فوق روان کننده ها برای بتن با کارایی بالا ، بتن توانمند
پاورپوینت بررسی بتن انعطاف پذیر یا خم شونده ECC
پاورپوینت بررسی ویژگیهای ساختمان های مقاوم در برابر زلزله
پاورپوینت بررسی منهول ، اهداف منهول ، انواع و ویژگی های منهول
پاورپوینت بررسی تعاریف خودتراکم ، مزایا خودتراکم ، معایب بتن خودتراکم
پاورپوینت بررسی کاربرد بامبو به عنوان مصالح ساختمانی
پاورپوینت بررسی بتن زنده ، استفاده از باکتری در ساخت بتن سبز و پایدار
پاورپوینت بررسی كاربرد پلیمرها در صنعت راهسازی
پاورپوینت بررسی قالب لغزنده و نمونه موردی ساخت برج های خنک کننده
پاورپوینت بررسی جوشکاری اکسی استیلن ، اکسی گاز
پاورپوینت بررسی ترمینال فرودگاه بین المللی سان خوزه ، ایالات متحده اثر Norman Y. Mineta
پاورپوینت بررسی کانال آبیاری
پاورپوینت بررسی قالب تونلی
پاورپوینت بررسی سیستم قاب های بتنی پیوسته ، قالب تونلی
پاورپوینت بررسی انواع شمع فولادی ، روش ساخت شمع فولادی ، شمع کوبی و کنترلها
پاورپوینت بررسی علل و عوامل ترک بتن ، روشهای شناسایی و تعمیر ترکهای بتن
پاورپوینت بررسی تکنولوژی احداث ساختمان های بتنی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد