خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: موزه آب شهر سن پترزبورگ ، پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه آب پترزبورگ

تاریخ ایجاد 09/11/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 5500 تومان     تعدادمشاهده  27


موزه آب شهر سن پترزبورگ ، پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه آب پترزبورگ

به راحتی می توان فهمید که ایده این موزه از کجا آمده است. طبق برنامه های پیتر کبیر برای این شهر ، مشخصاً آب بود که به شهر سن پترزبورگ با اروپا پیوست و با پر کردن کانال های آن ، این محل باتلاقی را به "ونیز شمال" تبدیل کرد.

موزه آب سن پترزبورگ در یک برج قدیمی آب واقع شده است و توسط انحصار آب محلی Vodokanal به عنوان بخشی از جشن های 300 سالگی به این شهر معرفی شد. این برج آب ، که در سال 1860 توسط ایوان مرتت و ارنست شوبرسکی ساخته شد ، برای اولین بار در سن پترزبورگ بود و شروع آبرسانی مناسب به این شهر را نشان داد و هم اکنون یک موزه منحصر به فرد را در خود جای داده است که از آخرین فناوری های نمایشگاه استفاده می کند.موزه آب سن پترزبورگ به موزه هاي سنتي که در آن اشيائ قديمي و باستاني نگهداري ميشود شباهتي ندارد. در اين موزه با کمک فن آوري هاي جديد سعي شده تا به بازديد کنندگان درباره مصرف بهينه آب توضيحات لازم داده شود. در بخش ويژه اي از اين موزه به کودکان ياد داده ميشود که آب تا به چه اندازه براي زنده بودن اهميت دارد وحيات کره زمين تا چه حد به آن وابسته است.

استفاده ازنمايش هاي سه بعدي فيلم و انيميشن براي کودکان قرن بيست و يکم ، يکي از بهترين راههاي آموزش دنياي درون آب است. در موزه آب سن پترزبورگ مربيان متخصص، بچه ها را بوسيله آزمايش هاي ساده شيميايي با ارزش علمي آب آشنا ميکنند. در پايان اين گشت و گذار علمي کودکان و دانش آموزان آموخته هاي خود را،با نقاشي و کار دستي براي ديگران به نمايش ميگذارند.

موزه آب سن پترزبورگ دربرج تصفيه خانه قديمي اين شهر با تاريخچه حدود دويست سال قرار دارد. در بخش عمومي اين موزه به رابطه متقابل انسان و آب پرداخته شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
موزه آب شهر , سن پترزبورگ ، پاورپوینت ,بررسی و تحلیل معماری ,موزه آب پترزبورگ ,نمونه موردی موزه آب ,نمونه مشابه موزه آب ,معماری موزه آب ,طرح موزه آب ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه هنرهای مدرن فورت ورث
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه یادبود هولوکاست اثر موشه سفدی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد