خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خانه Beard معمار: ریچارد نوترا

تاریخ ایجاد 11/02/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 8500 تومان     تعدادمشاهده  15


پاورپوینت بررسی معماری خانه Beard معمار: ریچارد نوترا
 
خانه ریش
معمار:
ریچارد نوترا
سال:
1934-1935
محل:
در لوس آنجلس ، کالیفرنیا، ایالات متحده است
 
 معرفی
 
کارفرمایان این بنا ملبا و ویلیام رید دوست نزدیک ریچارد جوزف نویترا بودند.
ریچارد جوزف نویترا (به انگلیسی: Richard Joseph Neutra) متولد ۱۸۹۲ در وین در اتریش، معمار مدرنیست آمریکایی قرن بیستم بود.
با وجود وجود ریچارد جوزف نویترا به شهرت رسید ، خانه لول، که همزمان با فروپاشی بازار سهام در سال 1929 تکمیل شد، بسیار گران بود. اگر چه رمان برای ساختار فولادش، معادله آن "ساختار + پوشش = دیوار" جدید راهگشا نبود.
در ژوئیه 1934، در اوج افسردگی، نوترا بازگشت به استخدام سیستم کارمندی قبلی شد 
که به نظر می رسید بسیار مناسب برای اقامت کم هزینه، پیش ساخته، ارزان تر، آسان تر ساخت و جامد تر؛ آن شامل پوشش، دیوارهای تحمل، گرمایش و خنک کننده در یک واحد واحد بود. با این حال، خانه ریش، در 111 متر مربع و هزینه 4950 دلار، نمونه اولیه نیست، زیرا عملا دست ساخته شده بود، از جمله پین ​​برای پنجره های کشویی، و حتی درب های کشویی فولادی و شیشه ای - که معمولا در تجارت - ابعاد فردی داشت.
 
هنگامی که خانه در سال 1934 در مسابقه معتبر حمایت شده توسط Better Homes در آمریکا موفق به کسب مدال طلای شد - جنبشی تحت عنوان رئیس جمهور سابق هربرت هوور برای ترویج مالکیت خانه - Neutra مجبور بود در نظر بگیرد که سیستم های مورد استفاده در ساختمان هایش از پذیرش بیشتر برخوردار بودند. در واقع، دوباره با استفاده از سیستم Palmer برای دو پروژه دیگر: آکادمی نظامی در کالیفرنیا (1935) و Casa Josef von Sternberg (1936).
 
در سال 1981 نامه ای به صاحب جدید خانه گفت: "من متاسفم که در سال های اخیر ما جایگاهی مانند خانه ما در آلتادنا نداریم، که آزادی روح، نزدیکی به طبیعت، زندگی را فراهم می کند بازپرداخت ... به عنوان Neutra می خواستم. "
مفهوم
 
با قرار دادن پانل های عمودی 40 سانتی متر در دیواره های بتنی بتنی، ساختار سفت و سخت "طراحی شده برای مقاومت در برابر تلاش های جانبی به عنوان گسل های حرکات باد یا زمین" ظاهر شد. بنابراین، خانه هماهنگی عالی داشت، اگر چه شاید به زمین لرزه ترین ویرانگر است.
 
این خانه فقط در پای کوههای سن گابریل، که دارای اسکراب است و مشهور به گسترش سریع ناگهانی آتش سوزی هاست، خانه، که تمام فولاد است، نیز آماده شده است تا در مقابل آتش و موریانه ها مقاومت کند.
 
بخش های ضخیم از "پالمر" جدا شده از شیشه ها با کادمیوم پوشانده شده اند، یک شکل پارابولی صاف براق، یادآور یک بالش ماشین یا بال یک هواپیمای 1930s؛ منحنی نیز در نظر گرفته شده بود که "دیامتریک کردن" دیوار، ایجاد لغزش چشم با عمق قطع شود.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه ,Beard معمار: ریچارد نوترا ,پاورپوینت بررسی ,خانه ریش ,معمار: ,ریچارد نوترا ,سال: ,1934-1935 ,محل: ,در لوس آنجلس ، کالیفرنیا، ایالات متحده است , , معرفی , ,کارفرمایان این بنا ملبا و ویلیام رید دوست نزدیک ریچارد جوزف نویترا بودند. ,ریچارد جوزف نویترا (به انگلیسی: Richard Joseph Neutra) ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی روکوکو اثر تادائو آندو
پاورپوینت بررسی معماری خانه کوشینو اثر تادائو آندو
پاورپوینت بررسی معماری عمارت سوسیکان ، خانه یاماگوچی اثر تادائو آندو
پاورپوینت بررسی معماری خانه آزوما در اوزاکا اثر تادائو آندو
پاورپوینت بررسی معماری برج مارپیچی بارسلونا اثر زاحا حدید
دانلود,پاورپوینت بررسی خانه قانعی اصفهان,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی مجتمع مسکونی مهر شهر کرج,pptx
پاورپوینت بررسی معماری خانه تالیسیس وست اسکاتس دیل در آریزونا اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه هالی راک در لوس آنجلس اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه و استودیوی oak park اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه ای با سرسره ناکامگرو Nakameguro اثر دفتر طراحی با نام Level Architecs
پاورپوینت بررسی معماری خانه پلکانی (Stairs-House) اثر Masahiro Miyake (y+M design office
پاورپوینت بررسی طراحی ناموفق مسکن اجتماعی پرئوت ایگو(Pruitt–Igoe) تجربه مشابه مسکن مهر
دانلود بررسی پاورپوینت مجتمع مسکونیALBION لندن
دانلود بررسی پاورپوینت مجتمع مسکونی ششصد دستگاه
پاورپوینت بررسی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و سازه در مجتمع های مسکونی
دانلود بررسی پاورپوینت خانه های هوشمند
دانلود بررسی ابعاد و اندازه استاندارد مجتمع مسکونی
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری خانه روبی,pptx
پاورپوینت بررسی معماری خانه باوینگر اثر بروس گف در اوکلاهما، ایالات متحده

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد