خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه fábrica das palavras در پرتغال

تاریخ ایجاد 27/08/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  42


پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه fábrica das palavras در پرتغال
کتابخانه در منطقه فرانکا د شیرا واقع شده است و توسط میگل آرودا (Miguel Arruda) طراحی شده است .کتابخانه عمومی است که از کارخانه برنج قدیمی که قبلاً در همان مکان وجود داشته است ، تجلیل می شود. مفهوم طراحی عملکرد صنعتی قبلی و موقعیت جغرافیایی آن را در امتداد یک رودخانه و یک راه آهن در نظر می گیرد. نتیجه یک ساختمان سفید است که با پوسته ای از عایق حرارتی پوشیده شده و به روی جامعه باز شده است و از طریق یک پل فلزی با شکل های مثلثی شفاف ، شهر را به آب نمای متصل می کند.
ارتفاع و شکل ساختمان به سیلوهای کارخانه آسیاب برنج قدیمی موجود اشاره دارد و از هفت طبقه تشکیل شده است. هر سطح به دلیل دهانه های بین آنها و نمای شیشه ای به یکدیگر مربوط می شود که به بازدید کننده اجازه می دهد تا از داخل و خارج نمای کاملی و بدون وقفه از آن داشته باشد. این مکان دارای صندلی های مختلفی برای انتخاب است ، منطقه مطالعه ، یک منطقه کار ، یک سالن اجتماعات کوچک ، یک کافه تریا ، سالن نمایشگاه و یک فضای بزرگ برای کودکان.
به دلیل اینکه محل کتابخانه بین آب و راه آهن قرار دارد ، پلی برای عبور از راه آهن و رسیدن به کتابخانه ساخته شد. همچنین این شهر را به مسیرهای عابر پیاده که در امتداد رودخانه ایجاد شده اند متصل می کند و به عنوان یکی از عناصر اصلی ترکیب پروژه عمل می کند. با عبور از آن ، پل مستقیماً وارد کتابخانه نمی شود ، اما به مکانی می رود که بازدید کننده می تواند داخل آن را انتخاب کند یا به مسیر کنار رودخانه عابر پیاده ادامه دهد.
fábrica das palavras یک کتابخانه عمومی است که در محلی که قبلا آسیاب برنج قدیمی وجود داشته ، ساخته شده است .
کانسپت طراحی که برای کتابخانه در نظر گرفته شد باتوجه به کاربری صنعتی قبلی منطقه است و جهت گیری جغرافیایی آن در امتداد رودخانه و راه آهن است .
نتیجه کار یک ساختمان سفید با یک پوسته عایق حرارتی است که قسمتی از آن بصورت مثلثی شفاف به روی کاربران باز است و با یک پل فلزی شهر را به اسکله متصل میکند .
ورودی تمامی طبقات از سمت مثلث شیشه ای است.


ارتفاع و شکل ساختمان همانند سیلوهای آسیاب برنج قدیمی است و شامل هفت طبقه می شود .

به خاطر بازشوهای بین طبقات ، هر طبقه به طبقه دیگر وابسته است و شیشه نما به کاربران اجازه میدهد منظری پیوسته از درون و بیرون ساختمان داشته باشند . میتوانید فضاهای مختلفی را برای استقرار انتخاب کنید ؛ فضای مطالعه ، فضای کار ، آمفی تئاتر ، کافه تریا ، نمایشگاه و یک فضای بزرگ بازی کودکان .

به دلیل موقعیت کتابخانه که بین رودخانه و ریل راه آهن قرارگرفته است ، یک پل برای عبور از ریل راه آهن و رسیدن به کتابخانه ساخته شد . این پل همچنین شهر را به مسیرهای عابر که کنار رودخانه و به عنوان یکی از عناصر اصلی ترکیبی پروژه ساخته شده اند ، متصل میکند .

وقتی پل به کتابخانه می رسد ،مستقیما وارد آن نمی شود ، بلکه به فضایی می رسد که کاربر میتواند انتخاب کند .

 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,کتابخانه fábrica das palavras ,در پرتغال ,پاورپوینت بررسی ,کتابخانه در منطقه فرانکا د شیرا ,نمونه موردی کتابخانه ,نمونه مشابه کتابخانه ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری پردیس بین الملل دانشگاه ژجیانگ چین
پاورپوینت بررسی نمونه های داخلی و خارجی مهدکودک
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری مدرسه هنر بدالز
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه ساحل دریا در چین,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه ، کتابخانه بازی و مدیریت شهرداری در Spiez در سوئیس,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه شهر بروژ در بلژیک,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه شعبه جان ام. هارپر و خانواده Stork YMCA در کانادا ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه منطقه ای جزیره ونکوور در کانادا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه رسانه ای Choisy-Le-Roi در فرانسه,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی توانبخشی کتابخانه دانشگاه ملی در فرانسه,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه کودکان CALS در ایالات متحده,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه اسباب بازی و رسانه در فرانسه,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه قدیمی در هلند,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه میکرو یوان در چین,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه Saul-Bellow در کانادا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه رسانه ای سنت پل در رئونیون,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه LUX در سوئد,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه برای مرکز فرهنگ قوجینگ در چین,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه و مرکز فرهنگ در دانمارک,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابخانه یوگاناندا در هند,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira