خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری هتل محلی نعنا سانتا ترزا Mint Santa Teresa اثر استودیو ساکس

تاریخ ایجاد 30/08/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  11


پاورپوینت بررسی معماری هتل محلی نعنا سانتا ترزا Mint Santa Teresa  اثر استودیو ساکس

شرح متن ارائه شده توسط معماران. هتل ساحلی مدرن کاستاریکا ترکیبی از طراحی مدرن و ساخت سنتی است. با پائین آمدن از دامنه تپه شیب دار و مشرف به اقیانوس ، مینت سانتا ترزا هتلی جدید است که زیبایی زیبایی در طراحی اروپایی را با صنایع دستی کاستاریکا ترکیب می کند - ایجاد شده برای اطمینان از اینکه میهمانان می توانند با طبیعت ، یکدیگر و مردم محلی ارتباط برقرار کنند. صاحبان سوئدی به عنوان یک بهشت ​​موج سواری ، و همچنین جامعه در حال رشد یوگا ، عاشق سانتا ترزا شدند. آنها با الهام از معماری یونانی ، مینیمالیسم و ​​طراحی اسکاندیناوی ، استودیوی ساکس را سفارش دادند که به دلیل برخورد خود با معماری که با مناظر گرمسیری هماهنگ است ، شهرتی پیدا کرده اند.
ساکنان هتل سازه های فردی غرفه مانند را اشغال می کنند که می توانند در یک منطقه خصوصی عقب نشینی کنند و هنوز هم با طبیعت اطراف خود تعامل دارند. اتاقهای مهمانی را می توان کاملاً به یک تراس شخصی با نمای اقیانوس به جلو و باغی با گیاهان گرمسیری در عقب باز کرد. حتی سرویس های بهداشتی نیز چیدمان باز دارند و به مهمانان این امکان را می دهند تا هنگام گوش دادن به صدای موج های خراب ، دوش بگیرند. هر اتاق تراس پشت بام خود را دارد ، با گیاهان سرسبز ، بادبان سایه دار و مبلمان چوب خیزران ساخته شده در Sarchí ، یک شهر کاستاریکا معروف به صنعت کار ساکنانش. معماران استراحتگاه گرمسیری از مواد منبع محلی در طول پروژه استفاده کرده اند ، مانند سقف هایی که از "caña brava" (نوعی چمن) ساخته شده و به صورت پیچیده استخوان ماهی ساخته شده اند. صنعتگران محلی نیز مبلمان سفارشی ساخته شده از چوب محلی و استفاده از روش های سنتی به روش های جدید ایجاد كرده اند.
قلب Mint Santa Teresa منطقه استراحت عمومی با استخر بی نهایت و نوار غروب آفتاب است. این در همه طرفها باز است ، صرفه جویی در یک دیوار از گیاهان در ورودی ، با حفظ حریم خصوصی در باغ مهمان حریم خصوصی است. سالن استراحت به عنوان نقطه ملاقات میهمانان ، صاحبان و افراد محلی منطقه است. صبح ها ، یک بوفه صبحانه در یک میز مشترک غذا خورده می شود و بعداً در روز داستان با غروب خورشید بر روی نوشیدنی رد و بدل می شود. تجربه Mint Santa Teresa بخشی از شکل جدیدی از گردشگری است ، جایی که بازدید کنندگان می خواهند درباره مقصد اطلاعات بیشتری کسب کنند و درک کنند که زندگی در آنجا واقعاً چگونه است.
بنجامین گارسیا ساکس ، معمار استراحتگاه گرمسیری ، دیدگاه خود را توضیح می دهد: «هتل ها به طور سنتی در چشم انداز به اشیا vast وسیعی تبدیل می شوند که هیچ ارتباطی با محیط اطراف خود ندارند و از تعامل واقعی انسان عاری هستند. در Mint ، ما سعی کردیم یک طرح زمینه ای ایجاد کنیم که متناسب با چشم انداز آن باشد و نوع جدیدی از تجربه را برای نژادی از مسافر که به دنبال اصالت است ، ارائه دهد. ما سخت در ایجاد فضاهایی کار کردیم که ارزیابی زیبایی طبیعی را با مجموعه ای از امکانات برای تعاملات اجتماعی و فرهنگی ترکیب کند. نتیجه یک تفکر کاملاً منحصر به فرد در مورد مهمان نوازی و سلامتی است. "و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری , هتل محلی نعنا سانتا ترزا ,Mint Santa Teresaهتل ,هتل استودیو ساکس ,پاورپوینت هتل محلی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی کمپ و اقامتگاه لوکس در هیمالیا، استراحتگاه و اسپا تاج تئوگ توسط استودیوی لوتوس
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری هتل نکارا Nakâra در فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری هتل شاندونگ در چین
پاورپوینت بررسی معماری هتل لو کنکورد در کبک کانادا با رستوران گردان
پاورپوینت بررسی نظامنامه و ضوابط و استانداردهای طراحی هتل در ایران
پاورپوینت بررسی معماری مرکز آبدرمانی و چشمه آبگرم دره جنگل B.l.U.Eاثر استودیو معماری
پاورپوینت بررسی معماری مرکز آبدرمانی و آبگرم Mango Bay اثر معماران P.I
پاورپوینت بررسی معماری پناهگاه های اسکی وینیپگ وینی پگ ، مانیتوبا ، کانادا
پاورپوینت بررسی معماری پارک آبی وایلد وادی دبی
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری خانه سالمندان هانینگ ، اثر Dominique Coulon & Associés
پاورپوینت بررسی معماری خانه سالمندان وایلدر کایسر
پاورپوینت بررسی معماری هتل لوکس اپوس در دبی اثر زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری هتل کوهستانی Brenas Doucerain Architectes
پاورپوینت بررسی نمونه های موردی خانه و سرای سالمندان ایرانی و خارجی
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری خانه سالمندان خوانسار
پاورپوینت بررسی معماری هتل درختی Lift Treetop Boutique Hotel در اندونزی اثر تیم معماران Alexis Dornier
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری هتل پارس ائل گلی تبريز
پاورپوینت بررسی معماری واحدهای اقامتی اثر معماران دانمارکی Lendager Group
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری هتل دوقلوی DUO سنگاپور اثر استودیو Büro Ole Scheeren
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری مجموعه هتل طبیعت بوتیک شرکت معماری پچلر در جنگل Dolomites ایتالیا

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد