خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - ساعت پشتیبانی و پاسخگويی تلفنی (مکالمه) از 11 صبح الی 15 بعد الظهر روزهای کاری و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 17 روزهای کاری و ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

    


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری دفتر اداری شرکت IBM انگلستان اثر نرمن فاستر

تاریخ ایجاد 31/01/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید دارای نقشه و تصاویر   قیمت: 6000 تومان     تعدادمشاهده  8


پاورپوینت بررسی معماری دفتر اداری شرکت IBM اثر نرمن فاستر
 
بخشی از مطلب
این دفتر اداری توسط IBM به عنوان یک راه حل برای نیازهای کوتاه مدت این شرکت مورد تایید قرار گرفته است تا اینکه این بنا انعطاف پذیر باقی بماند که هنوز هم در حال استفاده است.
با وجودی که هزینه هر متر مربع از ساختارهای زمانبندی خارجی تجاوز نمی کرد، ما از تغییرات معماری و محیطی با کیفیت بالا استفاده می کردیم و انتظار می رفت که نقش رایانه در محل کار، یک عامل کلیدی برای طول عمر بقا بنا باشد.
 
ارزیابی ساختمان هایی که در سال 1972 جایزه RIBA دریافت کردند، بیان داشتند: "این ساختمان نشان می دهد که معماری را می توان با وجود یک وضعیت کسب و کار دشوار، با بهره گیری از ابتکار و تخیل"بوجود آورد
وضعیت
 
دفتر سرپرست IBM Pilot در کوشم، پورتسموث، شهر شهرستان همپشایر در جنوب شرقی انگلستان ساخته شده است. این درختان با درختان منعکس شده در دیوارهای شیشه ای مسی رنگی که به شما اجازه می دهد در طول روز مشاهده کنید، وضعیتی است که وقتی که نور خارجی فرو می ریزد و پانل های روشنایی داخلی در دیواره ها کاملا شفاف می شود، ساختن کل ساختمان ساختمان کاملا قابل مشاهده است .
مفهوم
 
فرهنگ سازمانی در آی بی ام، یکی از پیشگامان فن آوری اطلاعات، از بسیاری جهات مشهود است. همراه با ارزش ها، هنجارها و رفتارها، مصنوعات که به فناوری کمک می کنند، به عنوان بخشی از این بازار فرهنگی محسوب می شوند. در حالی که ارزش ها و هنجارها همیشه به وضوح قابل مشاهده نیستند، رفتار منعکس در رایانه ها می توانند حتی توسط افرادی که به این شرکت وابسته نیستند دیده شوند و درک شوند.
 
مفهوم فوق نیز نشان می دهد که معماری ساختمان شرکت ها، به عنوان یک مصنوعات، از اهمیت زیادی برای کل شرکت برخوردار است و باید به طور دقیق برنامه ریزی شود، تمام مفاهیم مهم فرهنگ سازمانی را در نظر بگیرد و با توجه به نقش خاصی که ساختمان در اطراف مفهوم شرکت. شرکت های چندملیتی باید توجه ویژه ای به این جنبه داشته باشند چرا که شرکت های تابعه آنها در کشورهای دیگر یا قاره ها نمایندگی عالی از شرکت مادر است.
 
با وجود اینکه به عنوان یک اقدام موقت در نظر گرفته شده است، توانایی ساختمان به راحتی به تغییر نیازهای بازار اجازه می دهد بقای طولانی مدت داشته باشد.
 
وضعیت کسب و کار دشوار با عبور از این شرکت باعث شد که نیاز به جایگزینی بین 750 تا 1000 کارمند در طول 18 ماه، با هزینه ای که در ساختارهای موقت به قیمت ارزان باشد، بود. این ساختمان به عنوان ستاد این شرکت خدمت می کند در حالی که مرکز دائمی در زمین های مجاور ساخته شده است.
 
همانند بسیاری از کسب و کارهای در حال رشد در حال حاضر، IBM براساس ترکیبی از اقامت دائم و موقت برای کارکنان خود بود و در برخی موارد نیمی از فضای اداری شما باید با این هدف سازگار باشد.
فضاها
 
این ساختمان لابی، پذیرش، آشپزخانه برای کارمندان، ، دفاتر مختلف، مرکز خدمات و اتاق کامپیوتر دارد. در ابتدا نیز یک رستوران در طول سال ها در اختیار داشت تا اتاق کامپیوتر را گسترش دهد تا اینکه دفاتر بازسازی شد
 
ساختمان حاصل یک مستطیل شکل 146 متر و 73 متر با ارتفاع 3.25 متر است. ساختار سازه ای آن پوشش می دهد و تحت یک سقف یک توابع مختلفی را به وجود می آورد که به طور سنتی نیاز به ساختمان های مختلف دارد. تمام اتاقها در شمال واقع شده است. یک راهرو مرکزی همه امکانات را متصل می کند و از طریق راهروهای کوچک منجر به کارهای مختلف می شود.
 
برای پیروی از مقرراتی که در سال 1970 به اجرا درآمد، بر روی یک طبقه بالا طبقه نصب شده بود که به شما امکان ایجاد یک ساختمان اداری


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت ,بررسی معماری ,دفتر اداری شرکت IBM ,نرمن فاستر ,معماری ,نمونه های موردی ,نمونه مشابه ,مرکز هنرهای تجسمی ,طرح مرکز هنرهای تجسمی ,تحلیل مرکز هنرهای تجسمی ,پلان مرکز هنرهای تجسمی ,نقشه مرکز هنرهای تجسمی , ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی ساختمان اداری دانشگاه برکلی وی در آمریکا،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی ساختمان اداری۱۱۱شرق بزرگ در آمریکا،pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ساختمان اداری ۲۵ کنت در بروکلین،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی دفتر دوم خانه هالیوود در لس آنجلس،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی گسترش دادگاه در فرانسه ،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی استودیوی ضبط EDC در پاریس،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی پارکینگ ویکتور هوگو در تولوز،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی حداقل امنیت زندان نانتره در فرانسه ،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی باسازی ساختمان اداری فوبوس در پاریس ،pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی دفتر اداری این مکان در سیاتیل،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی نوسازی سوزن فضایی در سیاتیل،pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کره های دفتر کار آمازون در سیاتل,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی داخلی دفتر مرکزی Q در نیویورک ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی نوسازی کاستیلین۸۱ در مادرید,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی داخلی دفتر کار Cayenne در بیرمنگام,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ساختمان اداری و بهداشت در کاپولی,pptx
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع اداری بهتاش ،اثر امید شفیعی ، نمونه موفق ایرانی
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ساختمان های اداری دولتی پایتخت هند,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی دفتر کار Cisco در سن خوزه، کالیفرنیا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ساختمان صدا و سیمای BBVA در اسپانیا,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد