خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی آثار ، سبک معماری آندره پالادیو

تاریخ ایجاد 28/06/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 60 اسلاید   قیمت: 4500 تومان     تعدادمشاهده  11


پاورپوینت بررسی آثار ، سبک معماری آندره پالادیو

آندرا  پالادیو  (به ایتالیایی:  Andrea  Palladio) (زاده ۳۰ نوا مبر  ۱۵۰۸ – درگذشته ۱۹ اوت  ۱۵۸۰) معمار ا یتالیایی فعا ل در جمهوری  ونیز بود.

پالاد یو که از معما ری روم با ستان و معما ری یو نان با ستان و به خصوص ویتروویوس متأثر بود، عموماً تاثیرگذارترین فرد در تاریخ معماری شناخته می‌شود. اگرچه تمام ساختمان‌های طراحی شده توسط پالادیو در شمال ایتالیا قرار دارند، آموزه‌هایش در قالب چهار کتاب معماری (به ایتالیایی: I Quattro Libri dell'Architettura) او را به شهرت رساند. شهر ویچنزا و ویلاهای ونتوی پالادیو از جمله آثار ثبت شده در یونسکو هستندپالادیو یک معماری ایتالیایی است که در دوره رنسانس می زیسته و در دوران میانسالی به معماری روی اورده است و توانسته است بنا های مورد توجه زیادی برای معماران و سایر افراد بوجود اورد که هم اکنون نیز مورد اهمیت هستند . سبک معماری آندرا پالادیو به او این امکان را میداد تا بهترین ساختمان های دوران خود را طراحی نماید . پالادیو کار خود را با ساخت ویلا گودی آغاز کرد و در ادامه زندگی خود نیز به معماری های بیشتری دست زد . از آثار وی میتوان به مواردی همچون ویلای روتوندا , ویلا کاپرا و … اشاره کرد که در پاورپوینت آندره پالادیو تمامی موارد همچون زندگینامه اندره پالادیو و پلان ویلای روتوندا و … وجود دارد .


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی آثار ، سبک معماری ,آندره پالادیو ,آندرا پالادیو , Andrea Palladio ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود پاورپوینت آثار آندره پالادیو معمار
پاورپوینت بررسی آندره پالادیو

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد