خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه کودکان کوئینز Queens

تاریخ ایجاد 29/07/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  18


پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه کودکان کوئینز  Queens

گروه معماری1100 Architect با هدف احیای حضور اجتماعی کتابخانه در جامعه ، تجدیدنظر در مورد برنامه کارآیی و استفاده حداکثری از ساختمان ، یک طرح جامع برای احیا و نوسازی کتابخانه مرکزی کوئینز به مساحت 275000 فوت مربع تهیه کرد. طرح جامع کامل شامل طراحی و ساخت کتابخانه و مرکز کشف کودکان شامل ، برج برای عملکردهای اداری و بازسازی کامل تأسیسات موجود است. مرحله اول طرح جامع با اضافه شدن کتابخانه و مخزن مخصوص کودکان و سالن قرائت ، یک ساختمان جدید دو طبقه 22000 فوت مربعی بود که نمای شیشه ای درخشان آن همانند چراغ راهنما  در جامعه اطراف  خونمایی میکند . علاوه بر این از قرار گرفتن در خیابان استفاده می کند ، و ایجاد گفتگویی بین فضای داخلی و خارجی از طریق استفاده از پنجره های بزرگ شفاف که اجازه می دهد مقدار زیادی نور طبیعی وارد شود. دیوار محیط ضخیم شده است و می تواند گوشه های آرام خواندن و فضاهای صمیمی اجتماعی را در خود جای دهد. این پروژه گواهینامه LEED Gold را دریافت کرده است.
فضاهای رنگارنگ، تصاویر نمادین و نمایشگاه‌های تعاملی برای الهام بخشی و آموزش خوانندگان این بخش مرکز اکتشاف کتابخانه را از بخشهای دیگر متمایز کرده است. طراحی داخلی مرکز اکتشاف کتابخانه برای پایه مفهوم حمایت از پیام سرمایه گذاری «نقشه برداری جهان ما»، شکل گرفته است. در طراحی، کل فضای داخلی مرکز اکتشاف سفید همراه با خطوط گرافیکی رنگی است که این خطوط به عنوان مسیر یا راهیاب استفاده می‌شوند.
با گذر از خطوط گرافیکی رنگی بازدید کننده با نقشه بزرگی همراه با آیکون‌های گویا مواجه می‌شود که روی زمین اجراشده است و بازدید کنندگان کتابخانه را، برای دسترسی به بخشهای مختلف کتابخانه راهنمایی می‌کند. تمام بخش‌ها وحتی جزییات در مورد نحوه چرخش میزها، نحوه استفاده از فضای پشت کتابخانه و...ترسیم شده است. گرافیک، موضوعی محیطی است که از نقشه کف شروع شده و در بخشهای مختلف بسط داده شده است.

برای معرفی هر بخش آیکون‌های سه بعدی شبیه همان آیکون‌های دوبعدی روی کف در بخشهای مختلف وجود دارد. که بر اساس محتوا، به معرفی بخشهای مختلف کتابخانه می‌پردازد و بازدیدکنندگان را در پیدا کردن آسان و سریع بخشهای مختلف یاری می‌رساند. در نهایت استفاده از گرافیک به صفحات کتاب در کتابخانه ختم می‌شود.

آیکون‌هایی که از سقف آویزان است. میدان‌های علمی را که ترکیبی از نمایشگاه‌های تعاملی، صفحه نمایش علوم، کتاب‌های مربوط به علوم طبیعی و فیزیکی است را مشخص می‌کنند. ترکیب بندی و چیدمان روی میزها بر اساس علم، فن آوری، و ریاضی، توسط کارشناسان در زمینه نمایشگاه تعاملی علوم کودکان ایجاد شده است.

طبقه همکف شامل بخشی از مجموعه کتاب‌های کودکان است. منطقه ای تحت عنوان زیر دریا برای آشنا کردن کودکان با دنیای زیر آب برای کودکان نو پا، که شامل دور تا دور نقاشی دیواری، آویزهای سقفی جذاب ومبلمان سفارشی می‌باشد، طراحی شده است، طبقه دوم شامل اکثر مجموعه‌های کتاب‌های کودکان، سالن بازمطالعه، مرکز کامپیوتر، و اتاق‌های فعالیت علمی است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,کتابخانه کودکان , کوئینز Queens ,پاورپوینت کتابخانه کودکان ,نمونه موردی کتابخانه کودکان ,نمونه مشابه کتابخانه کودکان ,گروه معماری1100 Architect ,هدف احیای حضور اجتماعی ,کتابخانه در جامعه ، تجدیدنظر در مورد برنامه ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مرکز مراقبت از کودکان ماریا انزرسدورف در هوخسترا ، اتریش
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک و کودکستان فاگربورگ Fagerborg در اسلو ، نروژ
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک کیتا گوتینگن در گوتینگن، آلمان
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک کنسینگتون در بانکوک، تایلند
پاورپوینت بررسی معماری توسعه دبیرستان Cascade معماران نویمان مونسون
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه و مرکز دانشجویی پردیس اشتونبی MacLennan Jaunkalns
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه fábrica das palavras در پرتغال
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک و کودکستان با حیاط سنتی چین با سقف شناور
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان هنر ، دانشگاه آیووا IOWA اثر استیون هول
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه کوئینز Hunters Point اثر معماران استیون هول
پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه امام خمینی قزوین
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه در کاجس لس پینز فرانسه
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری کتابخانه اسپانا اثر جیکانکارلو مازانتی
پاورپوینت بررسی معماری دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی بریتانیا
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو
پاورپوینت بررسی معماری خانه مکعبی چرخشی اثر گروه معماری A’DUS
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری پردیس و دانشگاه جدید TAC-SEV در ترکیه
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک فورفاترهاست Forfatterhusetدر کپنهاگ، دانمارک
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه مرکزی کریستچرچ توسط معماران اشمیت هامر لاسن

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد