خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود نقشه های اتوکد خانه لاله ای تبریز ، پلان خانه استاد یحیی ذکا تبریز Dwg

تاریخ ایجاد 07/01/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ:    قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 820 kb  تعدادمشاهده  34


دانلود نقشه های اتوکد خانه لاله ای تبریز ، پلان خانه استاد یحیی ذکا تبریز Dwg

 

 خانه‌ لاله‌ای‌ها واقع در شهر تبریز، محدوده خیابان صدر واقع است. این خانه مربوط به اواخر دوران قاجار و اوایل دوران رضاشاه است.
وجود عناصری چون سنگ‌های به کار رفته در نماسنگهای اسپراخان ـ و شیوه خاص برش و اجرای آنها به ارزش این بنا افزوده است و سبب توجه به مرمت و احیاء آن شده است.
این بنا، بنایی است با نمای آجری و نسبتاً بدون تزئینات و ساده، در دو طبقه.
در سال ۷۷ آغاز کار مرمت، به جهت تغییر کاربری بنا انجام گرفته است: این بنا قبلاً مسکونی بوده و اکنون برای تبدیل به موزه (نمایشگاه دائمی تصویر) مورد مرمت و احیا قرار گرفته است.
این بنا در محورهای تاریخی ـ فرهنگی شهر تبریز قرار دارد که این امر به اهمیت مرمت این ساختمان می‌افزاید.
لازم به ذکر است که کل مساحت بنا ۵۷۲ مترمربع می‌باشد که چنانچه ذکر شد در دو طبقه ساخته شده است. مساحت زیربنا ۲۸۶ مترمربع است.
پروژه مرمت خانه لاله ای تبریز 297 اسلاید,طرح مرمت خانه لاله ای تبریز 297 اسلاید,پروژه پاورپوینت مرمت خانه لاله ای تبریز,پاورپوینت مرمت خانه لاله ای تبریز,دانلود مرمت خانه لاله ای تبریز,تصاویر خانه لاله ای تبریز,پلان های خانه لاله ای تبریز,نقشه خانه لاله ای تبریز,پروزه آماده مرمت خانه لاله ای تبریز,طرح مرمت و احیا خانه لاله ای تبریز,پاورپوینت آماده مرمت خانه لاله ای تبریز,پروژه پاورپوینت مرمت خانه لاله ای تبریز

این خانه متعلق به دوره پهلوی اول درجنوب کوچه صدر و در مسیر یکی از قدیمترین راههای تبریز که از محله خیابان و مسجد کبود به طرف باغ شمال جریان داشته واقع شده است .
این بنا در دو طبقه با عرصه ۹۰۰ مترمربع و اعیانی ۶۰۰ مترمربع احداث شده است .نمای این بنا آجری و بالکن هایی با ستونها و سرستونهای گچبری شده و حیاط و باغچه است .نمای ساختمان دارای قاب بندی های آجری پرکاری است .
راه پله فرعی از کلاه فرنگی طبقه همکف توانسته است نیازهای اندرونی رابرطرف کند.
به پاس خدماتی که مرحوم یحیی ذکاء در حق تاریخ و مدنیت کشور ایران و منطقه آذربایجان و بویژه تبریز انجام داده اند از این خانه به عنوان “دفتر پژوهش های تاریخی یحیی ذکاء”بهره برداری شده و اسناد و مدارک وکتب تاریخی متعلق به مرحوم یحیی ذکاء دراین خانه به نمایش دائمی گذاشته است .
خانه لاله ای ها از زمره خانه های قدیمی ارزشمند شهر تبریز است که در سال ۱۳۷۹ درفهرست آثار ملی کشوربه ثبت رسیده است .


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه های اتوکد , خانه لاله ای تبریز ، پلان خانه استاد , یحیی ذکا تبریز Dwg , , اتوكد , اتوکد خانه لاله ای , استاد یحیی ذکا , برادشت خانه لاله ای تبریز , برش خانه لاله ای , پروژه برداشت , پروژه برداشت خانه لاله ای , پروژه برداشت خانه لاله ای تبریز , پروژه خانه لاله ای , پروژه مرمت خانه لاله ای , پلا,
مقالات مرتبط در این دسته
بررسی پلان خانه رحیمی خرم آباد ، پلان خانه شیخ الاسلام حاج صفر علی ساری
نقشه های اتوکد سه بعدی ویلا ساوی اثر معمار فقید لوکوربوزیه
نقشه های اتوکد خانه تاریخی ارشادی اردبیل
نقشه های اتوکد عمارت قوام السلطنه ، موزه آبگینه,dwg
نقشه های اتوکد عمارت شربت اوغلی ، خانه کمپانی تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه ی مسجد جامع واقع در شوشتر همراه با پلان و نما ,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه ی خانه قدیمی گازر شوشتر در خوزستان (پلان و نما),dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه قدیمی مستوفی شوشتردر خوزستان (پلان، نما و مقاطع),dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه ی خانه قدیمی علی مسیو واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه پروین اعتصامی واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه شربت اوغلی (کمپانی) واقع درتبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه امیر نظام گروسی واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه بلورچیان واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه حریری واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه مشروطه (کوزه کنانی) واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه گنجه ای زاده واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی ساوجبلاغی واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه سیلابی (شاهزاده خانم) واقع در تبریز,dwg
دانلود فایل اتوکد نقشه خانه تاریخی ابراهیمی (مروج) اردبیل,dwg
نقشه های اتوکد خانه مشروطه تبریز ، پلانهای برداشتی خانه مشروطه تبریز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد