خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بين المللي کانساي ژاپن ، نماد معماري هاي نوين

تاریخ ایجاد 25/12/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 79 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 7500 تومان   حجم فایل: 10361 kb  تعدادمشاهده  63


پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بين المللي کانساي ژاپن ، نماد معماري هاي نوين

با ورود به عرشه پل ارتباطي اين فرودگاه و پرداخت عوارض 17 دلاري آن، در واقع بليت ورود به يک نمايشگاه دائمي فناوري را به جاي قبض عوارض دريافت مي کنيد. پلي به طول 5/2 کيلومتر با 6 مسير مخصوص عبور اتومبيل و يک مسير مخصوص قطار مسافربري، اين فرودگاه را که در اصل يک جزيره 504 هکتاري است به شهر ساحلي کوبه ژاپن متصل مي کند. البته اين پل تنها مسير دسترسي به فرودگاه بين المللي کانساي نيست و مسا فران به وسيله کشتي هاي تندرو از کوبه (نزديک ترين شهر ساحلي ژاپن) در مدت زمان کمتر از 30 دقيقه و از دورترين شهر ساحلي ژاپن يعني تاکوشيما در مدت زمان 80 دقيقه به اين فرودگاه (که روزانه بيش از يکصد هزار مسافر را جابه جا مي کند) دسترسي پيدا مي کنند.
    عمليات اجرايي اين فرودگاه که طرح آن در سال 1987 به وسيله رنزو پيانو معمار برجسته ايتاليايي ارائه شد، در سال 1995 با تلاش بيش از شش هزار نفر به اتمام رسيد و به وسيله امپراتور ژاپن افتتاح شد و تاکنون مجهز به چنان امکانات پيشرفته يي شده است که نمونه آن در هيچ فرودگاه ديگري در جهان وجود ندارد. پس از عبور از پل ورودي به فرودگاه به طول 5/3 کيلومتر (که بزرگترين پل آبي در جهان هم محسوب مي شود) به فرودگاهي مي رسيم که روي يک جزيره مصنوعي آرميده است: جزيره يي که فقط عمليات خاکريزي آن به وسيله شناورهاي عظيم الجثه حامل ميليون ها تن شن و ماسه، نزديک به سه سال طول کشيده است.
اولين چيزي که هنگام ورود از راه يکي از 44 ورودي به ساختمان اصلي فرودگاه، توجه شما را به خود جلب مي کند، پيغامي است که از تلفن همراهتان دريافت مي کنيد. اين پيغام به وسيله سيستم فرودگاه براي شما ارسال شده و به شما اطلاع مي دهد که مي توانيد تمامي اطلاعات پرواز فرودگاه کانساي و فرودگاه مقصدتان را به همراه همه اطلاعات اقامتي، سياحتي مورد نيازتان به زبان دلخواهتان به وسيله تلفن همراه خود، در اختيار داشته باشيد.
در اين فرود گاه، هيچ کس نگران کنترل بليت، بار و گذرنامه خود نيست، زيرا هنگام عزيمت به فرودگاه تمامي اين تشريفات بدون اطلاع خود مسافر انجام شده است و بار مسافران به وسيله نقاله هايي که در ورودي فرودگاه در حال چرخش هستند، از داخل کانال هاي ويژه يي به طرف هواپيمايي که منتظر مسافران است، هدايت شده و يک سيستم امنيتي موقعيت آنها را براي مسافران مشخص مي کند. درون ساختمان فرودگاه به رغم وجود حداقل 10 هزار مسافر که به طور مداوم در حال ورود و خروج از ساختمان هستند، همواره هواي تميزي در جريان است و دليل آن هم وجود سامانه تهويه استثنايي ساختمان است که به سقف غول پيکر ساختمان متصل است. اين سقف که به شکل قوسي طراحي شده و 90 هزار متر مربع مساحت آن است، با بررسي ها و آزمايش هاي فراوان در کارگاه معماري رنزو پيانو و با همکاري مهندسان مکانيک ژاپني و با استفاده از کمترين تجهيزات مکانيکي طراحي و توليد شده است.
و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,فرودگاه بين المللي ,کانساي ژاپن ، نماد معماري هاي نوين ,پاورپوینت بررسی ,نمونه موردی فرودگاه,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه تیانجین چین ، تینسین (Tientsin)
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی هانگزو ژیاشان چین
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه چونگ‌کینگ ییانگبی چین
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی سالن فرودگاه بین المللی LAX در لس آنجلس,pptx
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی رامون در فلسطین اشغالی در صحرای نگوا
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین المللی کویت اثر گروه معماری فاستر و همکاران
پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اتوبوس ثلوق Slough اثر گروه معماری Bblur در انگلستان
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی فرودگاه با رویکرد معماری سبزدر سنگاپور ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال کروز شهر چینگدائو اثر استودیوی CCDI
پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه اسلو اثر دفتر معماری Nordic مستقر در oslo
پاورپوینت بررسی معماری طراحی فرودگاه زاگرب اثر معماران Kincl, Neidhardt, Institut IGH
دانلود, پاورپوینت بررسی معماری ساختمان جدید ایستگاه قطار شهر بیرمنگام در انگلستان,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی و معماری ترمینال دریایی سالرنو در ایتالیا,pptx
پاورپوینت بررسی معماری سالن ترانزیت و ایستگاه قطار پرینستون اثر ریک جوی
پاورپوینت بررسی معماری ترمینال مولتی مودال Multimodal آزتکا اثر Manuel Cervantes Cespedes
پاورپوینت بررسی پايانه ی اتوبوس شرق تهران
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی ایستگاه مترو در منطقه اقتصادی در عربستان سعودی ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی ترمینال حمل و نقل مرکزی آرنهم در هلند,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه بین‌المللی پل‌کوو در روسیه,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی فرودگاه بین‌المللی شنزن بائو در چین,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد