خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری مرکز همایش های بین المللی و انجمن عکاسی

تاریخ ایجاد 03/06/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 7800 تومان     تعدادمشاهده  11


پاورپوینت بررسی معماری  مرکز همایش های بین المللی و انجمن عکاسی

بخشی از مطلب

استودیوی لیبسککیند این مرکز همایش نوآورانه را به موقع برای پیشرفت فعالیت های فرهنگی و دیپلماتیک در سال 2015 ، زمانی که این شهر کوچک قرون وسطایی در پایتخت فرهنگ اروپا تغییر شکل می دهد ، به اتمام رساند.

شهر مونس مرکز کنگره را به عنوان یک مکان جدید معماری ، یک عنصر اصلی در برنامه ای برای احیای اقتصادی ، و به عنوان اتصال بین قدیمی و جدید ، تصور کرد. از روی سکوی مشاهده فولاد سبک در بالا ، یک بازدید کننده می تواند از برج بفروشی قرن هفدهم ، میراث یونسکو بلژیک ، در مرکز تاریخی شهر دیدن کند و یک ایستگاه قطار جدید که توسط سانتیاگو کالاتراوا طراحی شده است در محله جدیدتر واقع شود. "Grands Prés"
استودیو لیبسکیند و مهندسین مشاور H2A ؛ این ساختمان یک نقطه عطف جدید برای شهر مانس محسوب می‌شود. این مرکز کنوانسیون جدید، عاملی کلیدی در برنامه‌ریزی برای تجدید حیات اقتصادی شهر مانس است و میان قسمت‌های قدیمی و جدید شهر اتصال برقرار کرده است. از دید بالا، بازدیدکنندگان می‌توانند یک برج ناقوس کلیسا متعلق به قرن 17، سایت میراثی متعلق به یونسکو را در هسته تاریخی شهر مشاهده کنند. همچنین یک ایستگاه قطار جدید که توسط سانتیاگو کالاتراوا طراحی شده است و رودخانه لاهاین (La Haine)، از دید بالا قابل تشخیص هستند.
در این فضا با مساحت 12500 مترمربع، فرم‌های هندسی متضادی قرار گرفته‌اند. فضاهای این مرکز شامل: یک سالن ورودی بزرگ، سه تالار سخنرانی، یک سالن چند منظوره ، اتاق‌های کنفرانس ، فضاهای اداری ، یک رستوران ، یک پارکینگ زیرزمینی ، و یک تراس بزرگ روی بام ، هستند.

بر اساس گفته دنیل لیبسکیند:” ما از فرم‌های طراحی ساده و در عین حال چشمگیر، مصالح بوم آورد و برنامه‌ای انعطاف‌پذیر به عنوان جوهره اصلی این ساختمان استفاده کرده‌ایم. ما امیدواریم که این مرکز جدید بتواند پویایی و تازگی لازم را در تجدید حیات این منطقه در مانس بوجود آورد.”

پوششی برای نمای ساختمان در نظر گرفته شده است که به آن بافت و نور می‌دهد. در این ساختمان از عناصری مانند: دیوارهایی نازک و شیبدار و با پلانی به شکل منحنی، و پوشش آلومینیومی استفاده شده است که فرم را در بر می‌گیرد و به سمت بالا حرکت می‌کند و بر روی خیابانی که در سمت شمال قرار دارد، کنسول شده است. دیوارهای قسمت پایینی نما با تکه‌های عمودی از چوب آکاسیای پرداخت نشده، پوشیده شده‌اند که تداعی کننده درختان موجود در پارک مجاور ساختمان هستند. در مرکز طرح فرمی مارپیچی شکل وجود دارد که بر روی خود به سمت بالا حرکت کرده است و بام سبز را به تراس عمومی متصل می‌کند. در سمت شمال، و در سطح خیابان اینگونه به نظر می‌رسد که نما به سمت بالا حرکت کرده است تا جداره ورودی ساختمان را به نمایش بگذارد که بوسیله آلومینیوم با رنگ آبی تیره پوشیده شده است . برای حفظ یکپارچگی بصری این فرم ، معمار تعدادی پنجره را در طول دیوارهای اریب شکل و نازک گنجانده است و قطعات آن‌ها به گونه‌ای در جهت عمودی چرخیده‌اند که علاوه بر ایجاد امکان استفاده از نور روز، دیدی مناسب را در اختیار افراد قرار می‌دهند. در اطراف این ساختمان جلوخانی وجود دارد که از جنس بتن و به رنگ خاکستری روشن و جلا داده شده است که رگه‌هایی از سنگ آبی بلژیکی در آن وجود دارد. این رگه ‌های آبی رنگ بر روی دیوارهای اریب امتداد یافته‌اند و در فضاهای داخلی نیز به شکل الگوهایی نامنظم استفاده شده‌اند تا در طرح یکپارچگی ایجاد شود.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری , مرکز همایش های بین المللی ,انجمن عکاسی استودیوی لیبسککیند ,پاورپوینت بررسی ,مرکز همایش نوآورانه ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری ساختمان ارکستر سمفونی سزین لهستان معماران باروتزی ویگا ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری پردیس سینمایی بوسان کره جنوبی
مجموعه سالنهای تئاتر د استوپ de stoep در هلند ، پاورپوینت بررسی معماری سالن تئاتر
پاورپوینت بررسی معماری خانه اپرای اسن ، اسن ، آلمان ، مشهور به تئاتر Aalto
پاورپوینت بررسی معماری آمفی تئاتر بومی با متریال بامبو در ریودوژانیرو
پاورپوینت بررسی معماری مرکز و پردیس سینمایی پارک ملت اثر مهندسان مشاور حرکت سیال
پاورپوینت بررسی معماری مرکز سینمایی لومیر ماستریخت هلند
پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای دراماتیک منطقه ای تورها
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان شورای شهر دالاس اثر آی ام پی
پاورپوینت بررسی معماری تئاتر تئودور گووی توسط گروه معماری دومینیک کولان و همکاران در شهر فریمینگ مرلباخ
پاورپوینت بررسی معماری مرکز همایش های بین المللی Katowice کاتوایس ، اثر تیم معماری JEMS ، لهستان
پاورپوینت بررسی معماری سالن تئاتر de stoep در هلند، نمونه موردی آمفی تئاتر خارجی
پاورپوینت بررسی معماری آمفی تئاتر AD Classics
پاورپوینت بررسی معماری آمفی تئاتر The Otto اثر GBBN
پاورپوینت بررسی معماری سینمای پوشکینسکی و لیک ، تحلیل نمونه موردی سینما معروف
پاورپوینت بررسی معماری ارکستر فیلارمونیک اورال در روسیه اثر شرکت مشاور زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری تالار و مرکز ارکستر سمفونیک سیاتل معمار: جیم کید
پاورپوینت بررسی معماری تالار و مرکز مشاهیر راک اند رول
پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای نمایشی ریچارد بی فیشر اثر فرانک گهری
پاورپوینت بررسی معماری تالار موسیقی و کنسرت سوردلوسک Sverdlovsk در روسیه

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد