خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مرکزی قطار سالزبورگ در اتریش، سالزبورگ

تاریخ ایجاد 04/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 7000 تومان     تعدادمشاهده  26


پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مرکزی قطار سالزبورگ در اتریش، سالزبورگ


بخشی از مطلب
Salzburg Hauptbahnhof (آلمانی برای ایستگاه اصلی سالزبورگ؛ مخفف سالزبورگ Hbf   و گاهی اوقات به عنوان ایستگاه مرکزی ترجمه می شود ) ایستگاه اصلی راه آهن در سالزبورگ ، پایتخت ایالت فدرال سالزبورگ در اتریش است. این مهمترین ایستگاه در محل تجمع سالزبورگ و یک قطب بزرگ حمل و نقل در غرب اتریش است.مدتهاست که سالزبورگ هاپوتبنهاف ایستگاه مرزی در مرز اتریش با آلمان بوده است. این سرویس هم به راه آهن فدرال اتریش (ÖBB) و هم دویچه بان AG. همچنین یک اتصال بین چندین مسیر حمل و نقل محلی و مسافت طولانی ÖBB را تشکیل می دهد.

در سالزبورگ Hbf ، راه آهن غربی از وین و لینز با راه آهن روزنهایم - سالزبورگ پیوند می خورند که از طریق آن ، همراه با قطارهای بین المللی ، خدمات به اصطلاح کریدور ÖBB ارتباط مستقیمی با تیرول و ورارلبرگ از طریق کرنر آلمان در روزنهایم برقرار می کنند. خط اصلی دیگر ، راه آهن سالزبورگ - تیرول ، از سالزبورگ Hbf در جهت جنوب غربی از طریق Bischofshofen و Zell am See به Wörgl Hauptbahnhof می رود. در خیابان شوارتزاخ ویت ، یکی دیگر از خط اصلی ، راه آهن تاورن ، از این خط شاخه می رود.
بهینه سازی مختصر دسترسی مسیر و محوطه های سقف برای سکو های جدید در ایستگاه قطار موجود اضافه شده است و از طریق گسترش زیر گذرو ایجاد یک فضای خرید، دسترسی به قطار با نور طبیعی بر روی ورودی های پلت فرم سخاوتمندانه، از فضای دسترسی تاریک به یک منطقه پیاده روی باز برای سکو جدید ایستگاه قطار سالزلزبورگایجاد شده، که یک پروژه تراکمی شهری است و نه تنها باعث تحرک و راحتی مسافر می شود، بلکه یک فضای عمومی را ایجاد می کند و مناطق مختلف شهر را متصل می کند.

ادغام معتبر ساختارهای تاریخی موجود در طرح کلی جدید برای ایستگاه مرکزی در سالزبورگ پیچیدگی شخصیت منحصر به فرد و شگفت انگیزی را به همراه می آورد. سقف های پلاستیکی منحنی پس از کشیدگی در فاصله ای با سالن پلتفرم تاریخی ساخته شده که با دقت بازسازی و پیچیده ساخته شده اند و یک سطح سقف بزرگ و بلند سقف بالای سکو ها را تشکیل می دهند.

این ساختار فضایی پویا، حرکات قطارهای ورودی یا تسریع را تفسیر می کند و به این ترتیب به ایستگاه ظاهر بی نظیر می دهد. در بالای سالن اصلی تاریخی بازسازی شده، یک فضای شهری به صورت پویا با ارتفاع بسیار بالا، نه تنها سطوح و عملکرد مختلف پروژه ایستگاه را پیوند می دهد، بلکه موجب ضرورت شهری می شود، به عنوان ارتباط بین دو منطقه شهری در هر دو طرف ریل های راه آهن.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ایستگاه مرکزی قطار ,سالزبورگ در اتریش، سالزبورگ ,پاورپوینت بررسی ,Salzburg Hauptbahnhof ,نمونه موردی راه آهن ,نمونه مشابه ایستگاه ,.,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini ، معروف به فرودگاه Ezeiza
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان ترمینال خطوط هوایی شرکت تی.دبلیو.ای
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اتوبوس پارک اثر LYVR
پاورپوینت بررسی ایستگاه قطار مسیر U5 اثر گروه معماری Just/Burgeff Architekten
پاورپوینت بررسی معماری داخلی پارکینگ دوچرخه شهر اوترخت هلند
پاورپوینت بررسی بازسازی و معماری خانه بندر آنتورپ Antwerp اثر زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری تفرجگاه ساحلی در بندر مارینا دورو در پرتغال اثر Barbosa & Guimaraes
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال دریایی Leixões اثر لوئیس پدرو سیلوا آرکیتکتو
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی شنژن Bao'an چین
پاورپوینت بررسی مبانی معماری و ضوابط طراحی فرودگاه - Airport Engineering
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال دریایی Seville Cruise اثر معماران Buró 4 ، Hombre de Piedra Arquitectos
پاورپوینت بررسی فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini ، فرودگاه Ezeiza آرژانتین
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه چونگ‌کینگ ییانگبی چین
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه مرکزی قطار روتردام Rotterdam Central Station
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی کویت اثر گروه معماری فاستر و همکاران
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اتوبوس ثلوق Slough اثر گروه معماری Bblur در انگلستان
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی فرودگاه با رویکرد معماری سبزدر سنگاپور ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال کروز شهر چینگدائو اثر استودیوی CCDI
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه اسلو اثر دفتر معماری Nordic مستقر در oslo
پاورپوینت بررسی معماری طراحی فرودگاه زاگرب اثر معماران Kincl, Neidhardt, Institut IGH

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد