خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری سالن نمایش سِیج گیت شید Sage Gateshead concert hallاثر نورمن فاستر

تاریخ ایجاد 19/02/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 50 اسلاید ،به همراه پلان ها و تصاویر   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 22 kb  تعدادمشاهده  35


پاورپوینت بررسی معماری سالن نمایش سِیج گیت شید Sage Gateshead concert hallاثر نورمن فاستر
 
بخشی از مطلب
The Sage, Gateshead
 Sage یک سالن کنسرت جدید است که در سال 2004 برای عموم باز شد. آن در south bank  رودخانه ی Tyne در نواحی Gateshead بازسازی شده واقع شده است. آن متعلق به مقامات محلی است و توسط آن ها اداره می شود.
 در آنجا 3 سالن است: فضای اجرای موزیک با ظرفیت بالای 1650؛جایگاه دوم با ظرفیت بالای 400 نفر و سومی سالن تمرین است.Sage  به عنوان اساس سمفونی شمالی و فولکورک است و همین طور مدرسه ی موزیک. 
دومین فضا، ترتیب صندلی غیر رسمی و منعطفی را دارد و موزیک فولک، جاز را پوشش می دهد. سمفونی شمالی ((Northern Sinfonia از سالن تمرین استفاده می کند که همچنین توجه مدرسه ی موزیک را که در بردارنده ی بچه ها و مدارس و همین طور بزرگسالان است راتشکیل می دهد. هر فضای اجرا مثل ساختمانی جداگانه طراحی شده که زیر یک سقف هستند که در بردارنده ی کا فه ها/ فروشگاه ها و دفتر اطلاعات هستند. اجرا کنندگان تشویق شده اند که با بچه هایی که از مدرسه ی موزیک هستند قاطی شوند و در برنامه های    آن ها دخیل باشند. هر فضای اجرا با ملزمات محیطی و صوتی وشکل کلی سر و کار دارد: هر فضا به صورت افقی جدا شده است و از انتقال صدا به همدیگر خبری نیست/ کاملاً عایق هستند.
سالن در طول رودخانه در مرکز شهر نیو اسکاتلند است که در قسمت ساحلی قرار دارد که فضا و دید و     منظره ای عالی می سازد. فضای اصلی اجرا- سالن کنسرت- به عنوان سالن 1 اشاره می شود. هدف دسترسی به صدا و صوت طبیعی عالی است که بر فرم، ظرفیت و مواد تأثیر گذار است.
شکل آن یک مستطیل کلاسیک با دیوارهای مساوی و سقف و صحنه ی ارکستر نیمه دایره ای با سقفی منحنی دارد و همین طور صندلی های منحنی. دو بالکن دارد که در طول سالن است و به پشت صحنه ی ارکستر بر می گردد. 6 پانل سقف متحرک اجازه ی تغییراتی  را در ارتفاع اتاق می دهند و می توانند با سایز ارکستر و نوع موزیک متعادل شود. 
این یک فضای مناسب است که تنوع موزیک را در خود جا می دهد. سالن دوم، 10 طرف دارد با صندلی های مستطیلی. سالن و فضایی دارد برای یک رنج وسیع موزیک و همین طور آزمایشات و تمریناتی را در فرم های موزیکی را تشویق می کند.
فضا انعطاف پذیر است در حالیکه رسمیتی دارد. فرم آن بیشتر در پاسخ به صدای اطراف و احاطه کننده است در حالیکه موسیقی مثل جاز و فولک در آن اجرا می شود بانر های جذب کننده ی صدا و پنل دیوارهای منجی اجازه ی تغییر صوت و تجزیه ی صدا را می دهد.
مرکز آموزش موسیقی، در پایین ترین طبقه است، که در بر دارنده ی 26 اتاق تمرین است که هر کدام برای صوت و محیط یادگیری مناسب برای دانش آموزان که مهارت های موسیقی را پرورش می دهند، طراحی شده است.


 سالن نمایش گیت شید یکی از فضاهای بزرگ اجتماعی این شهر گیت شید است، در حالی که این بنا مرکز موسیقی منطقه ای با اعتبار بین المللی است. این اولین بنای نمایشی Foster & Partners در طراحی یک ساختمان اختصاصی به هنرهای نمایشی است. فضای جدید پس از مشاوره گسترده با عموم و با نوازندگان طراحی شده است، پر از خلاء برای رویدادهای موسیقی در شمال شرقی و به نوبه خود موقعیت Tynesides خود را به عنوان یک جایگاه هنر به خودی خود باز کرد را تاسیس کرد.
حتی قبل از آن باز Sage Gateshead تا به حال در سال 2004 رابرت استفنسون برای مفهوم و طراحی برنده شد. از زمان افتتاح آن جوایز متعددی دریافت کرده است: جایزه بهترین جایزه عمومی در سال 2005، با توجه به صنعت ساخت و ساز بریتانیا، جایزه طراحی RIBA Inclusive Design، جایزه طراحی طلای رز، جایزه رنسانس RICS شمال شرقی برای طراحی و نوآوری و گردشگری و تفریحی 2006 Civic جایزه اعتماد
وضعیت
این ساختمان در سرتاسر رودخانه تاین، در خیابان سنت مری، گیتشده کوئینز، گیتشده، تین و ورشو NE8 2JR، انگلستان ساخته شده و تبدیل به یک برجسته و قلب محلی از یک پروژه جالب از زمان بازسازی کامل آن است که مشرف به جلو در هر دو بانک. این در کنار پله جدید بالتیک هزارانوم و پل تین واقع شده است، با قوس بزرگ آن که در قالب پوشش The Sages تکرار شده است.
Tyne and Wear یک منطقه شهری در شمال شرقی انگلیس است، در دهانه رودخانه Tyne و Wear. در سال 1974 پس از تصویب قانون دولت محلی سال 1972، به عنوان یک منطقه شهری به وجود آمد. این شهر شامل پنج شهرک شهری South Tyneeside، North Tyneside، City Newcastle، Gateshead و شهر ساندرلند است.
و......
 


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت , بررسی معماری ,سالن نمایش سِیج گیت شید , Sage Gateshead , concert hall ,اثر نورمن فاستر ,نمونه سالن نمایش ,نمونه موردی سالن نمایش ,نمونه مشابه سالن نمایش ,کیس استادی سالن نمایش ,معماری سالن نمایش ,طرح سالن نمایش , , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنر و همایش ماگما اسپانی ، مرکز همایش های تنریف
پاورپوینت بررسی معماری سالن تئاتر بزرگ Wuxi معماران PES
پاورپوینت بررسی معماری مرکز همایش های بین المللی توت فرنگی ، پکن
پاورپوینت بررسی معماری خانه موسیقی مجارستان
پاورپوینت بررسی معماری خانه و موزه بومی و تعاملی موسیقی اثر فرانک گری
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی صحنه کوکاکولا در تئاتر اتحاد در آتلانتا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی سینما در ریوم در فرانسه ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری طراحی آمفی تئاتر مرکز فرهنگی و هنری CorpArtes
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی تئاتر بزرگ آلبی در فرانسه ,pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی فرهنگسرای MÉCA در بوردو,pptx
پاورپوینت بررسی معماری خانه اپرا هاربین Harbin در چین توسط MAD Architects
پاورپوینت بررسی موزه ، فرهنگسرای کارمن وورت اثر معماران دیوید چیپرفیلد
پاورپوینت بررسی معماری تئاتر هاردلوت استودیو اندرو تاد
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی تالار کنفرانس و آمفی تئاتر پلاسنسیا Plasencia در بین مایورکا، اسپانیا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طرح بازسازی نمای سینمای Paris Alesia در فرانسه,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی لابی سینما تیراژه در تهران,pptx
پاورپوینت بررسی معماری سالن فیلارمونیک شفاف در پکن چین اثر گروه معماران MAD
پاورپوینت بررسی معماری سالن تئاتر و نمایش گوتهانوم در سوئیس معمار رودولف اشتاینر
پاورپوینت بررسی معماری سالن تئاتر خامس-الیزه Champs-Élysées در پاریس اثر هنری ون دو ولد
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع تجاری و پردیس سینمایی شمیران سنتر ، نمونه موفق ایرانی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد