خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: گزارش كار شيمي عمومي يك - سينتيك (اندازه گيري سرعت واكنش هاي شيميايي و تعيين اثر غلظت بر آنها)

تاریخ ایجاد 10/02/1396 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 14 برگ ورد   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 38 kb  تعدادمشاهده  2


نام آزمايش :
اندازه گيري سرعت واكنش هاي شيميايي و تعيين اثر غلظت بر آنها .
وسايل و مواد مورد نياز :
6 عدد بشر ، سه عدد پي پت مدرج 10 ميلي ليتري ، كرنومتر ، محلول پتاسيم يدات 0.2 مولار (1.70 گرم در 250ميلي ليتر) ، سديم پيرو سولفيت ( ) ، اسيد سولفوريك 3 مولار ، چسب نشاسته (براي تشخيص راحت تر) و آب مقطر . 
مفاهيم وابسته : 
مقدمه :
مطالعه ي عواملي كه بر سرعت واكنش هاي شيميايي مؤثرند ، علاوه بر ديدگاه تئوري از نظر صنعتي نيز حائز اهميت است . چرا كه مي توان شرايط عمل را براي مناسب ترين حالت پيش بيني كرد .
كليه ي برخورد هاي بين مولكول ها منجر به واكنش نمي شود ، بلكه با مقايسه ي كل برخورد هاي محاسبه شده در واحد زمان با سرعت مشاهده شده يك واكنش ، ملاحظه مي شود كه تنها كسر كوچكي از آنها مؤثر مي باشند . وقتي در مورد يك واكنش معين در اثر تغيير يكي از شرايط آزمايش ، عده ي كل برخورد ها در واحد زمان ، يا تعداد برخورد هاي مؤثر و يا تركيبي از اين دو عامل بيشتر مي شود ، سرعت واكنش افزايش مي يابد . سرعت اكثر واكنش هاي شيميايي با ازدياد دما افزايش مي يابد . همچنين غلظت موادي كه بر هم اثر مي كنند نيز در آن مؤثر است ، زيرا با ازدياد غلظت يكي از اجزا ، تجمع مولكول ها در يك حجم معيين بيشتر شده ، عده ي كل برخورد ها در واحد زمان افزايش مي يابد ، لذا سرعت واكنش بيشتر مي شود . كاتاليزور نيز از ديگر  ترموديناميك عوامل مؤثر بر سرعت واكنش مي باشد .
سينتيك :
مبحث سينتيك مكمل مبحث ترموديناميك است . ترموديناميك مي تواند انجام پذير بودن يا نبودن واكنش را  پيش بيني كند . واكنش هايي كه از لحاظ ترموديناميك مجاز مي باشند را از لحاظ سينتيكي بررسي مي كنيم ، زيرا ممكن است سرعت واكنش به قدري كُند باشند كه عملاً آنها را بي اثر بدانيم .
اختلاف ترموديناميك و سينتيك در بررسي پديده هاي مختلف در چند مورد است :
1)    ترموديناميك بر يك منطق رياضي استوار است و نتيجه ي بررسي به صورت يك جواب قطعي ارائه مي شود ، ولي روش هاي سينتيكي تنها بر مبناي يك منطق رياضي شكل نمي گيرند و معمولاً بر اساس سعي و خطا است .
2)    ترموديناميك به مسير فرآيند بستگي ندارد و فقط به حالت ابتدايي و نهايي بستگي دارد ، در حالي كه روشهاي سينتيكي به مكانيزم فرآيند بستگي دارند .
سرعت واكنش :
اگر واكنش 
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
نام آزمايش : ,اندازه گيري سرعت واكنش هاي شيميايي و تعيين اثر غلظت بر آنها . ,وسايل و مواد مورد نياز : ,6 عدد بشر ، سه عدد پي پت مدرج 10 ميلي ليتري ، كرنومتر ، محلول پتاسيم يدات 0.2 مولار (1.70 گرم در 250ميلي ليتر) ، سديم پيرو سولفيت ( ) ، اسيد سولفوريك 3 مولار ، چسب نشاسته (براي تشخيص راحت تر) و آب ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد