خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه اتوکد برداشت خانه فاضلی ها در ساری

تاریخ ایجاد 15/01/1396 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: نقشه اتوکد   قیمت: 4500 تومان   حجم فایل: 5639 kb  تعدادمشاهده  57


نقشه اتوکد برداشت خانه فاضلی ها در ساری 
پلان ها
 
برش ها شامل ۴ برش
 
نما بررسی ارسی
 
سرکلاسیون حرکتی 
 
 
مطلبی مفید در این زمینه
خانه قدیمی فاضلی یکی از مجموعه بناهای ارزشمند واقع در محور تاریخی- فرهنگی آب انبارنو شهر ساری می باشد. این بنا از ساخته های دوران قاجار بوده و در دوران پهلوی اول نیز قسمتی دیگر به آن الحاق شده است.
 
از دیگر بناهای مهم و ارزشمند واقع در این محور می توان از تکیه آب انبارنو، خانه خانم اخوان، آب انبارنو، بنای ارزشمند با ورودی شاخص، خانه کلبادی 1، مجموعه کلبادی 2، مجموعه همجوار با فاضلی، خانه میرگتی، تکیه عباس خانی و مسجد و حوزه علمیه حاج مصطفی خان نام برد.
 
عمده ترین مصالح به کار گرفته شده در خانه فاضلی و سایر مجموعه ها چوب،آجر، سفال و خشت می باشد.
 
این بنا که جزو معدود منازل 3 طبقه در زمان خود می باشد، دارای 3 حیاط، یکی در ضلع غرب و دیگری در ضلع شرق و آخری در سمت شمالی بنا است و به صورت مجموعه بنایی دارای حیاط بیرونی و اندرونی جلب توجه می نماید. قسمت اندرونی ( حیاط غربی ) شامل حیاط چهارگوش در وسط و مجموعه اتاق های مسکونی، آشپزخانه، حمام و سرویسهای بهداشتی و غیره در اطراف آن می باشد.
 
 بخش مسکونی در قسمت شرقی و شمالی در یک طبقه و در قسمت غربی در دو طبقه احداث شده که سقف آن با سفال پوشش داده شده است. شاه نشین این مجموعه در قسمت شرقی و در وسط آن است که از امتداد اتاق هایی که در کنار آن قرار گرفته اند بیرون زده است و شاه نشین به وسیله پلکانهایی که در جانبین آن تعبیه شده، بدان منتهی می شود.
 
همچنین در حیاط اندرونی در قسمت جنوبی آن،  دیوار دارای هشت طاقنمای هلالی شکل می باشد که این طاقنماهای هلالی به وسیله قاب مستطیل شکلی محصور شده اند. 
 
 مجموعه بنای قدیمی فاضلی از نظر دارا بودن شیوه های تزیینی آجری در نمای داخلی حیاط، درها و پنجره ها و ویژگی های معماری دارای ارزش تاریخی، هنری و فرهنگی شایان توجه می باشد.تزیینات بنا شامل آجرکاری به صورت قواره بری در کلیه دیوارهای حیاط و نقوش سنتی ساخته شده به وسیله آجر در نمای ساختمان دوره قاجار می باشد.
 
نمای ساختمان پهلوی پنجره ای سرتاسری به صورت پیش آمده دارد .فرم پنجره های این ساختمان، بنا به مقتضیات سبک معماری آن دوره با قاب های مستطیلی و حالتی خشک و نظامی وار است که بی شباهت به ساختمان های اداری ساخته شده در این دوران نمی باشد.
 
خانه فاضلی از سال 1375 در مالکیت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری قرار گرفته است و طرح مرمت آن در سال 1386 توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهیه شده است. همچنین برایر توافق نامه ای که در سال 1388 میان شرکت عمران و مسکن سازان استان به نمایندگی از شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مبادله شده، عملیات مرمت این بنا در دستور کار شرکت عمران و مسکن سازان استان قرار گرفته است. و...


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه اتوکد برداشت ,خانه فاضلی ها در ساری ,پلان ها ,برش ها شامل ۴ برش ,نما بررسی ارسی ,سرکلاسیون حرکتی , فایل اتوکدی , خانه فاضلی , فایل اتوکدی , خانه فاضلی , خانه فاضلی , اتوکد خانه فاضلی , فاضلی , خانه , بهزادیان ,
مقالات مرتبط در این دسته
بررسی پلان خانه رحیمی خرم آباد ، پلان خانه شیخ الاسلام حاج صفر علی ساری
نقشه های اتوکد خانه تاریخی ارشادی اردبیل
نقشه های اتوکد عمارت شربت اوغلی ، خانه کمپانی تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه بلورچیان واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه حریری واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه مشروطه (کوزه کنانی) واقع در تبریز,dwg
نقشه های اتوکد خانه مشروطه تبریز ، پلانهای برداشتی خانه مشروطه تبریز
دانلود قایل اتوکد نقشه خانه تاریخی مباشری در اردبیل,dwg
دانلود قایل اتوکد نقشه خانه تاریخی دورقی شوشتر در خوزستان,dwg
دانلود,فایل اتوکد خانه ثقه الاسلام تبریز,dwg
دانلود,فایل اتوکد خانه سلماسی,dwg
دانلود,فایل اتوکد خانه لاله ای تبریز ,dwg
دانلود,فایل اتوکد خانه بهنام در تبریز,dwg
دانلود,فایل اتوکد خانه گنجه ای در تبریز,dwg
دانلود,فایل اتوکد پلان خانه قدکی,dwg
دانلود,فایل وورد خانه قدکی تبریز ,word
نقشه های اتوکد بنای تایخی خانه مناف زاده اردبیل،نما برش، و پلان عمارت مناف زاده اردبیل
پلان اتوکد معماری خانه محمودی یزد ، نقشه اتوکد عرب های بحرینی
نقشه های اتوکد بنای تایخی خانه شمسی اردکان ، نقشه آش خانه شمسی
دانلود نقشه اتوکد بنای تایخی خانه بمانعلی شفیعی یزد،dwg

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد