خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
عمران - پاورپوينت
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ترمینال فرودگاه بین المللی سان خوزه ، ایالات متحده اثر Norman Y. Mineta

تاریخ ایجاد 21/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  26


پاورپوینت بررسی ترمینال فرودگاه بین المللی سان خوزه ، ایالات متحده اثر Norman Y. Mineta

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. فرودگاه بین‌المللی سان خوزه (به انگلیسی: San Jose International Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا SJC است که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۳۵۳ متر است. این فرودگاه در شهر سان‌خوزه، کالیفرنیا کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در ارتفاع ۱۹ متری از سطح دریا واقع شده است. ترمینال B در فرودگاه بین المللی Mineta San Jose توسط معماران Fentress درست به خانه سیلیکون ولی واقع شده است. معماران Fentress ساختمانی ایجاد کرده اند که از فناوری های موجود استفاده می کند تا از ساختمان ایمن با امکانات رفاهی هنری برای کاربران خود اطمینان حاصل کند.
ترمینال B در بازسازی فرودگاه سن خوزه قطعه چالش برانگیز بود. این بنا در یک سایت باریک ساخته شده است که محدود به معابر و آبراههای موجود است. این فرودگاه در حالی که ترمینال B ساخته شده بود ، عملیاتی باقی ماند و بنای لوله توبرکی Fentress Architects درست پس از اتمام سال 2010 ، متناسب با متناسب است.
معماران Fentress در حالی که هنوز مطابق با استانداردهای لرزه نگاری چالش برانگیز در کالیفرنیا بودند ، توانستند یک فرم جذاب را طراحی کنند. پوستی از پانل های فلزی دارای روبان یا سوراخ دار ، قسمت بیرونی ترمینال را می پوشاند. به نظر می رسد که ساختار فلزی ، یک بطری شیشه ای را درون آن بغل کرده و از آن محافظت می کند. Fentress به طرز چشمگیری این طراحی صاف را پشت سر هم با سقف ایجاد کرد که می تواند در هر جهت بر روی یک پا بگردد تا به فعالیت لرزه ای بپردازد.
طراحی پیشرفته ترمینال B از نمای بیرونی به فضای داخلی با مزایای متعدد برای افرادی که مشغول کار هستند یا از محیط عبور می کنند گسترش می یابد. معماران Fentress یک ترمینال کارآمد ایجاد کرده اند تا مسافران بتوانند با جدیدترین فناوری برای چک های سلف سرویس و غربالگری کیف ها به راحتی از آن عبور کنند. این ترمینال همچنین بزرگترین مجموعه هنرهای دیجیتال کشور را نشان می دهد ، نمایشی از حضور سیلیکون ولی در فرودگاه.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری فرودگاه ,ترمینال فرودگاه بین المللی , فرودگاه سان خوزه ، فرودگاه ایالات متحده ,Norman Y. Minetaفرودگاه ,پاورپوینت فرودگاه ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد