خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مرکزی قطار وین

تاریخ ایجاد 04/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 7000 تومان     تعدادمشاهده  28


پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مرکزی قطار وین

بخشی از مطلب

سقف لوزی شکل ایستگاه راه آهن جدید وین مرکزی برنده شایسته جایزه ساخت و ساز فولاد اتریش شد. ساختار سقف ، تقریباً شش برابر یک زمین فوتبال است، این یکی از پیچیده ترین و زیباترین پروژه های ساخت و ساز فولاد در اتریش است و تقریباً 7000 تن فولاد را در خود جای داده است.

ایستگاه راه آهن جدید یک ایستگاه مرکزی در وین را در شبکه ریلی ترانس اروپا ایجاد کرده است که روزانه بیش از 1000 قطار و 145000 نفر از آنها استفاده می کنند.

     می توان از کارهای پرهزینه تعمیر و نگهداری که منجر به بسته شدن در کنار مسائل بهداشتی و ایمنی می شد ، جلوگیری کرد.

سقف شگفت انگیز استیل و شیشه ای شیشه ایستگاه ، به طول 200 متر و عرض 120 متر ، به سمبل تحرک و کارایی مدرن تبدیل شده است و ساختمان را از همه چیز پیرامون آن متمایز می کند.

ساختار سقف که از 14 شکل الماس جداگانه تشکیل شده است ، بیش از پنج سکو طاق دارد. ارتفاع آن بین شش تا پانزده متر متغیر است ، به طوری که به نظر می رسد که روی سکوها معلق است. هر رومبوس جداگانه از میله ها و گره ها تشکیل شده است.

کل سقف (از جمله سایبان پیشانی) از بیش از 57000 بخش ، 286،000 ورق فلزی و تقریبا 340،000 اتصالات پیچ که در زیر روکش پنهان شده است ، تشکیل شده است.

ایجاد ساختار غول پیکر نه تنها از منظر تکنولوژیکی بلکه با توجه به لجستیکی پروژه ، برای پیمانکاران و شرکت ساخت و ساز فولاد Unger Steel یک چالش جدی بود.شرکت سوئیسی Theo Hotz Partner Architekten، یک پوشش پویا برای سکوهای مسافرگیری قطارها در ایستگاه مرکزی وین ایجاد کرده است که در سال 2016 جایزه  A + معماری را دریافت کرد.

سقف طراحی شده جدید در طول تعمیرات ایستگاه، در جنوب مرکز شهر در ایستگاه که تحت بازسازی گسترده قرار گرفته بود اضافه شده است. این پروژه بخشی از یک طرح اصلی برای مرکز حمل و نقل ریلی و اطراف آن بود، که توسط هاتز و معماران محلی ارنست هافمن و آلبرت ویممر که مسئول طراحی معماری بودند صورت گرفت.

سایبان طراحی شده شامل 14 فریم فضایی به شکل لوزی است که در پنج ردیف قرار دارد که از خطوط راه آهن و هر یک از سکوها پیروی می کنند. در مرکز طرح ها یک نورگیر قرار داده شده است، به صورتی که نوار هایی که به شکل زیگزاگینگ بر روی ایستگاه متمرکز می شوند و نورگیر مرکز آنها با یک پوشش شیشه ای مشخص می شود. پانل های براق و مات به طریقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که به ظاهر ساختاری شبیه کریستال غول پیکر را پدید آوردند.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ایستگاه مرکزی قطار وین ,پاورپوینت بررسی ,شرکت سوئیسی ,Theo Hotz Partner Architekten , , ,سقف لوزی شکل ایستگاه راه آهن جدید وین مرکزی برنده شایسته جایزه ساخت و ساز فولاد اتریش شد. ساختار سقف ، تقریباً شش برابر یک زمین فوتبال است، این یکی از پیچیده ترین و زیباترین پروژه های ساخت و ساز فولا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان جدید ایستگاه قطار شهر بیرمنگام
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اتوبوس پارک اثر LYVR
پاورپوینت بررسی ایستگاه قطار مسیر U5 اثر گروه معماری Just/Burgeff Architekten
پاورپوینت بررسی معماری داخلی پارکینگ دوچرخه شهر اوترخت هلند
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مترو Nydalen اثر معماران Kristin Jarmund
پاورپوینت بررسی بازسازی و معماری خانه بندر آنتورپ Antwerp اثر زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری تفرجگاه ساحلی در بندر مارینا دورو در پرتغال اثر Barbosa & Guimaraes
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال دریایی Leixões اثر لوئیس پدرو سیلوا آرکیتکتو
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال دریایی سالرنو Salerno اثر دفتر معماری زاها
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین‌المللی نینوی آکوئینو
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی شنژن Bao'an چین
پاورپوینت مرکز داده و کنترل حمل و نقل شهری ، کوارتز شهری
پاورپوینت بررسی مبانی معماری و ضوابط طراحی فرودگاه - Airport Engineering
پاورپوینت بررسی معماری پایانه دریایی ، ترمینال اقیانوس در هنگ کنگ اثر Foster + همکاران
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال دریایی Seville Cruise اثر معماران Buró 4 ، Hombre de Piedra Arquitectos
پاورپوینت بررسی ترمینال غربی کروز هلسینگفورس فنلاند اثر معماران PES
پاورپوینت بررسی فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini ، فرودگاه Ezeiza آرژانتین
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی فرودگاه بین المللی جان اف کندی در نیویورک،pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی بندر شمال غربی در آمریکا،pptx
پاورپوینت بررسی معماری چهار نمونه موردی ایستگاه مترو خارجی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد