خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه پرگامون در برلین آلمان

تاریخ ایجاد 03/11/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید   قیمت: 12000 تومان     تعدادمشاهده  38


پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه پرگامون در برلین آلمان

موزه پرگامون (آلمانی: Pergamonmuseum) در برلین واقع شده است. این بنا به عنوان جزیره موزه ها نیز معروف است این بنا  توسط آلفرد ماسل و لودویگ هافمن طراحی شده و در طی مدت بیست سال ، از سال 1910 تا 1930 ساخته شده است. موزه پرگامون خانه های بنای یادبودی مانند محراب پرگامون ، دروازه ایشتر بابل ، دروازه بازار Miletus را بازسازی کرده است. ویرانه های یافت شده در آناتولی و همچنین نمای مماتا.

این موزه به مجموعه آثار باستانی ، موزه خاورمیانه و موزه هنرهای اسلامی تقسیم شده است. هر ساله تقریباً 1،135،000 نفر از آن بازدید می کنند [استناد به نیاز] ، و آن را به پربازدیدترین موزه هنر آلمان (2007) تبدیل می کند ، و یکی از بزرگترین کشور است.
در زمان افتتاح موزه قیصر-فردریش در جزیره موزه (امروز Bodemuseum) در سال 1904 ، مشخص بود که این بنا به اندازه کافی بزرگ نبوده تا میزبان کلیه گنجینه های هنری و باستان شناسی باشد که تحت نظارت آلمان کاوش می شوند. کاوش هایی در مناطقی از بابل باستان ، ارووک ، آشور ، میلتوس ، پرین و مصر باستان در حال انجام بود و اشیاء از این اماکن نمی توانند به درستی در سیستم موزه آلمان موجود نمایش داده شوند. ویلهلم فون بود ، مدیر موزه کایزر -فریدریش-موزه ، برنامه هایی را برای ساخت موزه جدید در مجاورت احداث معماری باستانی ، هنر پس از دوران باستان آلمان و هنر خاورمیانه و اسلامی آغاز کرد.

آلفرد مسل در سال 1906 طرحی را برای ساختمان بزرگ سه جبهه آغاز كرد. پس از مرگ وی در سال 1909 دوست وی لودویگ هافمن مسئولیت این پروژه را به عهده گرفت و ساخت و ساز در سال 1910 آغاز شد و در طول جنگ جهانی اول (1918) و تورم بسیار زیاد ادامه یافت. دهه 1920 ساختمان کامل در سال 1930 افتتاح شد.

در پایان حملات هوایی به برلین در پایان جنگ جهانی دوم ، موزه پرگامون به شدت آسیب دید. بسیاری از اشیاء صفحه نمایش در مکان های امن ذخیره شده بودند ، و برخی از نمایشگاه های بزرگ برای محافظت در دیوار کاشته شده بودند. در سال 1945 ، ارتش سرخ همه وسایل گوناگون موزه ، یا به عنوان غنیمت جنگی و یا ظاهراً را جمع آوری کرد تا آنها را از غارت و آتش سوزی که پس از آن در برلین طغیان می کرد نجات دهد. تا 1958 بیشتر اشیاء به آلمان شرقی بازگردانده شدند. بخش های قابل توجهی از این مجموعه در روسیه باقی مانده است. برخی از آنها در حال حاضر در موزه پوشکین در مسکو و موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ نگهداری می شوند. بازگشت این موارد در پیمان بین آلمان و روسیه ترتیب یافته است ، اما از ژوئن 2003 ، توسط قوانین بازگرداندن روسیه مسدود شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری موزه پرگامون ,در برلین آلمان ,پاورپوینت بررسی و تحلیل ,موزه پرگامون ,(آلمانی: Pergamonmuseum) , , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری فرهنگسرای اشراق تهران
پاورپوینت بررسی و تحلیل موزه ملی شیخ زاید اثر نورمن فاستر و شرکا
پاورپوینت بررسی و تحلیل موزه و موزه داری
پاورپوینت بررسی معماری مرکز فرهنگی تجاری بوگوتا ، کلمبیا
پاورپوینت بررسی معماری مرکز فرهنگی و کتابخانه عمومی خولیو ماریو سانتو دومینگو
پاورپوینت بررسی معماری باغ وحش اثر معماران Hyunjoon Yoo در گویانگ سی ، کره جنوبی
پاورپوینت بررسی معماری مرکز فرهنگی هنری چند منظوره یوزراس اسپانیا اثر ساناهوجا و شرکا
پاورپوینت بررسی مرکز فرهنگی بین المللی جوانان نانجینگ
پاورپوینت بررسی مرکز فرهنگی و جوانان در Firminy اثر لوکوربوزیه
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه هنر های معاصر تهران اثر دیبا
پاورپوینت بررسی معماری موزه آب بندرعباس
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای مدرن و معاصر گوتز در مونیخ
پاورپوینت بررسی معماری موزه مجسمه گلیپتوک در مونیخ آلمان
پاورپوینت بررسی معماری موزه و مجموعه باستان شناسی ماقبل تاریخ ایالت باواریا
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای تزئینی و ملی باواریا در مونیخ
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنری آلته پیناکوتک در منطقه Kunstareal در مونیخ ، آلمان
پاورپوینت بررسی معماری مرکز خرید هیرکان
پاورپوینت بررسی معماری موزه فناوری و تکنولوژی سینزهایم ، آلمان
پاورپوینت بررسی معماری موزه آگوست هورچ Zwickau
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه ی پورشه در اشتوتگارت Porsche Museum

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد