خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری موزه ایالتی تنسی اثر معماران EOA + HGA

تاریخ ایجاد 08/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 9500 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی معماری موزه ایالتی تنسی اثر معماران EOA + HGA
توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. موزه جدید ایالتی تنسی واقع در بازار  و مجتمع دوچرخه نشویل واقعویل ، تاریخ غنی ایالت را به نمایش می گذارد و یک سرمایه جدید و جذاب از لحاظ اقتصادی و جاذبه های گردشگری را ایجاد می کند.
معمار محلی ، معماران EOA. و طراح موزه ملی ، HGA ، برای ایجاد یک مرکز فرهنگی مدرن الهام بخش و متمایز در نشویل ، تنسی زوج شدند.
موزه جدید تاریخ غنی و متنوع شهروندان تنسی و بازار دوچرخه نشویل نشویل را زنده می کند و آن را به مقصدی برای نسل های آینده تبدیل می کند. این مرکز تجربه بازدید کنندگان را بهبود می بخشد و عموم مردم در تاریخ و اهمیت ایالت تنسی را از طریق مجموعه ها ، نمایشگاه ها ، برنامه ها و رویدادها درگیر می کند. مجموعه های بی ارزش آن از تاریخ تنسی در فضاهای نمایشگاه انعطاف پذیر به نمایش در آمده و فرصت هایی را برای یادگیری از طریق برنامه نویسی ، سخنرانی ، سمپوزها و فضاهای یادگیری تعاملی در اختیار معلمان ، دانش آموزان و عموم جامعه قرار می دهد. پیروی دقیق از بالاترین استانداردهای کیفیت برای امکانات موزه به این موسسه اجازه می دهد تا طیف وسیعی از آثار دیگر موسسات بین المللی را وام و نمایش دهد.
این ساختمان از دو طبقه گالری و سایر فضاهای برنامه ریزی شده برای کل 140،000 SF تشکیل شده است. این پروژه همچنین شامل باغ های مجسمه سازی در فضای باز ، تفرجگاه با ویژگی های آب و فضای چمنزارهای رویداد است که به عملکردهای فضای باز موزه می پردازد. علاوه بر این ، این موزه دارای یک پارکینگ 150 فضایی است که همچنین در خدمت بازار کشاورزان مجاور است. موزه جدید در اکتبر سال 2018 افتتاح شد.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری موزه ایالتی ,موزه ایالتی تنسی ,معماران EOA + HGA ,پاورپوینت موزه ایالتی ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد