خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - ساعت پشتیبانی و پاسخگويی تلفنی (مکالمه) از 11 صبح الی 15 بعد الظهر روزهای کاری و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 17 روزهای کاری و ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

    


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود گزارش کارآموزی شرکت تکنو زیست یکی از اولین شرکت های فعال در زمینه تاسیسات

تاریخ ایجاد 17/04/1393 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 115 صفحه   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 3198 kb  تعدادمشاهده  2


  
 
عنوان                                                                           صفحه
 
آشنايي با مكان كار آموزي ................................................   1
 
تست سيستم هاي تهويه مطبوع..........................................   2
 
دماهاي طرح متداول .............................................................  8
 
الزامات هواي تازه................................................................. 11
 
پاكسازي هوا.......................................................................... 12
 
 حركت و سرعت مجاز هوا در سرمايش تبخيري ........... 13
 
شرايط قابل توصيه براي داخل در تابستان ..................... 16
 
برج هاي خنك كن...............................................................  21
 
بازرسي منظم برج خنك كن ............................................. 27
 
آشنايي با انوع دستگاهها و سيستم هاي تبخيري ......... 29
 
انتخاب برج خنك كن پر بازده بر مبناي رنج يا پروچ ..... 36
 
گرماي محسوس و نهان ...................................................  43
 
تاملي بر مفهوم اندازه بهينه شهر...................................... 45
 
سرمايش مفيد و آسايش .................................................  52
 
اصول تهويه مطبوع ........................................................... 56
 
چك ليست راه اندازي برج خنك كن...............................   58 
 
انتخاب سيستم تهويه مطبوع ..........................................  60
 
كمپرسورهاي تبريد  ...........................................................61
 
كمپرسورهاي مارپيچي ..................................................... 64
 
مزاياي كمپرسورهاي مارپيچي.......................................  77 
 
آناليز و مقايسه سيستم هاي تبريد ...............................  83
 
تصفيه آب برج خنك كن .............................................    88
 
  
 
آشنايي با مكان كار آموزي :
 
شركت تكنو زيست يكي از اولين شركتهاي فعال در زمينه تاسيسات به ويژه آب و فاضلاب مي باشد كه از نظر رده بندي پيمانكاري جز چهار شركت اول طرف قرارداد با وزارت نيرو مي باشد . در ضمن اين شركت در عرصه هاي ديگر مانند تهويه مطبوع  و سيستم هاي سرمايش و گرمايش نيز فعاليت دارد.
 
 
 
تست سيستمهاي تهويه مطبوع
 
سنجش دما و رطوبت
 
·       دما
 
هدف از ايجاد يك سيستم تهوية مطبوع در وهلة اول تغيير دما و رساندن آن به ميزان دلخواه است . اين حد بسته به شرايط اقليمي و بيولوژيكي و سليقة شخصي متفاوت و بين 15+ تا C030+ در نظر گرفته مي شود . در شرايط خاص ( غير از محيط كار و زندكي ) مانند سردخانه ها يا گرمخانه ها اين دما مي تواند در هر بارة ديكر تغيير كند . سيستمهاي تهوية مطبوع يا تغيير دما ( گرم يا سرد كردن ) و انتقال هوا از سيستم به محيط اين تغيير درجه حرارت را سبب مي شوند .
 
 
 
·       تعريف
 
دما يك بارامتر فيزيكي است كه به قدري ملموس و قابل حس مي باشد كه نياز به تعريف ندارد . ولي حد يخ زدن و بخار شدن آب خالص در فشار بارومتريك سطح دريا به عنوان شاخص ارزيابي و واحد گذاري درجه حرارت به كار مي رود . دما در واحد درجه سانتي كراد ، درجه فارنهايت و كلوين سنجيده مي شود و جهت اندازه گيري آن روشهاي كوناكوني مانند تغيير حجم ، روش مقاومتي ، ترموكوبل ، مادون قرمز و كريستالي موجود است .
 
همانگونه كه در دماسنجهاي جيوه اي و الكلي مشاهده مي شود تغيير حجم جيوه يا الكل موجود در يك لولة شيشه اي مدرج قابل قرائت مي باشد . به دليل شكننده بودن ، محدودة اندازه گيري محدود و دقت ناكافي ، استفاده از اين وسايل منسوخ شده است . روش مقاومتي از دقيق ترين روشهاي سنجش دما است كه مقاومت احساسگر با تغيير دما به صورت خطي تغيير كرده و با سنجش مقاومت الكتريكي به صورت مستقيم يا توسط مدار الكترونيكي بل ، ميزان درجه حرارت قابل سنجش است . آليازهاي بلاتين يا نيكل از متداول ترين احساسگرهاي درجه حرارت مقاومتي هستند ( مانند P : 100) كه داراي محدودة اندازه كيري 100- تا C0600+ و دقت 2/0 + تا     C04/0 مي باشند . ترموكوبل از دو فلز غير همجنس تشكيل شده است كه با تغيير درجه حرارت ميزان تبادل الكتروني آنها در نقطه بيوند تغيير مي كند . اين تبادل الكترون سبب ايجاد ولتازي ( در حد ميلي ولت ) قابل اندازه كيري و متناسب با درجه حرارت مي شود . بسته به جنس اين دو تركيب فلزي ، نوع ترموكوبل ، حساسيت آن و در نتيجه كاربرد آن متفاوت است . از ترموكوبلها بيشتر براي سنجش دماهاي بالا ( حتي تا C01500 ) استفاده مي شود . در سيستمهاي تهويه مطبوع ترموكبل نوع آ. كه از دو فلز آهن و مس –نيكل ساخته شده است بيشترين كاربرد را دارد كه با دقت 4/0+ تا C00/1 دما را در بازة 50- تا C0750+ اندازه كيري مي كند . احساسكرهاي مادون قرمز نسل جديدي از ادوات سنجش دما مي باشند كه ميزان دما را به صورت بدون تماس اندازه كيري مي كنند . اين روش فقط براي سنجش دماي سطوح و مواد به كار مي رود و براي سنجش دماي هوا كاربرد ندارد .
 
آقاي فرد و تينماير كه قبلاً در بخش تبريد شركت كروشل مشغول به كار بود ، در سال 1915 يك شركت مستقل در شيكاكو تأسيس كرد . اين شركت مشغول توليد كمبرسورهاي افقي و دو مرحله اي دي اكسيد كربني شد . اين شركت بس از تحليل بازار دي اكسيدكربن در سال 1930 تبديل به يك بيمانكار تهويه مطبوع شد كه بعدها توسط بسرانش تا سال ها اداره مي شد . شركت و لقب ليفده در اواخر قرن نوزدهم و سال هاي آغازين قرن بيستم به دليل كاهش دستكاههاي دي اكسيدكربني به توليد كمبرسورهاي آمونياكي روآورد . فعاليت اصلي آنها ، توليد سيستم هاي آمونياكي براي نوشابه سازي ها و ديكر كاربردهاي سردخانه اي بوده است .
 
از ساير شركت هايي كه به ساخت ىستكاه هاي دي اكسيد كربني مي برداختند ، مي توان به شركت كربن ديل و آمريكن كربنيك اشارد كرد .
 
دي اكسيدكربن –مبردايمن
 
شركت كروشل در اواخر 1890 ،
 
 
 
شركت هاي بيشرو
 
در سال 1897 شركت كروشل ، براي ساخت كمبرسورهاي دي اكسيدكربني شعبه اي مستقل را در شيكاكو تأسيس كرد و نام آن را شركت دستكاه هاي يخ سازي كروشل نهاد . اين شركت به توليد گمبرسور ، كندانسور ، كولر هاي آبي و آب نمك ، دي اكسيد كربن برفشار و شيرآلات و اتصالات مربوطه مي برداخت . اين شركت در سال 1942 با شركت تبريد برانشويك ، كه به توليد كمبرسورهاي آمونياكي و متعلقات آنها دماي تر محلي مؤثر را به اندازه ي يك يا دو درجه بايين بياورند .
 
دامنه ي جغرافيايي ايران و امكان استفاده از سرمايش تبخيري با استفاده از آمارهاي هواشناسي بويزه استفاده اؤ جداول كتاب بهنه بندي اقليمي ايران براحتي مي توان نتيجه كيري كرد كه در اكثر نقاط ايران مي توان از سرمايش تبخيري براي ايجاد آسايش در فضاهاي داخل يا خارج استفاده كرد .
 
جداول بيوكليماتيك آن كتاب كه يك نمونه از آن در شكل (3) آورده شده بخوبي محدوده هاي باسخكويي انواع كوناكون سيستم هاي سرمايشي و كرمايشي را براي شهرهاي داراي يك اقليم كه با شماره مشخص شده اند را نشان مي دهد . اين شهرها در جدول (1) همراه با ساير داده هاي آب و هوايي شان نشان داده شده اند .
 
نكته ي بسيار مهمي را كه بايد يادآور شد و اكثر مهندسان طراح به دليل عدم آشنايي با اصول هواشناسي آن را در نظر نمي گيرند اين حقيقت است كه معمولاً افزايش رطوبت نسبي در ساعات اوليه ي صبح رخ مي دهد كه در همان ساعات نيز كمترين دما را داريم گاهي نيز شبنم صبحگاهي بوجود مي آيد كه به معني وقوع رطوبت نسبي 100 % و دماي نقطه ي شبنم در نزديكي سطح زمين است .
 
پس معمولاً در نزديكي سبيده دم يعني هنكامي كه زمين ، ساختمان ها و ساير اشياء گرماي خود را كاملاً بس داده اند با وجود آنكه رطوبت نسبي بالا مي رود اما دما بايين است و اتفاقاً اكثراً در همان ساعات است كه كولرهاي آبي بيشترين سرمايش را ايجاد مي كنند . برعكس در هواي صاف در طول روز وقتي كه بيشترين دما را داريم معمولاً مقارن با حداقل رطوبت نسبي است .
 
جدول گزارش هواشناسي روزانه سال 1373 ( 1994 ) مربوط به ايستگاه زئوفيزيك تهران كه از سالنامه ي هواشناسي اقتباس و خلاصه ي آن در جدول شماره ( 2 ) ارائه شده است اين حقيقت را نشان مي دهد . البته چنانچه ميزان ميانگين دما در همان ساعات نيز ارائه مي شد اين نكته مستندتر مي كرديد .
 
.
 
.
 
.
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
مکان کارورزی , گزارش کاراموزی , گزارش کارآموزی , گزارش کار اموزی , گزارش کار آموزی , دانلود گزارش کاراموزی , دانلودگزارش کاراموزی , دانلود گزارش کارآموزی , دانلودگزارش کارآموزی , دانلود گزارش کار اموزی , دانلودگزارش کار اموزی , دانلود گزارش کار آموزی , دانلودگزارش کار آموزی , خرید گزارش کاراموزی , خ,
مقالات مرتبط در این دسته
گزارش کارآموزی در محل احداث پارک ناز
گزارش كارآموزی شرکت سرماآفرین
کارآموزی شرکت صنعتی و ماشین آلات معدنی آستو قزوین
گزارش کاراموزی شركت تولیدی لوازم تزئینی خودرو
گزارش کاراموزی كنسرو سازی
گزارش کاراموزی اداره برق قسمت خدمات مشتركین شهرستان ابهر
گزارش کارآموزی شركت تولید و بسته بندی گوشت زیاران
گزارش کاراموزی تعمیر دستگاه صوتی و تصویری
گزارش کاراموزی آموزش فتوشاپ
گزارش كارآموزي در : تعميرگاه پيمان تكنيك (تعمير خودرو)
كارآموزي در شركت ميل لنگ سازان
كارآموزي در نمايندگي سايپا يدك بروجن
كارآموزي در كارگاه ريخته گري نقش جهان
كارآموزي در شركت نوروز پيمان
كارآموزي در نمايندگي ايران خودرو 3
گزارش كارآموزي اداره كل امور فني و تجهيزات شركت فرودگاههاي كشور
كارآموزي در كارخانه كاشي كاوه
كارآموزي در مجتمع فولاد اهواز
كارآموزي : كارخانة كاشي اصفهان
كارآموزي در صنايع كاشي خزر

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد