خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی مدیریت تشکیلات کارگاهی ساختار شکست مجتمع تجاری

تاریخ ایجاد 06/03/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 1500 تومان   حجم فایل: 14640 kb  تعدادمشاهده  21


با توجه به تاریخ پیدایش بازارها، مراکز بازرگانی در بنادر و میدانهای تجاری، بیش از هزار سال از پیدایش مراکز خرید میگذرد و ساختن مراکز خرید سرپوشیده، نوآوری قرن بیستم محسوب نمیشود.
بازار بزرگ اصفهان که قسمت اعظم آن سرپوشیده است، متعلق به قرن 11 هجری قمری است و بازار بزرگ تهران که در حدود 10 کیلومتر فضای سرپوشده را در برمیگیرد نیز از قدمت زیادی برخوردار بوده و پایه ریزی آن به دوران صفویه برمیگردد.
در اروپا نیز بازارهایی مانند Burlington arcad در لندن متعلق به 1819 و  The Arcade ساخته شده در 1828 جزو اولین بازارهای ساخته شده در ایالات متحده به شمار می آید. مراکز خرید امروزی که مفهوم آن شامل کوچکترین بازارچه های سرپوشیده محلی تا فروشگاههای چندین کیلومتری فوق مدرن میشود، از سال 1920 به وجود آمدند.
 
 
 
بخش اول
سازه
پِی
اجرای نقشه
روی زمین
به دست آوردن نوار ها
آرماتوربندی
آرماتوربندی
تهیه میلگرد
های مدنظر
خم کردن تمام میلگرد ها
بتن ریزی
ایجاد حالت لرزش در بتن
بافت میلگرد ها و میلگرد ستون
برش تمام میلگرد ها
اسکلت
اسکله طبقه زیر زمین
اسکلت طبقه همکف
اسکلت طبقه اول
طبقه زیرزمین
برش میلگرد
بافتن میلگرد ها
بتن ریزی


کلمات کلیدی مرتبط:
مدیریت تشکیلات کارگاهی , ساختار شکست مجتمع تجاری ,پاورپوینت بررسی ,سازه ,پِی ,اجرای نقشه ,روی زمین ,به دست آوردن نوار ها ,آرماتوربندی ,آرماتوربندی ,تهیه میلگرد ,های مدنظر ,خم کردن تمام میلگرد ها ,بتن ریزی ,ایجاد حالت لرزش در بتن ,بافت میلگرد ها و میلگرد ستون ,برش تمام میلگرد ها ,اسکلت ,اسکله طبقه ,
مقالات مرتبط در این دسته
بررسی قراردادهای مشارکت در ساخت بناهای مسکونی شهری ، مدیریت تشکیلات کارگاهی
دانلود پاورپوینت , بررسی بیل مکانیکی
سازه های فولادی سبک پروژه طراحی تولید صنعتی (LSF)
پاورپوینت روش های طراحی و تولید صنعتی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد