خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)      
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 


پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


LiveZilla Live Help


تحقیق کامل تربیت بدنی
 
فهرست مطالب: مقایسه تاثیر تمرین های پلایومتریکی در آب و خشکی بر توان بی هوازی ناجیان غریق

تاریخ ایجاد 01/10/1392 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 118   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 9810 kb  تعدادمشاهده  2


     
فهرست 
مقدمه:    5
بیان مسئله:    8
ضرورت واهمیت پژوهش:    10
هدف کلی پژوهش:    11
فرضیه های پژوهش:    12
پیش فرضهای پژوهش:    13
محدودیت های پژوهش:    14
متغیرهای قابل کنترل:    14
تعریف نظری و عملیاتی واژه ها و اصطلاحات    15
ناجی غریق:    16
فصل دوم- پیشینه ی پژوهش:    18
زیربنای نظری پژوهش:    19
نوع تارهای عضلانی:    20
تجمع اسید لاکتیک:    20
پلایومتریک:    21
ویژگی تمرین های پلایومتریک:    22
فیزیولوژی تمرینهای پلایومتریک:    24
اصول اساسی تمرینهای پلایومتریک:    24
رابطه میان قدرت، توان و سرعت ناجیان غریق:    25
پیشینهی پژوهش:    26
پژوهش های انجام شده در داخل کشور:    26
پژوهش های انجام شده در خارج از کشور:    28
جمع بندی پژوهش های انجام شده:    36
فصل سوم- روش شناسی پژوهش    37
متغیرهای پژوهش:    39
متغیرهای مستقل:    39
ابزارهای اندازه گیری:    40
میله مدرج شده (پژوهشگر ساخته):    40
نحوه ی جمع آوری داده ها یا نحوه ی اجرای آزمون ها:    42
آزمون وین گیت:    42
روشهای آماری پژوهش:    45
عنوان: مقایسه ی تأثیر تمرین های پلایومتریکی در آب و خشکی                                                                                                                                                 بر توان بی هوازی ناجیان غریق    46
روشهای آماری: داده ها    48
1- آنالیز داده ها( آمار توصیفی )    48
2- استنباط کلاسیک و نظریه تصمیم( آمار استنباطی)    48
1-جداول مقدماتی آمار توصیفی    49
2-بررسی نرمال بودن تمامی متغیرها    49
جدول2 - 4  آمارههای توصیفی پیشآزمون و پسآزمون گروه خشکی    50
جدول4- 4 آمارههای توصیفی پیشآزمون و پسآزمون گروه آب    54
جدول6- 4 آمارههای توصیفی پیشآزمون و پسآزمون گروه کنترل    57
آمار استنباطی    59
آزمون فرضیه های مقدماتی    60
آنالیز واریانس    73
آزمون فرضیه های نهایی    75
فصل پنجم-بحث،نتیجه گیری،پیشنهادها    101
مقدمه:    101
متغیر های پژوهش:    104
یافته های پژوهش:    105
بررسی فرضیه های پژوهش نشان داد که:    105
یافته های جانبی پژوهش:    106
بحث، تحلیل و نتیجه گیری:    107
نتیجه گیری کلی:    109
پیشنهاد های پژوهش:    110
پیشنهاد های مبتنی بر یافته های پژوهش:    110
منابع و مأخذ    111
 
فصل اول- طرح پژوهش
مقدمه:
بهبود در رکوردهای ورزشی مدیون پژوهش های متخصصان  در زمینه های مختلف تربیت بدنی و علوم ورزشی است. یکی از این زمینه ها که پژوهش های بسیاری نیز در آن صورت گرفته، علم تمرین وابسته به فیزیولوژی ورزش می باشد.
ورزشکاران و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی با توجه به ماهیت رشته ورزشی خود از نظر عوامل مختلف آمادگی جسمانی و حرکتی دارای نیازها و اولویت های ویژه ای می باشند.
به عبارت دیگر، هر یک از رشته های ورزشی  به یکی از عوامل قدرت، استقامت، توان، انعطاف پذیری، سرعت  و یا تلفیقی از آن ها نیاز دارند که با توجه به نوع رشته ورزشی با یکدیگر متفاوتند (حسینی، 1377 ).
قدرت عضلانی، پایه و اساس برنامه های بدن سازی و آمادگی جسمانی بوده که در رشته های مختلف ورزشی جایگاه خاصی دارد. به  عنوان مثال: در رشته ورزشی شنا و نجات غریق علی رغم نیازی که به عامل قدرت احساس می شود، عامل سرعت در اولویت بعدی  قرار می گیرد (کاستیل و همکاران، 1369).
یکی از مهم ترین عوامل موفقیت ورزشکاران در رشته های سرعتی، برخورداری از توان بی هوازی و سرعت عکس العمل بالاست. از آنجا که فعالیت هایی نظیر شنای سرعت، وزنه برداری، دوومیدانی و به طور کلی ورزش¬های سرعتی نیاز به تولید نیروی بیشینه عضلانی دارند،  برای تامین انرژی موردنیاز خود شدیداًً به دستگاه فسفاژن  (آدنوزین تری فسفات- فسفوکراتین) متکی هستند. تمرین های سرعتی بی هوازی علاوه بر کسب قدرت، با ایجاد تغییراتی در کارایی حرکت، ظرفیت انرژی زایی هوازی و ظرفیت تامپونی، باعث بهبود در اجرای مهارت شده و در 
 
رویدادهای ورزشی که فوق العاده بی هوازی هستند،  خستگی را به تعویق می اندازد(ویلمور و همکاران، 1384).
یکی از بهترین شیوه¬های افزایش توان بی¬هوازی در رشته¬های سرعتی، تمرین¬های نسبتاًًً جدیدی به نام پلایومتریک است است (ماساموتو و همکاران 2003، رابینسون و همکاران2004، میلر2002، مقدم1381). این تمرین¬ها اولین بار توسط والری بورزوف  از قهرمانان رشته¬ی دوومیدانی اجرا شد و منجر به رسیدن وی به عرصه¬ی قهرمانی در دوومیدانی گردید و  سپس، پژوهش¬های بیشتری در جهت تأثیر این شیوه¬ی¬ تمرینی در سایر رشته¬های ورزشی نیز شروع شد(رادکلیف و همکاران، 1381). اصطلاح پلایومتریک اولین بار در سال 1975به وسیله¬ی فرد ویلت ، یکی از مربیان دوومیدانی به وجود آمد که از دو واژه¬ی پلایو + متریک به معنای فزایندگی قابل ارزیابی گرفته شده است.
 مزیت این نوع تمرین¬ها در این است که موجب آمادگی دستگاه عصبی- عضلانی می¬شود و در نتیجه به ورزشکار اجازه می¬دهد تا در فعالیت¬هایی که همراه با تغییر جهت هستند، به شکل نیرومند و سریعی عمل کند. ورزشکاران رشته¬هایی مثل: بسکتبال، والیبال، دوهای سرعت، پرش 
ارتفاع، اسکی،  شنا و سایر ورزش¬هایی که به توان بالایی نیاز دارند، از این نوع تمرین¬ها بسیار سود می¬برند. از مزایای دیگر تمرین¬های پلایومتریک، نوع حرکت¬های آنست.
در این روش تمرینی، حرکت¬هایی چون: لی¬لی کردن، پریدن، جهش با یک پا، جهش با هر دو پا و تاب خوردن وجود دارد که آموزش و یادگیری آن¬ها نیز بسیار آسان است(شارکی، 1374).
از طریق این تمرین¬ها ورزشکار قادر خواهد بود انقباض درون گرای   قوی¬تری را پس از انقباض برون گرا  اعمال کند. از این¬رو با توجه به این¬که تمرین¬های پلایومتریک منجر به افزایش توان می-شود، نقش این شیوه¬ی تمرینی در مهارت¬هایی مانند شنا ] و نجات غریق[ که عامل توان در آنها نقش اصلی ..


کلمات کلیدی مرتبط:
مقایسه, تاثیر, تمرین های, پلایومتریکی, در, آب, و, خشکی, بر, توان,بی هوازی, ناجیان, غریق , ,فهتحقیق دانشجویی ,پاورپوینت ,پایان نامه ,پروپوزال ,مقاله ,گزارش ,تربیت بدنی , ورزش ,پروژه ,مطلب ,تحقیق آماده ,power point, word ,تعریف نظری و عملیاتی , ,ناجی غریق: , ,نوع تارهای عضلانی: ,تجمع اسید لاکتیک,
مقالات مرتبط در این دسته
حركات اصلاحی
آب وعملکرد آن در ورزش
تنیس روی میز
تحقيق شنا
پاورلیفتینگ
اهمیت ورزش کودکان
آناتومي‌ و كينزيولوژي‌ مفصل‌ Hip
اصول عمومی آسیب‌های ورزشی 175 ص
آسيب هاي ورزشي
آسيب‌ زانو در ورزش بدمینتون
آسم، آسم ورزشی و اثر ورزش در بهبود و درمان آسم
مقایسه انگیزه مشارکت زنان و مردان مشهد به ورزش همگانی
توصیف و اولویت بندی عوامل انگیزش شغلی معلمان تربیت بدنی نیشابور براساس نظریه هرزبرگ
ارتباط موثر مربی در فوتبال
تیراندازی
دانلود تحقیق کامل بررسی سطح مربیگری
کوهنوردی
ارتباط ورزش با ماساژ
مجموعه ورزشی تفریحی بانوان
تاثیر سطح مهارت الگو بر عملکرد و یادگیری مهارت سرویس ساده والیبال

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد