خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خانه باوینگر اثر بروس گف در اوکلاهما، ایالات متحده

تاریخ ایجاد 14/02/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید با نقشه و تصاویر   قیمت: 7500 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی معماری خانه باوینگر اثر بروس گف در اوکلاهما، ایالات متحده
 
بخشی از مطلب
بروس گف رئیس بخش معماری دانشگاه نورمن بود، جایی که یوجین و نانسی بویفیر کلاسهای هنر را آموزش دیده اند . . در طول دوره ساخت و ساز،این ویلا  صاحبان آن در آخر هفته، خانه را از طریق عمومی بازدید می کردند، و هزینه ورودی 1 دلار به هزینه های ساخت و ساز کمک می کرد. آنها بیش از 40 سال در خانه زندگی می کردند.خانه باوینگر چیزی که مورد قبول همه ی افراد باشد، وجود ندارد؛ این خانه حتی درون و بیرونی مجزا از یکدیگر ندارد. فضایی که توسط دیوار سنگی حلزونی شکل آن ایجاد شده است، از گشودگی نسبی تا محصور بودن نسبی ادامه می یابد.
در سال 1987، Bavinger House توسط موسسه آمریکایی معماران به عنوان کار پایان نامه کارشناسی ارشد معماری ارایه شد، اگرچه بروس گف یک معمار بی نظیر بود که هر گونه ایده ی تداوم و یا توسعه ی سبک را به نمایش می گذاشت.
پس از سال ها بی توجهی، در ماه ژوئن 2011، طوفان باد به شدت به Bavinger House آسیب رساند، به طور کامل شکست سوزن مرکزی خود را و باعث بسته شدن آن شد.
وضعیت
 
خانه خاص در 6030 خیابان نیویورک در نورمن، اوکلاهما، ایالات متحده ساخته شده است.
این خانه در یک جنگل از درختان بومی ساخته شده است و برای ساخت خانه سازگار با محیط زیست طراحی شده است
مفهوم
بروس گف در گذشته و نه در آینده علاقه مند بود، فقط "حضور مداوم" و خانه ای که او برای ازدواج ساخته بود، Bavinger نمونه ای از تفکر او بود. ساخت و ساز آن بازگشت به طبیعت است، اما بدون هیچ اشاره ای به بازگشت به گذشته و با وجود نوعی فانتزی، دقیقا مربوط به آینده نیست. در سبک معماری خود، هیچ بدهی دوست قدیمی خود را به رسمیت نمی شناسد و به هیچ وجه، فرانک لوید رایت را
 به عنوان کسی که مربی است قبول ندارد
خانه باوینگر در سال 1955 در ایالت اوکلاهاما آمریکا توسط بروس گف طراحی شد. در این خانه دیوار شیشه ای؛ وجود دارد، که فضای بیرون را از درون جدا می کند.
 
خانه سنگی
 
اما کف پوش سنگی در هر دو فضا از یک جنس می باشد؛ مجموعه ای باشکوه از پیچک ها و گیاهان رونده، بدون اینکه دخالتی در حرکت آنها ایجاد شود بین فضاهای داخلی و خارجی کشیده شده اند. سقف خانه به شکل پوست گرفته شده سیب می باشد و نه توسط دیوار، بلکه با کابل های کششی که به ستون فولادی مرکزی متصل هستند، نگه داشته می شوند. در مرکز تنگ این فرم حلزونی شکل، جایی شبیه یک آشپزخانه متداول وجود دارد؛ اما اتاق خواب ها کجا هستند؟
 
خانه
 
اتاق خواب ها در فضا مانند مجموعه ای از بشقاب های کوچکی هستند که در حال پرواز و معلق اند و کمدهای لباس و وسایل در این اتاق ها، کمد های استوانه ای مجاور دوار که آن ها نیز از سقف آویزان شده اند. این خانه، یک محیط شبه طبیعی و یک زمین بازی پرهیجان است که از قید هرچه که در این دنیاست، آزاد می باشد. با تمام این اوصاف یک هندسه کنترل کننده در خانه باوینگر وجود دارد؛ فرم حلزونی، کاملا لگاریتمی است و هر کدام از اتاق ها، قسمتی بیرون زده از پاگرد پله گرد مرکز ساختمان می باشند و همچنان فرم حلزونی در داخل خود تنگ تر می شود. آخرین و بلندترین بشقاب که تخصیص به کارگاه یافته است تبدیل به استوانه بیرون زده ای شبیه برجک توپخانه یک قصر شده است. ژان و نانسی باوینگر هنرمندانی از دانشگاه نورمن بودند؛ جایی که بروس گاف رئیس بخش معماری آن بود. آنها کارفرمایانی عالی بودند چرا که ساخت پنج ساله، خانه را تحمل کردند.
 
بروس گاف یک معمار تجربی بود که به هر نوع تفکر در مورد سبک های طراحی اعتنایی نداشت. او نگرش غریبی نسبت به زمان داشت و معتقد به تفکر نه در زمان گذشته و نه در آینده، بلکه تنها در چیزی بود که از آن به عنوان" زمان حال مستمر" یاد می کرد. خانه باوینگر نمونه خوبی از این دست است.این خانه بازگشتی دوباره به طبیعت است اگرچه نگاهی به گذشته ندارد. با وجود اینکه طرح این ساختمان نوعی خیال پردازی است، طرحی کاملا آینده نگر نمی باشد.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,خانه باوینگر ,اثر بروس گف در اوکلاهما، ایالات متحده ,پاورپوینت بررسی ,بروس گف رئیس ,بخش معماری دانشگاه ,نمونه موردی خانه باوینگر ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری خانه تالیسیس وست اسکاتس دیل در آریزونا اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه هالی راک در لوس آنجلس اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه و استودیوی oak park اثر فرانک لوید رایت
پاورپوینت بررسی معماری خانه ای با سرسره ناکامگرو Nakameguro اثر دفتر طراحی با نام Level Architecs
پاورپوینت بررسی طراحی ناموفق مسکن اجتماعی پرئوت ایگو(Pruitt–Igoe) تجربه مشابه مسکن مهر
پاورپوینت بررسی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و سازه در مجتمع های مسکونی
پاورپوینت بررسی معماری خانه بلاس Blas اثر آلبرتو کامپو در مادرید، اسپانیا
پاورپوینت بررسی برنامه فیزیکی مجتمع مسکونی و مجتمع مسکونی چند عملکردی
پاورپوینت بررسی معماری خانه Beard معمار: ریچارد نوترا
پاورپوینت بررسی معماری خانه ی Ball-Eastaway معمار: گلن مارتات
پاورپوینت بررسی تعاملات اجتماعی در معماری مجموعه هاي مسکونی
پاورپوینت بررسی معماری بررسی شهر بین المللی دبی ، منطقه دبی اینترنشنال سیتی
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه باغ آپارتمان دولت ، اثر آرتور امید آذری ، نمونه موفق مسکونی ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی لادن 24 ، نمونه موفق مسکونی ایرانی
پاورپوینت بررسی نحوه ی سازماندهی فضاها در شکل ساختار مسکونی
پاورپوینت بررسی معماری ویلای هچیرود، متعلق به خانم حمیرا (هنرپیشه ایرانی پیش از انقلاب)
پاورپوینت بررسی معماری ویلای دوقلوی مشا، طراحی دو ویلا برای دو دوست ، نمونه موفق ویلای ایرانی
پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی سالاریه اثر گروه معماری هرم ، نمونه موفق ایرانی
پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی آوینی، گروه معماری هرم ، نمونه موفق مسکونی ایرانی
پاورپوینت بررسی اجرای فضاي سبز در محيط هاي مسكوني و الزامات آن

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد