خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه های مترو اورینتکاج و نوردهاون اثر Cobe + Arupکپنهاگ، دانمارک

تاریخ ایجاد 04/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 9500 تومان     تعدادمشاهده  6


پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه های مترو اورینتکاج و نوردهاون اثر  Cobe + Arupکپنهاگ، دانمارک

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. بخشی از برنامه افزودنی خط مترو Nordhavn که اتصال docklands به مرکز شهر کپنهاگ است ، Arup و Cobe با هم در طراحی دو ایستگاه جدید مترو ، Orientkaj و Nordhavn ، تحت عنوان خط مترو Nordhavn همکاری کردند. پیوند حمل و نقل عمومی پتانسیل توسعه مجدد حوضه شمالی کپنهاگ ، یکی از بزرگترین پروژه های بازسازی شهری در شمال اروپا را باز می کند.
دو ایستگاه مترو دارای خصوصیات بصری متمایز هستند که منعکس کننده شخصیت مناطق شهری است که در آن سرویس می کنند. ایستگاه زیرزمینی Orientkaj با ردیابی طرح کلی ظروف حمل و نقل ، از مقیاس های بزرگ و ویژگی های وحشیانه گذشته صنعتی داک لند تجلیل می کند اما برای آشکار ساختن جزئیات مسافرتی و انسانی با مقیاس در داخل باز می شود. ایستگاه زیرزمینی Nordhavn از واژگان طراحی خط مترو Cityringen که اخیراً افتتاح شده است - و برای آن آروپ طراحی معماری - را با پوشش قرمز رنگی ایستگاه های انتقال منتقل می کند.
ایستگاه اورینتکای فوق زمینی به عنوان نمونه اولیه برای ایستگاه های آینده در زیر توسعه مداوم نوردهاون کپنهاگ - منطقه جدید شهری - که توسط Cobe نیز طراحی شده است - طراحی شده است که بیش از 150000 متر مربع از ساختمانهای با کاربری پایدار را اضافه می کند و 40،000 خانه را در اختیار شما قرار می دهد. 40،000 ساکنان و اماکن محل کار.

 و......


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ایستگاه های مترو , اورینتکاج ,نوردهاون اثر ,Cobe + Arupکپنهاگ، دانمارک ,پاورپوینت ایستگاه های مترو ,توضیحات متن ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد