خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود,پاورپوینت بررسی بیوگرافی زاها حدید ,pptx

تاریخ ایجاد 27/12/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 147   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 3618 kb  تعدادمشاهده  4


دانلود,پاورپوینت بررسی بیوگرافی زاها حدید ,pptx
 
 
  مطلب مفید  
زَها حَدید (عربی: زَها حدید)؛ (زاده ۳۱ اکتبر ۱۹۵۰-درگذشته ۳۱ مه ۲۰۱۶) معمار برجسته عراقی-بریتانیایی در سبک واسازی بود. اغلب آثار وی انعکاس آمیزه‌ای از ساختمان‌سازی، زمین‌شناسی و مناظر اطراف است.[  آثار و طراحی‌های وی با حرکت و جریان داشتن، ضمن پیروی از هندسه نااقلیدسی، نظم جدیدی را در فضا ایجاد می‌کنند.[۲] معماری زها حدید را می‌توان تلاش برای ایجاد پلی میان مدرنیسم متقدم و عصر دیجیتال دانست. 
حدید در سال ۲۰۰۴ نخستین زنی بود که به دریافت جایزه معماری پریتزکِر نائل آمد.  او در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خویش حدود ۹۵۰ پروژه را در ۴۴ کشور به اجرا درآورد.  مجله فوربز در سال ۲۰۰۸ او را به عنوان شصت و نهمین زن قدرتمند جهان لقب داد
 
  بخشی از مطلب  
بیوگرافی زاها حدید
  زاها حدید ملیتی عراقی،بریتانیایی دارد،در تاریخ ۳۱ اکتبر ۱۹۵۰ در بغداد به دنیا آمد.ایشان مدرک ریاضیات خود را از دانشگاه امریکایی بیروت اخذ کرد وسپس برای تحصیل در مدرسه ی معماری (AA) راهی  لندن شد او بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه با استاد اسبق خویش- رم کولهاس – در دفتر معماری (OMA) به کار مشغول شد،ودر سال ۱۹۷۷ عضوی از آن شد،در سال ۱۹۸۰ دفتر مستفل خود را در لندن ایجاد کرد،ودر همان سالها به تدریس مشغول بود، زاها حدید اخیرا عهده دار کرسی استادی کنزو تانگه در مدرسه طراحی دانشگاه هاروارد،وکرسی استادی سالیوان در دانشگاه  ایلی نویز ومدرسه معماری شیکاگو گردید،وقبلا نیز به عنوان استاد میهمان در دانشگاه هنر هامبورگ ،مدرسه معماری نولتون،وکار شناسان ارشد در دانشگاه کلمبیا،نیو یورک تدریس نموده است . 

بیوگرافی زاها حدید
وی در حال حاضر استاد دانشگاه هنرهای کاربردی وین در اتریش و دستیار درس طراحی معماری در دانشگاه ییل،نیوهون است.حدید معماری است که پیوسته مرزهای معماری و طراحی شهری راگسترش می دهد.او در کارهایش با بهره گیری از مفاهیم فضایی جدیدی که تقویت کننده مناظر شهری موجود هستند،زیبایی شناسی نظری (غیر عملی)را پیگیری وتجربه می کند که تمام زمینه های طراحی از طراحی شهری تا طراحی داخلی ومبلمان رادربر می گیرد.با این که شهرت زاها حدید بیشتر به خاطر اصلی ترین کارهای ساخته شده اش میباشد،اما علایق و دلمشغولی های عمده او مستلزم اشتغال همزمان وی به فعالیت حرفه ای،تدریس وپژوهش است. 
حدید اساس معماری را در نحوه فکر کردن به آن می داند.طرحهای ساختمانی حدید که به صورت نقاشی عرضه می شوند در ۲۵ سال گذشته نقش مهمی در تحول معماری معاصر داشته اند .این آثار در موزه ها و گالری های معروف جهان از جمله موزه گوگنهایم وموزه هنر های مدرن نیو یورک به نمایش در آمده وبخشی از کلکسیون دایمی آنهاست .زاها حدید با شرکت در مسابقات متعدد طراحی معماری ایده ها و افکار نوینی را به معرض نمایش گذاشته است ،که این امرنشان دهنده رویکرد وییشروی وی در طراحی معماری می باشد.
اکثریت پروژه های مختلف او که تا کنون اجرا شده اند در حال حاضر در دفتر وی بر روی آنها کار می شود حاصل شرکت در این مسابفات هستند ،امروزه که  جهان آماد گی بیشتری برای پذیرش وایجاد بناهای  پیچیده دارد ،این طرحها نیز با استقبال بیشتری روبرو شده است.او در کار خود از حرکت ،ایجاد فضاهای خالی وفرم های کشیده افقی استفاده می کند ودرزمینه طراحی مبلمان و معماری داخلی ،طرح های نمایشگاهی و لوازم صحنه نمایش نیز کارهای زیادی را انجام داده است.زاها حدید تا به حال به خاطر طراحی پروژه های  مختلف،چندین جایزه معماری دریافت نموده است و درسال ۲۰۰۴ نیز به عنوان برنده جایزه معماری پریتزکر،مهمترین جایزه جهان در زمینه معماری ،انتخاب گردید.او نخستین زنی است که طی ۲۸ سال برگزاری جایزه پریتزکر،موفق به دریافت این جایزه معتبر بین المللی شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
زاها حدید ,pptx ,دانلود,پاورپوینت بررسی بیوگرافی زاها حدید ,pptx , , مطلب مفید ,زَها حَدید (عربی: زَها حدید)؛ (زاده ۳۱ اکتبر ۱۹۵۰-درگذشته ۳۱ مه ۲۰۱۶) معمار برجسته عراقی-بریتانیایی در سبک واسازی بود. اغلب آثار وی انعکاس آمیزه‌ای از ساختمان‌سازی، زمین‌شناسی و مناظر اطراف است.[ آثار و طراحی‌های وی,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار لودویگ میس وندر روهه
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار کنگو کوما ، کاملترین پکیج آثار کنگو کوما
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار آلوار آلتو
پاورپوینت بررسی سیر اندیشه های معماری و آثار هرنان دیاز آلونسو
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار موشه سفدی moshe safdie
پاورپوینت بررسی آثار و اندیشه های سو فوجیموتو معمار ژاپنی
پاورپوینت بررسی سیر اندیشه های معمارانه و نظریات و کتابهای کنت فرمپتون
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار آنتونی گائودی معمار اسپانیایی
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار ارو سارینن
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار ژان نوول
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار فیلیپ کورتلیو جانسون
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار معماری زاحا حدید ، معمار اعجوبه قرن بیستم
پاورپوینت بررسی بیوگرافی گوستاو ایفل و بررسی معماری برج ایفل
پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار دانیل لیبسکیند
پاورپوینت بررسی نقد و تحلیلی آثار معمارانه گیسو و مژگان حریری
پاورپوینت بررسی گروه معماری بیارکه انگلس بیگ Bjarke Ingels BIG
پاورپوینت بررسی شکل گیری و آثار گروه معماری بیگ BIG ARCHITECTURAL GROUP
پاورپوینت بررسی معماری و آثار رابرت مالت استیونز ، معمار و طراح فرانسوی
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار و سبک کاری آنتونی گائودی
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معمار هندی بالکریشنا دوشی ، Balkrishna Vithaldas Doshi

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد