خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری هنرکده یا موزه هنر کانستهاوس گراتس در اتریش

تاریخ ایجاد 20/02/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 8500 تومان     تعدادمشاهده  22


پاورپوینت بررسی معماری هنرکده یا موزه هنر کانستهاوس گراتس در اتریش

کانستهاوس گراس

Kunsthaus Graz ، Grazer Kunsthaus یا موزه هنر Graz در سال 2003 به عنوان بخشی از جشن های پایتخت فرهنگ اروپا ساخته شد و از آن زمان به عنوان یک بنای تاریخی معماری در Graz ، اتریش بدل شده است. برنامه نمایشگاه آن از دهه 1960 به بعد در هنر معاصر تخصص دارد.
طرح پیتر کوک و کالین فورینه برای ساختمان هنرکده ی گراتس در اتریش، در وحله ی نخست پاویون های آب شیرین و شور در هلند را در ذهن زنده می سازد. این ساختمان کی از بناهای متهورانه ی اتریش است که در سال 2003 افتتاح شد. حجم این بنا به وسیله ی پل هایی به طبقات بالای ساختمان آیزرنس ( قدیمی ترین ساختمان اروپا که معرف بناهای انقلاب صنعتی است) متصل می شود.
این ارتباط هوشمندانه بین ساختمان جدید و ساختمان تاریخی از علل عمده ی موفقیت طرح هنرکده ی گراتس بوده است. نمای ساختمان 925 لامپ فلوئورسنت مدور در ترکیب با پانل های آکریلیک با ابعاد 2 در 3 متر و ضخامت 8 میلی متر را شامل می شود. در داخل این ساختمان هیچگونه دیوار یا سقف مشخصی وجود ندارد بلکه کل فضا چه از داخل و چه از خارج فقط از یک پوسته ی سخت تشکیل شده است. فضای داخلی شامل 16 نورگیر آبی رنگ است که نور روز را به داخل گالری ها هدایت می سازند. نورپردازی داخلی بر ایده های معمارانه از جمله تکرار، هماهنگی و رقص نور تأکید دارد.
حرکت از طبقه ی همکف با دیوارهای شیشه ای به سمت بالا و به سمت گالری ها به کمک یک شیبراه متحرک صورت می گیرد. در هنگام ورود به اولین گالری فضا همچون استوانه ای باریک، طولانی و درخشان است که در تضاد با دیوارهای منحنی حس حرکت را تشدید می نماید. بازبودن فضای داخلی گالری ها و عدم وجود دیوارهای داخلی باعث می گردد که نور فضای داخلی وضوح بیشتری یابد.
و.....

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات هنرکده موزه هنر گراتس

معماری هنرکده موزه هنر گراتس

کانسپت و فرم هنرکده موزه هنر گراتس

هندسه مجموعه هنرکده موزه هنر گراتس

تصاویر فضاهای داخلی هنرکده موزه هنر گراتس

تصاویر نماهای بیرونی هنرکده موزه هنر گراتس

اسکیس کلی هنرکده موزه هنر گراتس

سایت پلان هنرکده موزه هنر گراتس

پلانهای معماری هنرکده موزه هنر گراتس

مقاطع معماری هنرکده موزه هنر گراتس

نماهای هنرکده موزه هنر گراتس

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری موزه هنر ,هنرکده یا کانستهاوس ,موزه هنر گراتس در اتریش ,پاورپوینت موزه هنر ,موزه هنر کانستهاوس گراس ,Kunsthaus Graz ,Grazer Kunsthaus ,موزه هنر Graz ,مشخصات هنرکده ,معماری هنرکده ,کانسپت و فرم ,پلانهای معماری ,مقاطع معماری ,نماهای هنرکده ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر Bregenz ، موزه کونستهاوس برگنز اثر پیتر زومتور
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر نیویورک اثر گروه معماری sanna
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر عالی | آتلانتا ، GA
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر و نمایشگاه هنر معاصر (MOCAPE) در منطقه فرهنگی Futian در شنژن
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر دل پرادو مادرید
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر در جنوب چین اثر تادو آندو
پاورپوینت بررسی موزه هنر دنور
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری موزه هنر کیمبل اثر لویی کان
پاورپوینت بررسی طرح معماری موزه هنر اوردوس در چین
دانلود پاورپوینت مطالعات طراحی معماری موزه هنر - مرکز هنر

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد