خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خوابگاه کالج های UNSW کنزینگتون

تاریخ ایجاد 01/07/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  44


کالج های کنزینگتون شامل بازسازی سه دانشکده اصلی کنزینگتون ، افزودن دو دانشکده جدید - برای دانشجویان اسلامی و دانشجویان ارشد - و فضای آموزشی دانشگاه برای ایجاد یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش است. این پروژه توسط بیتس هوشمند در یک مناقصه طراحی رقابتی با Richard Crookes Constructions برنده شد ، و برای بیش از 900 دانشجو محل اقامت فراهم می کند.

چهار کالج در مقطع کارشناسی در اطراف یک حیاط مرکزی ترتیب داده شده اند که هر کدام آدرس عمومی خود را به خیابان هایت یا پله های باسر دارند. هنگامی که با کالج ارشد و سالن غذاخوری موجود ترکیب می شوند ، گروه یک محوطه شهری را تشکیل می دهد که پل های UNSWs دانشگاه های پایین و بالا را تشکیل می دهد.
هر دانشکده با یک فرم اولیه ساختمانی خطی از پنج تا هشت طبقه تعریف می شود که توپوگرافی شیب دار را افزایش می دهد. آنها با عناصر عرضی کم ارتفاع که حیاط ها را قاب می کنند به هم متصل می شوند. هواپیمای زمینی تراس دار توسط فضای آموزشی دانشگاه ، خدمات دانشجویی ، مناطق مشترک کالج و فضای باز فعال می شود.
محل اقامت دانشجویی در گروههای یک طبقه و دارای 30-40 اتاق ترتیب داده شده است که هرکدام با حمایت یک معلم خصوصی مقیم تهیه می شوند. با مخلوط کردن اتاق برای دانشجویان ارشد و ارشد در خوشه های 4 تا 6 ساله ، بسیاری از دانشجویان که بالکن مشترک دارند ، حمایت دانشجویان بیشتر می شود.
جهت شرقی-غربی اتاقها حداکثر دسترسی به نور خورشید را دارد. در انتهای شمالی و جنوبی هر دانشکده مناطق تفریحی ، اتاق های مطالعه عمومی و استودیوهای معلم خصوصی وجود دارد که به بالکن های سخاوتمندانه با چشم انداز شهر و مسیر مسابقه از شمال و زمین دانشگاه در جنوب باز می شوند. صفحات کشویی باعث محافظت در برابر آفتاب ، حفظ حریم خصوصی و تحریک و شکنجه نما می شوند.
هر دانشکده طوری طراحی شده است که هویت خاص خود را داشته باشد در حالی که بصورت جمعی به عنوان بخشی از کل کالجهای کنزینگتون مطالعه می کند. نمای ساختمان از طریق سازگاری مواد همراه با تعدیل های ظریف شکل ، رنگ و بیان ، رابطه فردیت و وحدت را تقویت می کند.
حیاط های محوطه سازی شده توسط دیوارهایی با روکش های آجرکاری لعاب دار قاب بندی شده اند که بیانگر بازی ، رنگ ، نور و سایه متفاوتی هستند. نمای وجهی بیان مستقیم طیف وسیعی از انواع اتاق ها در کالج ها است در حالی که تغییر رنگ هویت فردی هر دانشکده را تقویت می کند. در مقابل ، در پاسخ به آجرکاری اواسط قرن ساختمانهای اطراف ، در نمای خارجی یک خطی از ترکیبی از سه سایه آجر صورت به عنوان تفسیر معاصر از آجر کلینکر اصلی استفاده
هویت فردی کالج ها از طریق ایجاد مجموعه ای از کلمات کلیدی ، رنگ ها و پایان ها بر اساس تاریخچه و شخصیت مطلوب آینده آنها ایجاد شد. در داخل ، در حالی که یک کاربرد ثابت از مواد پایه ، نازک کاری و مبلمان وجود دارد ، شخصیت کالج های فردی با استفاده از انتخاب رنگ ، بافت و ویژگی های خاص مبلمان بیان می شود.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
خوابگاه کالج های UNSW کنزینگتون ,پاورپوینت بررسی ,کالج های کنزینگتون شامل بازسازی سه دانشکده اصلی کنزینگتون ، افزودن دو دانشکده جدید - برای دانشجویان اسلامی و دانشجویان ارشد - و فضای آموزشی دانشگاه برای ایجاد یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش است. این پروژه توسط بیتس هوشمند در یک مناقصه طراحی رقابتی ب,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی نمونه های داخلی و خارجی مهدکودک
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه بالتیمور واقع در آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه آندره چدید در فرانسه Andree Chedid
پاورپوینت بررسی معماری مرکز کودکان بی سرپرست آمستردام ، معمار: آلدو ون ایک
پاورپوینت بررسی معماری خانه موسیقی پیو دی سنتو اثر معماران ماریو کوچینلا
پاورپوینت بررسی معماری هنرستان موسیقی در منطقه 17 پاریس
پاورپوینت بررسی معماری پاورپوینت بررسی خانه بازی کودک لگو در بیلهاند دانمارک ، اثر گروه بیارکه اینگلس
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه fábrica das palavras در پرتغال
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان پردیس میدلند در دانشگاه کرتین اثر لیون + توماس هانلی
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک و کودکستان با حیاط سنتی چین با سقف شناور
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه کوئینز Hunters Point اثر معماران استیون هول
پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه امام خمینی قزوین
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه در کاجس لس پینز فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی بریتانیا
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک و دبستان دا هوپ در هانوی ویتنام
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی شهر سی جونگ در کره جنوبی
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه سبز بیکز در استانبول
پاورپوینت بررسی شهر پایدار مصدر،با انرژی صفر و بدون کربن
پاورپوینت بررسی معماری موسسه تحقیقاتی زیست شناسی سالک اثر لویی کان

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira