خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای معاصر Ruby City در سان آنتونیو ، ایالات متحده

تاریخ ایجاد 31/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  32


پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای معاصر Ruby City در سان آنتونیو ، ایالات متحده

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. Ruby City یک مرکز هنری معاصر با مساحت 14000 متر مربع است و دارای 10،000 متر مربع فضای نمایشگاهی در سن آنتونیو ، TX ، اختصاص داده شده برای فراهم کردن فضایی برای جامعه خلاق پر شکوفای این شهر برای تجربه آثاری از هنرمندان محلی و بین المللی است. . روبی سیتی که در سال 2007 توسط اواخر کلکسیونر ، انسان دوست و هنرمند لیندا پیس مشاهده شد ، آثار خود را از مجموعه خود بیش از 800 اثر نقاشی ، مجسمه سازی ، نصب و راه اندازی و فیلمبرداری ارائه می دهد.
ساختمان جدید ، طراحی شده توسط معمار مشهور سر دیوید آدائه و تکمیل شده در اواخر سال جاری ، بخشی از یک پردیس در حال رشد است ، که شامل کریس پارک ، یک فضای سبز عمومی با یک هکتار به نام فرزند پیس و استودیو ، کمکی نیز می شود. فضای نمایشگاهی که نمایش های دوره ای و برنامه نویسی را در طول سال ارائه می دهد.
این ساختمان تصور می شود که به عنوان یک حلقه سرپایی تجربه شود: از زمین ، بالا و از طریق اتاق های گالری مستقل و به عقب برگردد و به لابی و پلازا برگردد. فرم بیرونی از قسمت بالایی "سنگین تر" تشکیل شده است که دارای براق های شیب دار است و بر بالابر آن تأکید می کند و در بالای دو فانوس تاج قرار دارد که یک سقف متحرک ایجاد می کنند. فانوس ها به نوبه خود ، در صورت دلخواه ، نور طبیعی را به فضاهای گالری می آورند و به ترتیب با دو لنز رو به جلوی کریس پارک و سان پدرو کریک همراه می شوند ، نماها را به قسمت بیرونی و سن آنتونیو به طور کلی باز می گردانند.
«هنر چیست» نظریات زیبایی شناسانه‌ای را که در اواخر قرن هجدهم و در طول قرن نوزدهم به کمال رسیدند بسط می‌دهد و آراء واقع گرایانه (که از زمان افلاطون بنیان نهاده شد و به آراء تقلیدی به عنوان مهمترین موضوع توجه دارد) و سطحی کسانی را که هنر و لذت را به هم پیوند می‌دهد نقد می‌کند.

الحاقات تولستوی به نظریات موجود (که اهمیت احساس را در هنر مورد تاکید قرار می‌دهند) ارزش ارتباط موثر را محور بحث هنری خویش قرار می‌دهد که منجر به رد کردن هنر بد و جعلی می‌شود. زیرا این هنرها برای جامعه مضرند تا آنجا که توانایی مردم را برای تمیز دادن هنر خوب از بد تهدید می‌کنند.

تولستوی هنر را از غیر هنر (هنر جعلی) جدا می‌کند. هنر باید یک ارتباط احساسی مشخص بین هنرمند و مخاطب ایجاد کند: طوری که مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین هنر واقعی باید ظرفیت لازم برای متحد کردن مردم از طریق ارتباط را داشته باشد. (بنابراین نامفهومی و غیر واقعی بودن ارتباط، هنری بی ارزش است.) این ادراک زیبایی شناسانه تولستوی را به این سمت برد که معیارهایی را که مشخص می‌کند دقیقاً کار هنر چیست، وسعت بخشد. او اعتقاد داشت که درک هنر شامل هرگونه فعالیت انسانی می‌شود که شخصی به وسیله نشانه‌های بیرونی از خود بروز داده و احساساتی را که قبلاً تجربه کرده نمایش می‌دهد. تولستوی برای این ادعا مثالی می‌زند: پسرکی که احساس ترس را پس از مواجهه با یک گرگ تجربه کرده، از تجربه‌اش برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران (به منظور وادار کردن آنها به احساس حالتی که او تجربه کرده‌است) استفاده می‌کند. این مثال بسیار خوبی از کار هنر است. این هنر، به خاطر داشتن عنصر ارتباط، یک هنر خوب است زیرا واضح، آشکار و صادقانه‌است و حتی هنری فوق العاده‌است زیرا بر یک احساس (احساس ترس) متمرکز شده‌است.

اگرچه تاثیر گذاری نادرست یا غیر واقعی تنها معیار تشخیص هنر خوب از بد نیست، بحث «هنر خوب در مقابل هنر بد» به دو جهت تفکیک می‌شود:
اینکه این مهم است که هرچه تاثیرگذاری بیشتر و قویتر باشد هنر ارزشمندتر است و یا اینکه تمرکز بر ماده اصلی که این تاثیرگذاری را همراهی می‌کند مهم است.

این مطلب تولستوی را به سمتی پیش می‌برد تا بررسی کند آیا این ارتباط احساسی بوجود آمده ارزشمند هست یا خیر؟ او ادعا می‌کند که هنر خوب، احساسات برادرانه همگانی را پرورش می‌دهد. اما هنر بد جایگزین آن می‌شود (و جلو آن را می‌گیرد.) همه هنرهای خوب پیامی مسیحانه دارند. زیرا تنها مسیحیت است که برادری حقیقی میان همه انسانها را آموزش می‌دهد. هرچند واژه «مسیحیت» تنها قسمتی از معنای کلمه را نشان می‌دهد. هنری که از طرف بالادستان و نخبگان تولید می‌شود تقریباً هیچگاه هنر خوبی نیست. زیرا طبقات بالاتر کاملاً حقیقت و سرچشمه مذهب مسیحیت را از دست داده‌اند. علاوه بر این هنری که برای طبقات بالاتر جذاب است، طبیعتاً احساساتی را که ویژه باورهای آن طبقه هست نشان می‌دهد. مشکل دیگری که در رابطه با هنر هست این است که هنر الگوهای قبلی مربوط به گذشتگان را دوباره تولید می‌کند که طبیعتاً این آثار از تعلیمات و معیارهای معاصر هنرمند که مبتنی بر آرمانهای فرهنگی زمان و جایگاه او هستند ریشه نگرفته‌اند. به عنوان مثال هنر یونان قدیم با توجه به ارزشهایی که از اسطوره‌شناسی خود دریافت کرده بود، خصلتهایی را مانند مردانگی، قدرت، و شجاعت می‌ستود. اما تولستوی معتقد است که چون مسیحیت شامل همه این ارزشها نمی‌شود (و حتی در مواردی همچون ارزشمند دانستن فروتنی و افتادگی در تضاد با اندیشه‌های یونانی است) ادامه پذیرش هنر قدیمی یونان برای مردم جامعه وی نامناسب و ناکارآمد است.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,مرکز هنرهای معاصر , Ruby City سان آنتونیو ، ایالات متحده ,پاورپوینت مرکز هنرهای معاصر ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری موزه Biesbosch در هلند ، نمونه موردی موزه با رویکرد معماری پایدار
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای معاصر ولا در اینچوآن
پاورپوینت بررسی معماری خانه موسیقی در بوداپست مجارستان
پاورپوینت بررسی معماری طرح گسترش مرکز هنری رینا صوفیا اثر ژان نوول
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر Bregenz ، موزه کونستهاوس برگنز اثر پیتر زومتور
پاورپوینت بررسی معماری تالار فرهنگ بارسلونا اثر هرتزوگ و دمورن
پاورپوینت بررسی معماری خانه فرهنگ رایزن در منطقه نیاوران تهران
پاورپوینت بررسی معماری هنرکده یا موزه هنر کانستهاوس گراتس در اتریش
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع فرهنگی تئوتیتلان در مکزیک اثر گروه معماری پروداکت
پاورپوینت بررسی معماری مرکز پژوهش ، نوآوری و خلاقیت ساولفون در لهستان
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی مجتمع هنری تفریحی ” The Imprint” در کره جنوبی,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی نمایشگاه با الهام از ساز ماریمبا در چین,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی پاویلیون آلمان در اکسپو دبی ,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی گالری هنر “Transart” در تگزاس ,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی مرکز موسیقی و سالن کنسرت در لندن,pptx
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی پاویلیون هنری جئونسانگبوک دو در کره جنوبی,pptx
پاورپوینت بررسی معماری موزه معماری آلوار آلتو در ییوسشیلا فنلاند
پاورپوینت بررسی معماری باغ‌ موزه گیاهان دارویی در کردان، استان البرز، ایران
دانلود ,بررسی پاورپوینت طراحی استودیو عکاسی Mu-Mu در تایوان ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری موزه ملی استونی اثر DGT Architects

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد