خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری هتل B4 Milano ، هتل وسترن پلاس نت برج پادودا

تاریخ ایجاد 08/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  15


پاورپوینت بررسی معماری هتل B4 ، هتل وسترن پلاس نت برج پادودا

هتل B4 واقع در قلب یکی از نوآورترین مناطق تجاری میلان ، نه چندان دور از محل نمایشگاه های Fiera Milano Rho-Pero ، هتل جدید B4 ، یکی از جدیدترین موارد اضافه شده برای هتل های Boscolo است. با توجه به ویژگی های برجسته معماری آن ، به عنوان یک مرجع برای بازدید کنندگان از شهر میلان طراحی شده است. در داخل ، B4 یک مفهوم فضای چند لایه است که آپارتمان های طراحی مدرن ، 6 نقطه تجمع دوستانه کسب و کار ، 2 رستوران و SPA با VIP Lounge و ویژگی های یکپارچه سلام فناوری را ارائه می دهد.

این حالت از پروژه بازسازی هنر توسط Simone Micheli ، معمار و استاد Scuola Politecnica di Design در میلان با زیبایی شناسی و نوآوری در ذهن طراحی شده است. او قصد داشت تا همه مناطق را به هم متصل و همزیستی ، روان و تعامل تبدیل کند. برای فراتر از مفهوم میهمان نوازی مستقیم و درگیر بازدید کنندگان خود با ارائه یک تجربه چند حسی. این هتل فقط یک هتل تجاری نیست بلکه یک رابط فرهنگی است که در آن از امکانات سلامتی و مهمان نوازی درجه یک نیز استفاده می شود.

و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری هتل B4 ,هتل وسترن پلاس ,هتل نت برج پادودا ,پاورپوینت هتل B4 ,هتل B4 ,نمونه موردی هتل B4 ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد