خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود ,بررسی پاورپوینت معماری موزه ملی استونی معماری (DGT Architects),pptx

تاریخ ایجاد 09/08/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 18 اسلاید دارای نقشه و تصاویر   قیمت: 4000 تومان     تعدادمشاهده  2


<p>&#160;</p>دانلود ,بررسی پاورپوینت معماری موزه ملی استونی معماری (DGT Architects),pptx

بخشی از مطلب   

طراحی موزه ملی استونی ؛ در طول قرن نوزدهم با گسترش آگاهی ملی و استقرار ادبیات زبان استونیایی، تئاتر و موسیقی حرفه‌ای، و همچنین شکل‌گیری هویت ملی استونیایی، کشور استونی ” دوره‌ی بیداری” را تجربه کرد. در آغار بعد از شکست روسیه تزاری در جنگ جهانی اول و انقلاب بلشویکی در روسیه، استونی استقلالش را از حکومت شوروی در سال 1920 بدست آورد. فقط مجلس شورایش در سال 1938 منحل شد. استونی در طول جنگ جهانی دوم کشوری، اشغال شده بود و اول توسط اتحاد جماهیر شوروی و بعد توسط رایش سوم به کشور آنها ضمیمه شد، و دوباره در سال 1944  توسط اتحاد جماهیر شوری اشغال شد. در واقع با شکست آلمان در جنگ جهانی دوم، به تسلط مجدد شوروی درآمد، و تا فروپاشی اتحاد شوروی در سال ۱۹۹۱ و اعلام استقلال جمهوری استونی ادامه یافت.معمار: شرکت معماری  Dorell.Ghotmeh.Tane

محل: استونی

مساحت: 34000 متر مربع

سال ساخت پروژه: 2016

عکس از: تاکیجو شیمورا، آرپ کارم

سازنده و پیمانکار: شرکت پیمانکاری ویندور (Windoor)با تلفات جنگ در استونی حدود 25 درصد از جمعیتش از بین رفتند، و تخمین زده می‌شود که حدود 90،000 نفر استونیایی در جنگ درگذشتند.


استونی از کوچک‌ترین و کم‌جمعیت‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا در بالاترین نقطه اروپا و منطقه بالتیک، قرار دارد. از سوی نهادهای مالی جهان به عنوان کشوری با اقتصاد پیشرفته رده‌بندی شده ‌است و سازمان ملل نیز استونی را در رده کشورهای دارای شاخص توسعه انسانی بسیار بالا قرار می‌دهد.

استونی دوباره استقلال خود را در بیستم اوت سال 1991 بدست آورد و در سال 2004 به اتحادیه اروپا پیوست، این کشور پس از آن در برنامه‌ای سریع اصلاحات اجتماعی و اقتصادی آغاز کرده است.


ساخت موزه ملی استونیایی جدید، واقع در شهر تارتو، شاهدی بر تلاش در جهت رستاخیر غرور و افتخار هویت ملی و تاریخ فرهنگی منحصر به فرد این منطقه است.


در سال 2005 در مسابقه‌ معماری بین المللی، طراحی و اجرای ساختمانی با مساحت 34000 متر مربع به عنوان موزه به رقابت گذارده شد. بنای موزه برای نگهداری مجموعه ای از 140000 شی، در نظر گرفته شده بود.پیشنهاد طراحی شرکت معماری DGT برای موزه، نتایج رقابت را به چالش کشید. به جای جانمایی ساختمان در سایت معرفی شده در رقابت، شرکت DGT زمینی نزدیک پایگاه نظامی شوروی سابق به عنوان سایت طراحی موزه انتخاب کرد. در واقع برای دستیابی به مفهومی عمیق از ” ویرانی” که تاریخ دردناکی را تداعی می‌کرد، این محل انتخاب شد.


معماران بر این باور بودند که موزه جدید نقش مهمی در بازسازی منطقه ایفا خواهد کرد و برای انجام چنین کاری می‌بایست این هزینه سنگین را پرداخت و به این فضای منحصر به فرد توجه ویژه‌ای داشت. ضمن پیاده سازی و اجرای حساس این سایت، موزه ملی مکمل و تداوم سایت فرودگاه نظامی شد. در واقع در انتهای خیابان باند فرود هواپیما موزه ساخته شده و جهت سقف شیبدارش مانند فراز یک هواپیما به سمت بالا اوج می‌گیرد.


سقف موزه به سمت بالا بلند می‌شود و شیبی روبه بالا دارد و در جهت فضای ” بی‌نهایت” گسترش می‌یابد، فرم موزه، بازدیدکننده‌ها را به ورود به منظر و قلب موزه دعوت می‌کند. طراحی شرکت DGT معماری بنایی باز و وسیع برای فعالیت‌های عمومی، از جمله: نمایشگاهی، اجرایی، یادگیری و آموزشی ایجاد می‌کند. محلی برای گردهمایی و تعامل، جمع کردن مردم در کنار هم برای جشن‌های غنی، حتی با وجود تاریخی که گاهی دردناک است.


با وجود آب ‌و هوای این کشور که در تابستان معتدل و مرطوب ملایم و در زمستان‌ سرد است. نمای ساختمان موزه شیشه‌ای و شفاف طراحی شد، تا از طریق آن چشم انداز اطراف، از داخل موزه دیده شود.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,موزه ملی استونی ,کشور استونی ,معمار DGT Architects ,نمونه موردی موزه ملی ,نمونه مشابه موزه ملی ,نقشه موزه ملی ,طرح موزه ملی ,پلان موزه ملی,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای معاصر Ruby City در سان آنتونیو ، ایالات متحده
پاورپوینت بررسی معماری خانه فرهنگ رایزن در منطقه نیاوران تهران
پاورپوینت بررسی معماری هنرکده یا موزه هنر کانستهاوس گراتس در اتریش
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع فرهنگی تئوتیتلان در مکزیک اثر گروه معماری پروداکت
پاورپوینت بررسی معماری موزه ملی راه‌آهن بریتانیا
پاورپوینت بررسی معماری مرکز پژوهش ، نوآوری و خلاقیت ساولفون در لهستان
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی مجتمع هنری تفریحی ” The Imprint” در کره جنوبی,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی نمایشگاه با الهام از ساز ماریمبا در چین,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی پاویلیون آلمان در اکسپو دبی ,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی گالری هنر “Transart” در تگزاس ,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی مرکز موسیقی و سالن کنسرت در لندن,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی پاویلیون هنری جئونسانگبوک دو در کره جنوبی,pptx
پاورپوینت بررسی معماری موزه معماری آلوار آلتو در ییوسشیلا فنلاند
پاورپوینت بررسی معماری باغ‌ موزه گیاهان دارویی در کردان، استان البرز، ایران
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی استودیو عکاسی Mu-Mu در تایوان ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری موزه ملی استونی اثر DGT Architects
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای زیبا سوئیس اثر Estudio Barozzi Veiga
پاورپوینت بررسی معماری موزه ملی عکاسی ماروبی در اشکودر، آلبانی اثر Casanova+Hernandez Architecten
پاورپوینت بررسی معماری موزه تنوع زیستی Biomuseo پاناما اثر فرانک گری
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری موزه هنرهای معاصر کالی یاری اثر زاها حدید

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد