خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود تجزیه و تحلیل معماری خانه دیاگون اثر هرتزبرگر ,پاورپوینت

تاریخ ایجاد 19/03/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: پاورپوینت   قیمت: 3900 تومان   حجم فایل: 4229 kb  تعدادمشاهده  7


هرمان هرتزبرگردر 6 جولای سال 1932 در آمستردام متولد شد. او تحصیلات خود را در دانشگاه فناوری دلفت در سال  1958ادامه داد، و از سال 1970 تا سال 1999به تدریس در همانجا پرداخت .

-این مجموعه درکشور قسمت جنوبی کشور هلند و در استان دلفت و خیابان جبلاند قرار دارد  .  در دوره دوره زمانی1969 -1971 برنامه ریزی وساخت و ساز آن صورت گرفت.

– یک برش معمولی از ساختمان بخواهیم بزنیم   مجموعه را در 4فضا را نشان می دهد. یکی از اولین فضا ها  شامل ورود به خانه، اتاق کار، ذخیره سازی و گاراژ کوچکتر یا بزرگترفضای در حال حرکت در حال حرکت تا نیم طبقه، آشپزخانه  این مجموعه نقطه تمرکز آن است.اتاق خصوصی تر را می توان در فضای بالا ایجاد کرد. و نیز حمام را می شود در کنارش قرار دهیم.

-هرتز برگرادعا می کند که هر فرم و طبیعت خود، قادر به خواندن و تفاسیر مختلف، بسته به چشم انداز و وضعیت خاصی که در آن منطقه به وجود می آید درک شده است. این تطبیق پذیری، را پوشش می دهد هر دو استفاده و توابع که می تواند ‘خطاب، هر دو تصاویر و انجمن های ذهنی است که تداعی درذهن ناظر کاربربه وجود می آورد.

 

 

 

 

 

 

 

پاورپوینت معماری خانه دیاگون اثر هرتزبرگر

هرمان هرتزبرگر در ۶ جولای سال ۱۹۳۲ در آمستردام متولد شد. او تحصیلات خود را در دانشگاه فناوری دلفت در سال ۱۹۵۸ادامه داد، و از سال ۱۹۷۰ تا سال ۱۹۹۹به تدریس در همانجا پرداخت .

این مجتمع مسکونی در ۲ طبقه صورت گرفته که هر کدام از خانه ها دارای بالکن و سقف مسطح بوده است و انعطاف پذیری که هر کدام از این خانه ها دارند در نوع خود بی نظیر می باشد که توجه معماری قابل ملاحظه ای به نیازمندی های کاربران شده است به همراه سیستم تهویه طبیعی و سطح تقسیم مناسب فضا ها.
تحلیل خانه دیاگون


معیار هرتز برگر برای ارزیابی کیفیت از یک فضای نهفته است، اما در تعریف در عناصر سه بعدی با توجه به ظرفیت های این ساختمان میتوانیم فرصت ها ی بیشتری را در اختیار کاربران قرار داد… ایده اصلی ای خانه ها بر اساس ‘ساختمان ناقص ” است، به این معنی که بر اساس نیاز ها برای کاربران به تعداد نیازشان اتاق و فضاهای دیگر طراحی شده برای ارائه یک جایگزین بهتر.
معمولا در خانه ها تصور می شود نیاز مستاجر و صاحبخانه فقط فضاهای درونی می باشد در صورتی که فضاهای مرکزی و حیاط نیز و فضای بازی کودکان کاملا ضروری می باشد. این صاحبخانه ها خود قادر به تصمیم گیری چگونگی تقسیم فضا و در زندگی در آن می باشند،


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود ,تجزیه ,تحلیل , معماری ,خانه , دیاگون ,اثر ,هرتزبرگر ,پاورپوینت,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری ویلای مسکونی اکسپریمنتال اثر آلوارو آلتو
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکوني هبیتات ۶۷ مونترال موشه سفدی
پاورپوینت بررسی مقررات ملي و تأثير آن در طراحي معماری مسکن در ايران
پاورپوینت بررسی معماری مسکن نيازها ، اهداف ، کلیات
پاورپوینت بررسی معماری خانه ایرانی ، نقش ها ، کارکردها
پاورپوینت بررسی بررسي گونه شناسي سازمان فضايي مجموعه های مسکونی درقياس با رفتار معماري با فضا درخانه‏ هاي سنتي
پاورپوینت بررسی معماری طراحی مجتمع مسكونی بر اساس طرح راهبردی بازسازی محله
پاورپوینت بررسی معماری خانه هاي اسكيمويي
پاورپوینت بررسی معماری برج مسکوني ترنینگ تورسو سانتياگو کالاتراوا Turning Torso
پاورپوینت بررسی معماری برج مولمین سنگاپور
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکوني اداري فردوس
پاورپوینت بررسی معماری برج بين المللي تهران
پاورپوینت بررسی ضوابط و استاندارد های معماری ساختمان های مسکونی
پاورپوینت بررسی معماری واحد همسایگی در مجموعه های مسكوني
پاورپوینت بررسی تاثیرات راهکارهای بومی در کیفیت فضاهای مسکونی
پاورپوینت بررسی جامع معماری و تکنولوژی اجرایی خانه های هوشمند
دانلود بررسی فایل پاورپوینت تحلیل خانه آپارتمان
دانلود بررسی پاورپوینت آنالیز و تحلیل خانه House in Raizan Forest
دانلود بررسی پاورپوینت آنالیز و تحلیل خانه Heliotrope Home
دانلود بررسی پاورپوینت آنالیز و تحلیل ویلا نیلوفر لواسان

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد