خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه فراری، مودنا، ایتالیا

تاریخ ایجاد 12/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 46 اسلاید دارای نقشه ها و تصاویر   قیمت: 7000 تومان   حجم فایل: 27 kb  تعدادمشاهده  14


پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه فراری، مودنا، ایتالیا

Museo Casa Enzo Ferrari (همچنین به عنوان Museo Enzo Ferrari نیز شناخته می شود) موزه ای در مودنا است که با تمرکز بر زندگی و کار انزو فراری ، بنیانگذار مارک اتومبیل های ورزشی فراری است. این مجموعه موزه شامل دو ساختمان جداگانه است ، یک خانه سابق و کارگاه که متعلق به پدر انزو فراری است و یک ساختمان جدید که توسط معماری معماری آینده سیستم ها طراحی شده است. خانه های ساختمان جدید 6000 متر مربع (65،000 متر مربع) در یک گالری بزرگ ، یک نمایشگاه دائمی از برخی از قابل توجه ترین خودروهای فراری ، از جمله ماشین های نادر دهه 50 ، اتومبیل های مسابقه فرمول یک و اتومبیل های اسپرت اخیر.
گالری نمایشگاه موزه در فوریه 2014 به طور قابل توجهی تجدید و به روز شد.
در این نمایشگاه خودروهای فراری ، آلفا رومئو و مازراتی دیده می شود و همچنین یک فیلمبرداری بزرگ که زندگی انزو فراری را به تصویر می کشد.

 موزه انزو فراری (واقع در مودنا)، در روز دوازدهم مارس سال 2012 میلادی افتتاح گردید. این موزه 6000 متر مربع مساحت دارد، در اصل خانه شخصی انزو فراری در این محل بوده و جایی است که او برای اولین بار، کارگاه خود را در اینجا دایر نموده. یک استودیو معماری در لندن (بنام "سورفیس دیزاین ")، مسئولیت ایجاد این گالری نمایشگاه پیشرفته را بر عهده داشته است.
این گالری مسقف، شامل 2700 متر مربع ورق باریسول بلان مات، و 270 متر مربع ورق باریسول بلان ونوس است.
دیوارهای این استودیو، با ورق های باریسول لومیر و لومیر کالر پوشش داده شده و دارای عکس ها، فیلم ها و اسناد تاریخی ای هستند که در یک مالتی مدیا، به عنوان بخش همیشگی این نمایشگاه پخش می شود و نشان دهنده مراحل زندگی خالق پرشور، انزو فراری، هستند.
ساختمان جدید، میزبان بسیاری از مدل های اتومبیل های مشهور ایتالیایی است که از کلکسیون بزرگ بین المللی جمع آوری شده و به صورت قطعات هنری، به نمایش گذاشته می شوند.
مهندسین آرشیتکت: ژان کپلیکی (شرکت فیوچر سیستمز) و آندره مورگنتی (شیرو استودیو).
 سرعت، تجمل ، ثروت، منزلت، قدرت ... اینها تنها برخی از بسیاری از کلمات که برای همیشه یادآور برای نام تجاری ایتالیایی فراری، توسط انزو فراری در سال 1929.است از این رو تنها در موزه انزو فراری فرمت تاسیس تا نماد آن در سال 2012، لندن بر اساس معماری سیستم های آینده firms- و Shiro استودیو همکاری به مودنا این شاهکار بصری قابل توجه بکار گرفته شود.


کلمات کلیدی مرتبط:
طراحی معماری ,موزه فراری، مودنا، ایتالیا ,پاورپوینت بررسی ,Museo Casa Enzo Ferrari ,Museo Enzo Ferrari ,موزه انزو فراری ,واقع در مودنا ,معماری ,موزه اتوموبیل ,موزه ماشین ,موزه خودرو ,نمونه های تطبیقی ,نمونه موردی ,طرح موزه ماشین,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی نتردام گریس , اثر تیم طراحی AFO - Atelier Big City
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنر سیفانگ چین
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه سومایا در مکزیکوسیتی
پاورپوینت بررسی موزه خانه جلال و سیمین در تهران
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنر سیاتل در پارک مجسمه سازی المپیک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه استادل با بام سبز در فرانکفورت، آلمان
پاورپوینت بررسی طراحی معماری پایدار موزه موئسگارد آرهوس دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هنرهای معاصر بوئنوس آیرس
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مجتمع فرهنگی تولد در بارسلونا اسپانیا
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه بورادا در آلمان اثر ریچارد میر
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تالاسا ، مرکز فرهنگی شهرداری
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه یهودیان دانمارک
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه لانیان اثر کریس یائو در تایوان
پاورپوینت بررسی طراحی نماد صلح در بینال ونیز توسط Lorenzo Quinn
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه تاریخ طبیعی شهر شانگهای
پاورپوینت بررسی طراحی پارک و نمایشگاه ساختمان مدل مینی سیتی
پاورپوینت بررسی طراحی معماری نمایشگاه بین المللی ساختمان ، گالری تجهیزات ساختمان Fürst-Pückler-Land
پاورپوینت بررسی طراحی معماری مرکز ملی رقص
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه هیلورسوم
پاورپوینت بررسی طراحی معماری موزه Belvédère در فریسلند هلند

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد