خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی موزه هولون، اسرائیل (فلسطین اشغالی)

تاریخ ایجاد 27/04/1396 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 68 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 22188 kb  تعدادمشاهده  45


پاورپوینت بررسی موزه هولون، اسرائیل (فلسطین اشغالی) 
 
در ماه مارس 2003، شهردار شهر Holon از گروه معماری(RAAL) Ron Arad برای طراحی و گسترش اولین موزه ملی طراحی در فلسطین اشغالی دعوت به همکاری کرد.
 
موزه طراحی Holon محلی برای نشان دادن طرح ، ایجاد مجموعه نمایشگاه دیدنی و جالب ، بازتاب طراحی فلسطین اشغالی در زمینه طراحی جهان و تأیید اهمیت طراحی در یک کشور جوان نوظهور می‌باشد.
 
طرح این مجموعه در زمینی به مساحت 3700 مترمربعی و به شکل نیمه مستطیل است.
 
میدان عمومی باشکوه در قسمت شمالی سازه فضای عمومی مناسب مقدماتی و مسیر ورودی به موزه است.
 
ایجاد و بهره‌برداری از کشش بین ترتیب داخلی فضاهای کارآمد جعبه مانند و پوشش خارجی پویا و قوس‌ها و انحناهای ظریف، اصل هدایت طراحی برای کل موزه است.
 
 
بخش بزرگتر ظاهر خارجی موزه با پنج نوار از جنس فولادcoton پوشیده شده که به داخل و بیرون و اطراف طبقات داخلی موزه موج‌دار و پر پیچ و خم کشیده شده است.
 
 
 
 
این نوارها ستون‌های ساختمان هستند. تأکید توپوگرافی افقی نوارها بر درجه‌بندی پتینه‌های به کار رفته و تأثیر عوامل جوی بر روی فولاد به مرور زمان است.
 
این نوارها هیچگاه به طور کامل از نظر بازدیدکنندگان پنهان نمانده و به عنوان یک کلید بصری برای شرح چند و چونی فضای داخل موزه عمل می‌نماید.
 
این موزه با پهنه ساختمان 4100 مترمربعی با بودجه ناخالص 11.1 میلیون پوند و با بودجه دولت ساخته شد.
 
ساخت آن در آگوست 2006 آغاز و موزه طراحی در سی و یکم ژانویه 2010 افتتاح شد.
موزه هولون در دست تغییر کاربری است و قرار شده طی یک پروژه بهسازی نمایش آثار هنری به آن اضافه شود. این پروژه بهسازی در میلان ایتالیا واقع شده است که به تازگی به فکر قرار دادن آثار هنری مختلفی در این موزه شده افتاده اند.
و "نندو" شرکتی است که این مسئولیت را به عهده گرفته. این شرکت که 14 سال است در تورنتو شروع به کار کرده تصمیم به رونمایی از کارهای خود در 29 ام اکتبر در موزه holon  گرفته است.
هولون، موزه ای برای آیندگان
 
این طرح از معماران ژاپنی و ایتالیایی هم کمک گرفته شده و اساس ساخت این بنا بر شش مورد فرآیند ، بافت ، مرزهای هنری ، احساس ، جسم و شعر  استوار است.
طراح این مجموعه  از خطوط منشعبی جهت ساخت نمای بالایی آن به رنگ شکلات استفاده کرده است و از چراغ آویز هایی برای تزئین این سازه بهره گرفته است.
طراحی ساده این سازه باعث شده تا این معمار دست باز تری برای ساخت شگفتی در این نما را داشته باشد و طراحان ژاپنی روی سایه و نور پردازی آن کار کردند.
این گالری از دور شبیه به یک روستای کوچک میباشد اما مسافت آن حدود 8000 فوت مربع می‌باشد و راه پله‌های آن به صورت نقاشی و خط های سیاه و سفید  نمایش داده شده است . ساخت مجسمه ای شیشه ای نمای این موزه را بسیار زیباتر کرده است.و....


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت ,بررسی موزه هولون، اسرائیل (فلسطین اشغالی) ,نمونه موردی ,نمونه تطبیقی ,معماری موزه هولون ,موزه هولون,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی معماری موزه ‌ی لانیان در تایوان پاورپوینت
دانلود بررسی موزه هنرهای عالی آتلانتاپاورپوینت
پاورپوینت بررسی موزه ژانگ ژیدونگ در ووهان چین اثر دنیل لیبسکند
دانلود بررسی موزه آبگینه تهران پاورپوینت
دانلود بررسی اصول ، ضوابط و استانداردهای طراحی موزه پاورپوینت
دانلود بررسی موزهٔ علوم لندن پاورپوینت
دانلود بررسی موزه سنجش تبریزپاورپوینت
دانلود بررسی فرهنگسرای گهواپاورپوینت
دانلود بررسی مـــوزه ایـران باســـــتان (مــــوزه ملی ایــران )پاورپوینت
دانلود بررسی موزه گوگنهایم گری پاورپوینت
دانلود بررسی معماری موزه ‌ی لانیان در تایوان پاورپوینت
دانلود بررسی موزه هنرهای فورت وورث،کیاسما،هنر دنور و هولوکاست پاورپوینت
پاورپوینت بررسی طرح مرکز ملی هنرهای معاصر فرسنو ، تورکوینگ – فرانسه ، 1997 اثر برنارد چومی
دانلود بررسی فرهنگسرای بهشت پاورپوینت
دانلود بررسی موزه هنرهای باستانی سئول (موزه های خارجی )پاورپوینت
دانلود بررسی موزه یهود برلین پاورپوینت
دانلود بررسی موزه شیشه پاورپوینت
دانلود بررسی فضاهای نمایشی بابلیان پاورپوینت
دانلود بررسی موزه جنگ منچسترپاورپوینت
دانلود بررسی موزه چوب (تادائو آندو)پاورپوینت

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد