خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی موسسه فناوری فدرال سوئیس در لوزان (EPFL) Artlab اثر کنگو کوما

تاریخ ایجاد 21/08/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  26


پاورپوینت بررسی موسسه فناوری فدرال سوئیس در لوزان (EPFL) Artlab اثر کنگو کوما

شرح متن ارائه شده توسط معماران. پردیس جدید موسسه فناوری فدرال سوئیس در لوزان (EPFL) Artlab نام دارد که از سه کاربری تشکیل شده است - غرفه هنر و علوم ، گالری فناوری و اطلاعات و کافه جاز مونترو. این سه کاربری زیر یک سقف شیبدار بزرگ که تا 235 متر طول کشیده شده است ، جمع شده اند. بین هر جعبه ، ما یک ناحیه دیافراگم طراحی کردیم که دو محور تولید می کند. این دو خط کمک می کند تا کاربری ها ارایه شده به  مردم افزایش یابد و همه ساختمان ها در دانشگاه مرتب شود. برای ساختار و نمای بیرونی ، ما از الوارهایی استفاده می کنیم که معمولاً در سوئیس یافت می شوند ، تا فضای داخلی را با گرمای محلی ایجاد کنند.
ستون های چوبی از دو طرف با صفحات فولادی بصورت لایه لایه شده اند تا فضا به همان اندازه ملایم و شفاف باشد. سقف سازی به صورت سنگی است که براساس روشی است که در خانه های معمولی سوئیس اعمال می شود. با توجه به عملکرد زیر ، سقف مانند اریگامی تغییر شکل می دهد و چهره هایی را ایجاد می کند که به نور و سایه پاسخ می دهند.
شرح پروژه
سایت پروژه یک چمن گسترده است ، یک خلاoid در وسط دانشگاه EPFL است. ضلع شمالی دانشگاه (جایی که میدان Esplanade ، قلب اجتماعی دانشگاه و ایستگاه تراموا در آن قرار دارد) را از منطقه مسکونی دانشجویان در جنوب جدا می کند. همچنین بخش غربی متراکم دانشگاه را از سمت شرقی در حال تکامل جدا می کند که در اطراف مرکز یادگیری بیان شده است ، که علی رغم حضور چشمگیر خود ، تاکنون نتوانسته است محیط اطراف خود را سازماندهی و هماهنگ کند ، باقی مانده و ناکارآمد.
سایت گسترده پروژه ارائه شده به ما امکان یافتن غرفه ها را از بسیاری جهات و پیکربندی آنها را داد. سرانجام ما تصمیم گرفتیم سه غرفه مورد نیاز را در یک ساختمان بسیار باریک و طولانی جمع کنیم ، که به عنوان یک ردیابی هدفمند در قلمرو ، بنابراین سایت را از یک خلاoid ناکارآمد به یک فضای عمومی جدید در داخل دانشگاه تبدیل می کند.
-سقف با طول 240 متر پناهگاه عابران پیاده از میدان اسپلاناد شمالی پایین جنوب تا اقامتگاهها در طول روز است.
ایوانهای ارائه شده بین غرفه های متحد زیر سقف یکی به خیابان اصلی که از سمت غرب در آنجا قرار دارد و در آن مکانهای اصلی پارکینگ عمومی قرار دارد ، و دیگری به تفرجگاه جدید درختان از شرق متصل است. بنابراین ، ایوان ها نفوذ پذیری را از طریق ساختمان جذب کننده و متصل این ضلع های غربی و شرقی دانشگاه فراهم می کنند.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,موسسه فناوری فدرال سوئیس ,در لوزان (EPFL) Artlab اثر کنگو کوما ,پاورپوینت موسسه فناوری فدرال سوئیس ,معماران. پردیس جدید موسسه فناوری , فدرال سوئیس در لوزان (EPFL) Artlab ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی نمونه های ایده های معمارانه در طراحی مدارس ابتدایی
پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه هنر و معماری ایووا در امریکا
پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی فرهنگسرای کودک بهمراه نمونه های موردی
پاورپوینت بررسی نمونه های داخلی و خارجی مهدکودک
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه آندره چدید در فرانسه Andree Chedid
پاورپوینت بررسی و تحلیل کالج امرسون لس آنجلس
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه برنت وود در بریتانیا
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه Little Tiger Chinese Immersion در آستین ، تگزاس ، آمریکا
پاورپوینت تحلیل و بررسی کتابخانه شهر تیانجین بینهای چین اثر MVRDV
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاهی آستین کالج سان گابریل اثر SmithGroup
پاورپوینت بررسی معماری خانه موسیقی پیو دی سنتو اثر معماران ماریو کوچینلا
پاورپوینت بررسی معماری هنرستان موسیقی در منطقه 17 پاریس
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک اوا ساموئل در پاریس، فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک ولز روبیو در آلمریا، اسپانیا
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک دور درخت فوجی در توکیو، ژاپن
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک‌های مدرن جاکارتا در جاکارتا، اندونزی
پاورپوینت بررسی معماری پژوهشکده فناوری های انرژی Tyree در کنسینگتون، استرالیا
پاورپوینت بررسی معماری پاورپوینت بررسی خانه بازی کودک لگو در بیلهاند دانمارک ، اثر گروه بیارکه اینگلس
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه بالتیمور آمریکا
پاورپوینت بررسی سالن اجتماعات مدرسه La Enseñanza - مدلین

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira