خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - ساعت پشتیبانی و پاسخگويی تلفنی (مکالمه) از 11 صبح الی 15 بعد الظهر روزهای کاری و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 17 روزهای کاری و ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

    


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک


حسابداري و حسابرسي - کارآموزی و كارورزي
 
فهرست مطالب: طراحی سیستم حسابداری شركت پیمانكاری آب و فاضلاب

تاریخ ایجاد 29/04/1395 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 55   قیمت: 5500 تومان   حجم فایل: 49 kb  تعدادمشاهده  4


طراحی سیستم حسابداری شركت پیمانكاری آب و فاضلاب
 
 
 
شركت سهامی عام نمونه (در شرف تأسیس) طراحی سیستم اطلاعاتی خود را به ما واگذار می‌نماید و از ما خواسته می‌شود كه با توجه به طبیعت فعالیت شركت موردنظر (شركت در زمینه تولید و فروش فرش ماشینی به فعالیت خواهد پرداخت) و حجم معاملات مختلف، تعداد كارمندان و ظرفیت شركت سیستمی طراحی شود كه با توجه به اصل فزونی منافع جو مخارج وظایف زیر را به نحو احسن انجام دهد:
 
1ـ كلیه اطلاعات مورد نیاز مدیران را برای انجام امور شركت فراهم نماید. 2ـ گزارش نتایج عملیات شركت را برای ذینفع (سهامداران، بستانكاران، بانكها و … ) تأمین كرده و در اختیار آنان قرار دهد.
 
3ـ نحوه و ترتیب ثبت و گزارش اطلاعات به طور كارآ و مؤثر باشد.
 
4ـ اندازه‌گیری و سنجش اشكال مختلف عملیات سازمان را در برگیرد.
 
5ـ كنترلهای داخلی را فراهم ناید تا به بهترین نحو از اشتباهات، سوءاستفاده‌ها و تقلبات جلوگیری نماید. بطور كلی سلسله مراتب ویژگیهای كیفی اطلاعات حسابداری خواسته شده را به شكل نمودار صفحة 2 نشان می‌دهیم.از آنجایی كه چارت (نمودار) سازمانی از نكات قابل توجه در طراحی سیستم حسابداری می‌باشد (به منظور اعمال كنترلهای داخلی لازم و توسعه هماهنگ و روابط متقابل تشكیلات مختلف شركت)
 
اولین سازمان یا تشكیلات اداری برای اداره امور مربوط به آب در كشور باعنوان بنگاه مستقل آبیاری تاسیس و ضوابط و مقررات و اختیارات این تشكیلات در اردیبهشت 1322 به تصویب رسید. در اسفند ماه 1342 لایحة قانونی راجع به تأسیس وزارت آب و برق مورد تصویب قرار گرفت و بر مبنای آن، بنگاه مستقل آبیاری نیز جزئی از تشكیلات این وزارت گردید.
 
     سپس شرکتهای آب منطقه ای در دستور کار دولت قرار گرفت وبنابرین هیئت محترم وزیران در مورخ 4/10/1344 تأسیس سازمان آب منطقه ای فارس را بر اساس اساسنامه و آئین نامة مربوطه به تصویب رساند و در 24 دی ماه 1348 تشكیل شركت سهامی سازمان آب منطقه ای فارس بعنوان متولی بخش آب در استانهای فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد را به مركزیت شیراز به تصویب كمسیونهای مجلس وقت رسید.
 
این وضعیت تا نیمه اول سال 1385 ادامه داشت که از این تاریخ با تاسیس شرکتهای آب منطقه ای در استانهای بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد ، حوزه عمل این شرکت فقط در استان فارس می باشد.
 
 
 
 
اهداف شرکت
تامین آب شرب ، کشاورزی و صنعتی
انجام مطالعات برای شناخت ، توسعه و بهره برداری از منابع آب و انرژی برق آبی.
اجرای طرحهای سدهای مخزنی و انحرافی ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، طرحهای تامین آب و آبرسانی شهری، اجرای طرحهای تغذیه مصنوعی.
انتقال آب به بخشهای مختلف مصرف ، شبکه های آبیاری و زهکشی ، آبرسانی به شهرها و صنایع ، پایداری و ایمنی سدها ، مهندسی رودخانه ها و سواحل ، کنترل سیلاب ، تغذیه مصنوعی و تولید انرژی برق آبی.
بهره برداری و نگهداری از تاسیسات و سازه های تامین آب و انتقال آب.
بهره برداری از منابع آب در چار چوب سیاستها، ضوابط و برنامه های مصوب وزارت نیرو .
جلب مشارکتهای مردمی و بخش غیر دولتی در اجرای توسعه منابع آب و شبکه های آبیاری و زهکشی ، آبرسانی به صنایع و شهرها، مهندسی رودخانه ها و سواحل ، انرژی برق آبی و بهره برداری و نگهداری از تاسیسات و سازه های آبی وبرق آبی .
مطالعات پایه و حفاظت کمی و کیفی و نظارت بر بهره برداری از منابع آب ، واگذاری اشتراک به متقاضیان بر اساس تعرفه های مربوطه


کلمات کلیدی مرتبط:
طراحی سیستم ,حسابداری شركت , پیمانكاری ,آب و فاضلاب , , طراحی سیستم , حسابداری شركت ,پیمانكاری آب و فاضلاب , طراحی سیستم حسابداری , شركت پیمانكاری آب و فاضلاب , پروژه مالی , سیستم حسابداری , حسابداری ,
مقالات مرتبط در این دسته
پروژه مالی حسابداری کالا در شرکت گاز
دانلود گزارش جامع كارآموزي،حسابداری، در شركت بیمه ،پاسارگاد
دانلود کارآموزی، حسابداری، در شرکت تعاونی مرزنشینان
گزارش كارآموزی حسابداری در شركت بیمه پاسارگاد
گزارش كارآموزی: بررسی عملكرد سیستم حسابداری شركت آب و فاضلاب
گزازش کارآموزی بررسي سيســتم حسـا بداري
پروژه مالی شرکت نوین گستر سایپا
گزازش کارآموزی حسابداری شهرداری
گزازش کارآموزی بيمه ايران
گزازش کارآموزی رشته حسابداری
نظام حسابداري شركت باربري وحيدبار
صورتهاي مالي كارگاه توليد نقل
حسابداري كارخانه عصاره ناب شيراز
کارآموزی حسابداری
گزارش کارآموزی حسابداری شرکت صبا کوپ سپاهان
گزارش کارآموزیامور مالي – وظايف:
دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه ایران 1
کارآموزی حسابداري بيمه ايران
دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در یک شرکت بازرگانی
گزارش كاراموزي حسابداري (بيمارستان شهيد رجايي كرج

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد