خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت از چادر عشایر تا سازه های چادری

تاریخ ایجاد 10/08/1392 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 70   قیمت: 7000 تومان   حجم فایل: 13315 kb  تعدادمشاهده  16


از چادر عشایر تا سازه های چادری

قدمت سازه های پارچه ای که به آن «سازه های چادری» یا «سازه های غشایی» هم گفته می‎شود، به دوران اولیه حیات بشر­ و­ زندگی در چادرها باز می­گردد؛ زمانی که انسان برای محافظت در برابر باد، باران و آفتاب به دنبال یافتن راه­ حلی می­گشت و پناهگاه­ هایی از پارچه برای خود ساخت.

سازه های چادری - سازه های غشایی - سازه های پرده ای

از آن پس تاکنون با وجود پیشرفت فن‏آوری و دانش معماری، استفاده از سازه های پارچه­ ای نه تنها اهمیت خود را از دست نداده، بلکه همراه شدن دو ویژگی زیبایی و لطافت در کنار کاربری این نوع سازه ها موجب رونق روزافزون استفاده از آن ها شده است.
اولین سازه غشایی در واپسین سال­ های قرن نوزدهم ساخته شد و دستیابی به روش­ های مختلف محاسباتی در قرن بیستم، باعث شد اصول ساخت و طراحی این سازه­ ها به عنوان شاخه­ ای از رشته معماری شناخته شود. با پیشرفت علم، تکنولوژی ساخت پارچه و اتصالات آن ارتقا پیدا کرد و مطرح شدن سازه­ های سبک به عنوان یک ضرورت در جامعه بوجود آمد.

از بخش های مختلف این پروژه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سازه های چادری و غشایی

ویژگی های سازه های چادری و غشایی

کاربردهای سازه های چادری و غشایی

نظر معماران و مهندسان معروف در مورد این نوع سازه

سازه های کششی و الهام از عنکبوت

تعریف سازه های چادری

نمونه های سازه های چادری در آثار معماران مطرح دنیا

سازه چادری فری اتو

مکان های معروفی که سازه های چادری در آنها طراحی و اجرا گردیده به همراه عکس های کامل

بررسی توزیع نیرو در این نوع سازه ها

منابع و …a


کلمات کلیدی مرتبط:
از چادر عشایر تا سازه های چادری ,انسان طبیعت معماری, دانلود پروزه معماری, دتایل سازه ای, دتایل سازه ای doc, دتایل سازه ای pdf, دتایل سازه ای ppt, دتایل سازه های غشایی, دتایل سازه های پارچه ای, دتایل سازه های چادری, دتایل سازه های چادری و غشایی, دتایل های معماری, دیتیل سازه های پارچه ای, دیتیل سازه ه,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,خانه هوشمند- پاورپوینت

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد