خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت توضیحی بر آرامگاه های مشاهیر

تاریخ ایجاد 25/11/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 51   قیمت: 5900 تومان     تعدادمشاهده  18


آرامگاه عمر خیام (گشایش: ۲ آوریل ۱۹۶۳م/ ۱۲ فروردین ۱۳۴۲)[۱] جای‌دفنِ عمر خیام، گیراترین جای گردشگری نیشابور و نمونهٔ برجستهٔ معماری نوین ایرانی است که طراحِّ آن هوشنگ سیحون بود و آن را در ۶ شهریور ۱۳۴۱ پایان داد.[۲] طرحش برگرفته از زندگی، زمانه و اندیشه‌های عمر خیام است که بر هر سه «ریاضی‌دان»، «اخترشناس» و «شاعر» بودنِ خیام استوار است و سازه‌های پیرامون آرامگاه، به پیشهٔ پدری خیام (خیمه‌دوزی) رویکرد دارد؛ ۲۲ متر بلندا دارد؛ پیکربندی‌اش بتنی با هستهٔ فلزی است؛ در باغی در حومهٔ شهر نیشابور جای دارد که آرامگاه و مسجد محمد محروق نیز در آن برپاست که به‌عنوان یک امام‌زاده نزد مسلمانان شیعه گرامی داشته می‌شود.

 

 

 

 

 

در این بخش پروژه پاورپوینت تحلیل و بررسی آرامگاه مشاهیر ایرانی را قرار داده ایم این پروژه بصورت نیمه تخصصی در 51 اسلاید تهیه شده است همچنین 5 نمونه آرامگاه در این پروژه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته که در قسمت پایین درج شده اند در صورت نیاز میتوانید این پاورپوینت را با هزینه کم از این سایت تهیه نمائید.

 - این طرح بصورت پاورپوینت متنی بوده و قابلیت کپی پیست
آرامگاه های مورد بررسی:

    آرامگاه خیام
    آرامگاه عطار
    آرامگاه کمال الملک
    امامزاده محروق
    استاد مشکاتیان

 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , پاورپوینت ,توضیحی ,آرامگاه ,مشاهیر ,pptx,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود, بررسی پاورپوینت مقبره میربزرگ امل,pptx
پاورپوینت بررسی و تحلیل بقعه شیخ شهاب‌الدین اهری
پاورپوینت بررسی چگونگي شکل گيري و معماري مزارها و مقابر در ایران
پاورپوینت بررسی،مزار خواجه عبدالله انصاری ، هرات، افغانستان
دانلود پاورپوینت بررسی امام زاده محمد تفرش
پاورپوینت تحلیل و بررسی گنبد سلطانیه بهمراه فیلم معرفی بنا

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد