خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

تلگرام-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل مرکز حمل و نقل مرکز تجارت جهانی ، اثر معمار Santiago Calatrava ، نیویورک

تاریخ ایجاد 14/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 7200 تومان     تعدادمشاهده  6


پاورپوینت بررسی و تحلیل مرکز حمل و نقل مرکز تجارت جهانی ، اثر معمار Santiago Calatrava ، نیویورک


مرکز تجارت جهانی ایستگاه پایانی در سیستم PATH است. در مجتمع مرکز تجارت جهانی ، در محله مالی منطقه منهتن در شهر نیویورک واقع شده است. در روزهای آخر هفته و تعطیلات آخر هفته ، و همچنین توسط مرکز تجارت جهانی هابوکان - جهانی ، در روزهای هفته با خط مرکز تجارت جهانی نیوآرک سرو می شود و پایانه شرقی هر دو است.

ایستگاه مرکز تجارت جهانی در نزدیکی محل ترمینال هادسون و راه آهن هادسون و منهتن (H&M) واقع شده است ، که در 19 ژوئیه سال 1909 افتتاح شد. در سال 1961 ، بندر نیویورک و نیوجرسی سیستم ورشکسته H&M را خریداری کردند. آنرا دوباره به عنوان PATH معرفی کرد و ترمینال هادسون را به عنوان بخشی از مرکز تجارت جهانی دوباره توسعه داد. به عنوان بخشی از ساخت و ساز مرکز تجارت جهانی ، ترمینال هادسون خراب شد ، جایگاه ایستگاه تجارت جهانی جایگزین شد و در 6 ژوئیه 1971 دوباره افتتاح شد. در پی حملات 11 سپتامبر 2001 ، یک ایستگاه موقت در سال 2003 افتتاح شد مجتمع مرکز تجارت جهانی در حال بازسازی بود. کار در ساختمان ایستگاه دائمی در سال 2008 آغاز شد. خانه اصلی ایستگاه "Oculus" در 3 مارس 2016 افتتاح شد و این ترمینال به طور خلاصه به مرکز حمل و نقل مرکز جهانی یا "مرکز تجارت جهانی" تغییر نام داد.
مکان اجرا پروژه : African Burial Ground National Monument, 290 Broadway, New York, NY 10007, USA
سال : 2016
آرشیتکت (معمار) : Santiago Calatrava
کارفرما : Port Authority of New York and New Jersey
عکس : Imagen Subliminal, Courtesy of Santiago Calatrava
متریال های اصلی ساخت : Steel, Concrete , Stone , Painted Metal Panels , Glass
در این پست  نگاهی به جدیدترین پروژه ، از آثار سانتیگوکالاتراوا در نیویورک با موضوع حمل و نقل داریم. ایستگاه و مرکز حمل و نقل مربوط به مرکز تجارت جهانی در نیویورک که در سال 2016 توسط معمار سرشناس Santiago Calatrava ، طراحی و اجرا گردیده است .
این مرکز حمل و نقل ، در سطح خیابان به عنوان ساختاری مستقل از زمینه ، در محور و لبه جنوبی پلازای Wedge of Light واقع شده است . طرح جامع این منطقه توسط دانیل لیبسکیند (Daniel Libeskind ) ، تهیه شده است . در این طرح , سایت پروژه در شمال ، غرب و شرق به خیابان های Fulton ، Greenwich  و  Church، و در بخش جنوبی به مجموعه برج های بلند مرتبه محدود می گردد و با سایر فضاهای شهری و سبز همچون Park Row از City Hall Park به خیابان Paul’s churchyard در ارتباط است .
ساختار قوسی و بیضوی شکل ، تقریبا به طول 350و عرض 115 در وسیع ترین حالت خود می باشد و در راس بالا به ارتفاع 96 می رسد . این سازه فولادی دنده ای شکل ، به مثابه یک جفت سایبان و بال  باز شده می باشد . دسترسی به قسمت Oculus از طریق دو ورودی ، که در بخش شرقی و غربی بنا در جداره های منحنی شکل و منتهی به آکس ساختمان های خیابان های   Church  و Greenwich قرار گرفته اند ، تامین می گردد .

دسترسی به تراز پایین تر در ارتفاع حدود 22متر پایین تر از طریق آسانسور های شیشه ای استوانه و متقارن ، پله و پله های برقی امکان پذیر است . سطح زیرین دارای ابعاد تقریبی 400*216 بوده و امکان دسترسی به MTA 1 ، خط مترو R  و E ، برج های 2 ،3 ، 4 و همچنین گالری ها و فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد .

کالاتراوا در مورد طراحی این فرم تندیس گون می گوید : ” این پروژه از طریق تکرار مدولی از سازه های فولادی دنده ای شکل که یک ترکیب پیچیده را شکل می دهند،ایجاد شده است. از شاخص های پروژه ، هدایت نور به سطوح زیرین می باشد . متریال فواصل مابین کلیه سازه ها در طرح از شیشه بوده و بدین جهت نور به عنوان یک عنصر ساختاری عمل می کند . در شب نیز حجم پروژه ، همچون فانوسی درخشان در میان برج های اداری و تجاری و در مجاورت سایت مرکز تجارت جهانی می درخشد ” ، به گفته کالاتراوا این بنا یادآور پانتئون در رم می باشد .


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,مرکز حمل و نقل مرکز تجارت جهانی ، اثر معمار Santiago Calatrava ، نیویورک ,پاورپوینت بررسی و تحلیل ,مرکز تجارت جهانی ,ایستگاه پایانی ,در سیستم PATH ,مجتمع مرکز تجارت جهانی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی مجموعه اداری ایستگاه جنگل اثر معماران G8A در ویتنام
پاورپوینت بررسی طرح دفتر معماری وای کی اچ YKH و همکاران در سئول
پاورپوینت بررسی و تحلیل مجموعه اداری مدرن سفیر مغز اثر lina architekci
پاورپوینت بررسی و تحلیل نمونه های موردی سفارت‌خانه ایرانی
پاورپوینت بررسی و تحلیل مجموعه اداری و مرکز کنگره شهر هانگژو
پاورپوینت بررسی و تحلیل تالار و مرکز شورای شهر لندن اثر نورمن فاستر
دانلود بررسی پاورپوینت تحلیل ساختمان اداری JTI سوییس / گروه معماری SOM
دانلود بررسی پاورپوینت تحلیل ساختمان اداری Asebanacio در برزیل / گروه معماری ICESA
پاورپوینت بررسی معماری نمای بانک شعبه ی Nakaaoki واقع در Kawaguchi در توکیو
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع اداری و پارکینگ الهیه، اثر گروه موج نو ، نمونه موفق ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری تالار شهر و شهرداری سئول در کره جنوبی
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان گوگل در لندن طراحی و اجرا شرکت penson
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع اداری مسکونی هامبورگ اثر ریچارد مه یر
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اداری هلال احمر هلند توسط معماران Sanjay Puri
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع جند منظوره اداری Discovery Place
پاورپوینت بررسی ساختمان اداری نیایش
پاورپوینت بررسی معماری شبکه تلویزیونی Fuji در توکیو اثر کنزو تانکه
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اداری بانک
پاورپوینت بررسی معماری گنبد رایشتاگ پارلمان آلمان اثر نرمن فاستر
پاورپوینت بررسی معماری دفتر اداری شرکت IBM انگلستان اثر نرمن فاستر

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد