خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
عمران - پاورپوينت
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی کاربرد بامبو به عنوان مصالح ساختمانی

تاریخ ایجاد 26/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 55   قیمت: 16500 تومان     تعدادمشاهده  42


علاوه بر ساختمانهای مسکونی،نمایشگاهی ،موقت و ..... می توان از نی در طراحی و ساخت پل های موقت و دایمی نیز استفاده نمود.پل های ساخته شده با نی می تواند انواع فرم های مسطح ،قوسی یا معلق را دارا باشند.در طراحی پل با استفاده از نی نیز اهمیت به تامین باربری جانبی در برابر باد و تامین پی های قوی مورد نیاز  می باشند.،لذا استفاده از اعضای مهاری برای مقابله با بار باد که می تواند از نی تهیه شده باشد ،در ساخت این پل ها ضروری است.
با توجه به ظرفیت خمشی ،فشاری و کششی قابل قبول نی ،استفاده از آن در ساخت عرشه و پایه های پل منااسب می باشد.در مورد استفاده از نی به عنوان عضو فشاری (مثلا در ساخت پایه ها،باید توجه داشت که نی ها بر اثر با وزن و لاغری خود دچار کمانش نشوند .از روزگاران دور ساخت چنین پل هایی در اقصی نقاط جهان رایج بوده است.
امروزه در طراحی های معماری نوین،از پروفیل های بامبویی با عنوان اعضای سازه ای و نیز در جهت خلق فضاهای همساز با طبیعت و استفاده از اصول معماری اکوتک استفاده می شود.یکی از نمونه های پروژه های اجرا شده که در آن از مصالح بامبو استفاده شده است،مرکز فرهنگی جین ماری با طراحی رنزو پیانو می باشد.این مرکز فرهنگی که شامل ده ساختمان مجزا با ارتفاعات گوناگون می باشند،بر اساس طرح ساختمانهای محلی ساخته شده از نی طراحی شده است.سازه اصلی ساختمان شامل یک اسکلت فولادی می باشدکه در ساخت پوشش نهایی آن و به جهت مسایل تبادل حرارتی و اکوستیک از پوشش های بامبویی در آن استفاده شده است.
پيانو هميشه تلاش كرده روش ها و مفاهيم سنتي در مورد جهت و نحوه قرار گيري ساختمان را مورد باز انديشي قرار دهد وبا استفاده از شرايط و قابليت هاي طبيعي اقليم و محيط اطراف ساختمان و هدايت ويژگي هاي مطلوب آن به داخل فضايي خوش آيند وسازگار باشرايط طبيعي را در داخل ساختمان خلق نمايد .
و.....

فهرست مطالب

مقدمه

استفاده از بامبو در ساخت و ساز

مزایای بامبو

ویژگی های اصلی بامبو

رفتار تنش – کرنش بامبو با بتن

قسمت هایی از طراحی

مطالعات موردی

نتیجه گیری

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
کاربرد بامبو به عنوان مصالح ساختمانی ,پاورپوینت بامبو به عنوان مصالح ساختمانی ,استفاده از بامبو در ساخت و ساز , ,مزایای بامبو , ,ویژگی های اصلی بامبو , ,رفتار تنش – کرنش بامبو با بتن , ,قسمت هایی از طراحی , ,مطالعات موردی , ,استفاده از بامبو در ساخت و ساز , ,مزایای بامبو , ,ویژگی های اصلی بامبو , ,ر,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی مهاربندهای همگرا یا هم مرکز CBF
پاورپوینت بررسی تکنولوژی سازه های پیچ و مهره
پاورپوینت بررسی تاریخچه پیدایش بتن و بررسی آثار شاخص با متریال بتنی
بررسی سیستم سازه های پیش ساخته بتنی
پاورپوینت بررسی سقف اسکای دم Skydome
پاورپوینت بررسی مشخصات کلی و روش اجرای سقف وافل بهمراه تصاویر و جزییات
پاورپوینت بررسی سقف وافل ، تیرچه‌های بتنی دو طرفه
پاورپوینت بررسی و مقایسه سقف های وافل یکطرفه و دو طرفه
پاورپوینت بررسی و مقایسه سقف های تیرچه بلوک و وافل
پاورپوینت بررسی سازه های پوسته ای پیش ساخته
پاورپوینت بررسی سیستم ساختمانی RBS
پاورپوینت بررسی سقف سبک LCP، سقف سبک مرکب LCP بدون نیاز به آرماتوربندی و بتن ریزی
پاورپوینت بررسی گنبد های ژئودوزیک موزه زیست کره مونترال Montreal Biosphere
پاورپوینت بررسی سقف سیاک
پاورپویننت بررسی سقف کلالیت
پاورپوینت بررسی سقف نیازیت ، مشخصات ، اجزاء ، کاربردها
پاورپوینت بررسی انواع عایق ها رطوبتی ، حرارتی و صوتی ، خواص و مشخصات
پاورپوینت بررسی عایق کاری حرارتی و رطوبتی ، معرفی،انواع،روش اجرا و خواص و مشخصات
پاورپوینت بررسی پشم سنگ ، معرفی،انواع،روش اجرا و مقایسه با پشم شیشه
پاورپوینت بررسی نمای سیمانی ساختمان ؛ انواع مختلف + مزایا و معایب نماهای سیمانی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد