خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی سرانه ها و برنامه فیزیکی طراحي موزه و نمایشگاه ماشین

تاریخ ایجاد 06/01/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 7500 تومان   حجم فایل: 420 kb  تعدادمشاهده  10


بخشی از مطلب
صنعت خودرو پس از نفت با فروش سالانه هزار ميليارد يورو در مكان دوم پر فروش ترين كالاي جهان و پس از بانك سومين فعاليت اقتصادي سود ده دنيا به حساب مي آيد .( روزنامه اعتماد (8/5/88) )
اين صنعت يكي از بزرگترين صنايع دنياست حجم پول در گردش اوليّه بازار اين صنعت 600 ميليارد دلار است و در حدود 5 ميليون نفر در آن اشتغال دارند (در اوروپا اشتغال زايي صنعت خودرو براي آنها مهمتراز سود سرشاري كه بدست مي اورند، است .)
صنعت خودرو از صنايعي است كه ارتباط پيشين وپسين بسياري داردو از اين جهت از ديد بسياري از كارشناسان اقتصادي موتور متحرك توسعه صنعتي قلمداد ميشود .
از آنجا كه خودرو از قطعات بسيار زيادي تشكيل شده است ، ساخت اين قطعات مي تواند زمينه مناسبي را براي جذب سرمايه گذاري كوچك و بزرگ و ارتقاء فناوري و بهبود مهارت نيروي انساني ، ايجاد فرصت اشتغال تازه و رشد توليد ناخالص داخلي را فراهم آورد، به همين جهت در بسياري از جوامع پيشرفته كنوني صنعت خودرو زمينه ساز توسعه ديگر صنايع نيروي انساني ، ايجاد فرصت اشتغال تازه و رشد توليد ناخالص داخلي را فراهم آورد، به همين جهت در بسياري از جوامع پيشرفته كنوني صنعت خودرو زمينه ساز توسعه ديگر صنايع شده است.
در حال حاضر صنعت خودرو در ايران پس از نفت دومين صنعت استراتژيك محسوب ميشود وبايه دوم اقتصاد ما را تشكيل مي دهد صنعت خودرو در ايران پيشتاز ترين صنعت است.
قدمت صنعت خودرو در ايران نزديك به چهار دهه است امّا توسعه واقعه اي آن به دهه هاي كنوني برمي گردد كه رشد قابل توجه اي در صنايع جانبي خودرو به وجود آمده است.
اين صنعت سهم بالايي را از توليد ناخالص ملي را به خود اختصاص داده است و موتور محركه توسعه صنعتي كشور است ، نقش و ارزش صنعت خودرو در اقتصاد ، براي ديگر كشورها نسبت به آنچه ما در داخل ايران با آن مواجه هستيم شناخته تر است.
دركشور ما اين نقش و ارزش به طور كامل شناخته شده نيست.امروزه بيش از 500 هزار نفر در اين صنعت در ايران مشغول به كار هستند.نقش اشتغالي كه اين صنعت در ايران ايجاد كرده است و همين طور تكنولوژي كه اين صنعت با جذب آن از كشور هاي پيشرفته  و بومي كردن آن كرده است، قابل توجه است.
هويت بخشيدن هر چه بيشتر نقش صنعت و قطعه سازي در اقتصاد ايران باعث مي شود تا ارزش در خور اين صنعت به همگان شناسانده شود .  و....
 


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت ,بررسی سرانه ها ,برنامه فیزیکی ,طراحي موزه و نمایشگاه ماشین ,موزه ماشین ,ریز فضاها موزه ماشین ,طرح موزه ماشین,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی برنامه فیزیکی و مبانی طراحی مجموعه اختصاصی ورزش های آبی
بررسی برنامه فیزیکی و سرانه و ریز فضاهای طراحی خانه کودک
بررسی استانداردها و برنامه فیزیکی و سرانه طراحی موزه و مرکز موسیقی
بررسی برنامه فیزیکی و سرانه و ریز فضاهای طراحی موزه و مرکز موسیقی
بررسی ریز فضاها و برنامه فیزیکی طراحی مجموعه فرهنگی
پاورپوینت بررسی سرانه ها و برنامه فیزیکی طراحي فضاهای کتابخانه
پاورپوینت بررسی ضوابط ، استاندرادها ، سرانه ها و برنامه فیزیکی طراحي دانشکده معماری
پاورپوینت بررسی ضوابط ، استاندرادها ، سرانه ها و برنامه فیزیکی طراحی موزه
پاورپوینت بررسی دیاگرام و برنامه فیزیکی طراحی مجتمع رفاهی تجاری
پاورپوینت بررسی استانداردها و برنامه فیزیکی طراحی رستوران
برنامه ریزی فیزیکی طرح و سرانه ها سالن موسيقي ـ كنسرت هال
پاورپوینت بررسی سازه و تأسیسات در طراحی سالن‌های موسیقی
پاورپوینت بررسی استانداردها و ضوابط طراحی سالن‌های موسیقی
پاورپوینت بررسی مهندسی فاکتورهای انسانی (ارگونومی) در سالن های سینما
پاورپوینت بررسی استاندارد ،ضوابط ،برنامه فیزیکی و ریز فضاهای طراحی مجموعه سینمایی
دانلود,پاورپوینت ,بررسی ضوابط و استاندارد ها طراحی خانه تئاتر .pptx
دانلود,پاورپوینت ,بررسی اصول فنی و استانداردهای طراحی مرکز صنایع دستی.pptx
دانلود,پاورپوینت ,بررسی استانداردها و برنامه فیزیکی طراحی خانه فرهنگ و هنر کودک.pptx
دانلود,word,بررسی استانداردها و برنامه فیزیکی طراحی خانه فرهنگ و هنر کودک
دانلود,پاورپوینت ,بررسی استانداردها و برنامه فیزیکی طراحی خانه ی هنر.pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد