خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری دانشکده بین المللی Hay Bay اثر معماران لوئیس میرا

تاریخ ایجاد 03/03/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 9000 تومان     تعدادمشاهده  9


پاورپوینت بررسی معماری دانشکده بین المللی Hay Bay اثر معماران لوئیس میرا

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. این پروژه در کیپ تاون در مرکز شهر Hout Bay واقع شده است. دسترسی مستقیم از جاده اصلی بدست می آید ، جایی که این قسمت از مسیر بخشی از درایو منظره شهر است.
سایت مدرسه بخشی از مزرعه Kronendal در گذشته است. یکی از مزارع با بیشترین اهمیت در کیپ غربی امروزه هنوز قطعاتی از املاک اصلی باقی مانده است ، بنابراین شخصیت مزرعه منطقه را حفظ می کند.
مفهوم پروژه به شدت توسط برنامه مدرسه هدایت می شود اما همچنین تحت تأثیر پروسه تأیید ، محیط اطراف مزرعه و موقعیت جغرافیایی قرار دارد. مصوبات مربوط به این توسعه دارای سابقه طولانی نیز هستند ، جایی که مشارکت عمومی و فرایندهای تقسیم طولانی مالکیت اصلی. صورت گرفت این ساختمان ها نتیجه بیش از یک دهه مذاکره بین مسئولان ، جامعه وسیع و مدرسه است.
مرحله 1 تکمیل شده از برنامه توسعه یافته سایت و دستورالعمل های ساختمان تعریف شده پیروی می کند. فاز 2 برای شروع ساخت و ساز برنامه ریزی شده است زیرا بخشی جدایی ناپذیر از کل ساختمان های دبیرستان و دبیرستان است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری دانشکده ,طرح دانشکده بین المللی ,نقشه دانشکده بین المللی ,نمونه موردی دانشکده بین المللی ,نمونه مشابه دانشکده بین المللی , Hay Bay ,اثر معماران لوئیس میرا ,پاورپوینت دانشکده بین المللی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری دانشکده معماری گاند هال در دانشگاه هاروارد
پاورپوینت بررسی معماری دانشکده هنر گلاسکو Glasgow School of Art
پاورپوینت بررسی و تحلیل دانشکده هنر و معماری بوعلی سینا ،دانشکده ازاد هنر تبریز ، دانشکده هنر و معماری آیووا
پاورپوینت بررسی معماری دانشکده هنر و طراحی ماسانا در میدان گاردنیا شهر بارسلونا
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد