خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ویلای مدرن Kogelhof ، در جنوب غربی هلند

تاریخ ایجاد 12/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 7000 تومان     تعدادمشاهده  11


پاورپوینت بررسی معماری ویلای مدرن  Kogelhof ، در جنوب غربی هلند

یک نگاه گاه به گاه کافی است تا نگاه شما به ویلا کوگلوف بماند. معماری واقع در کامپرلند ، جنوب غربی هلند ، شبیه مستطیل شیشه ای شناور است - قسمت بلافاصله قابل مشاهده آن ، یعنی. اما به اصطلاح به زیر سطح نگاه کنید ، و موارد بیشتری وجود دارد. برای مبتدیان ، که کاملاً خودکفا و بی انرژی است ، خانه مسکونی مینیمالیستی با داشتن محیط اطراف خود از یک غذای سالم و سالم بهره می برد.
ویلای Kogelhof در جنوب غربی هلند با طراحی برجسته ی چشمگیر و موقعیت مطلوبش به عنوان یک ساختمان جدید لوکس ساخته شده است. طراحی این ویلا با مساحت 715 متر مربع توسط شرکت معماری Paul de Ruiter انجام شده و کار آن در اوایل سال جاری به پایان رسیده است. این ویلا در یک منطقه حفاظت شده حیوانات و گیاهان قرار دارد و به همین دلیل مالک این ویلا برای گرفتن جواز ساخت آن لازم بود تا 71000 درخت را در این منطقه بکارد. شاید لزومی به انجام این کار نباشد، اما به نظر می رسد که ساختن این ویلا در این منطقه برای رسیدن به اهداف تعیین شده "خرسندی از خودکفایی (happiness of independence)" به جای نگرانی های صرفا زیست محیطی انجام شده است.
این خاصیت باعث می شود تا یک تهویه هوای کارآمد برای سیستم حرارتی مرکزی فراهم شود و قرار است از اجاق هیزمی به منظور گرم کردن فضای داخلی منزل و تولید آب گرم استفاده شود. چوب مورد نیاز این اجاق گاز توسط درختانی که در محدوده 25 هکتاری اطراف این ویلا وجود دارند همواره تامین می شود.
سیستم برق این خانه توسط سیستم خورشیدی PV طراحی شده بر روی سقف تامین می شود و به گفته طراحان، در آینده به توربین برق هم مجهز خواهد شد. ورودی اصلی خانه در زیر زمین واقع شده است و دارای فضای کافی برای جای دهی 6 اتومبیل و تراکتور می باشد. بعلاوه فضایی از زیر زمین برای نگهداری ابزار و اتاقی مشرف به حوضچه اختصاص داده شده است.
طبقه بالا که فضای اصلی برای زندگی در این ویلا می باشد به شکل یک جعبه مکعبی است که طراحی داخلی آن عمدتا باز می باشد و فضای اتاق ها با استفاده شیشه از هم مجزا شده است. در واقع، تمام نمای این ساختمان شیشه می باشد که همین امر موجب می شود تا نمایش خیره کننده ای از منظره محلی داشته باشیم.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ویلای مدرن Kogelhof ، در جنوب غربی هلند ,پاورپوینت بررسی ,نمونه موردی ویلای مدرن ,نمونه مشابه ویلای مدرن , , , , , , , , , , , , , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری بنای مسکونی گاریسون درکالیفرنیا
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی پیوندی ترکیبی Linked Hybrid اثر استیون هال
پاورپوینت بررسی خانه اویل در سنگاپور اثر guzarchitects
پاورپوینت بررسی خانه سبز تمبوسو TEMBUSU در سنگاپور
پاورپوینت بررسی خانه ساحلی LOGIE POINT دو خانه در یک سایت اثر guzarchitects
پاورپوینت بررسی خانه ییلاقی بزرگ بوتانیکا در سنگاپور اثر guzarchitects
پاورپوینت بررسی خانه باغ میرا اسکای در جزیره سنتوسا ، سنگاپور توسط معمار ویلکینسون
پاورپوینت بررسی معماری خانه ی اتوفمیلی، نمونه خانه با بام سبز در لهستان
پاورپوینت بررسی خانه Atelier Bow-Wow در توکیو ، ژاپن
پاورپوینت بررسی مجتمع مسکونی در بلوار قیطریه، خیابان شیروانی ، نمونه موفق ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری موزه مشاغل
پاورپوینت بررسی و تحلیل ساختمان صدو سی و پنج با پنج طبقه‌ی مسکونی تک واحدی سه خوابه
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری مجتمع مسکونی تجاری اداری تورنتو توسط گروه معماری بیگ
پاورپوینت بررسی مجتمع مسکونی اینترلیس در سنگاپور
پاورپوینت بررسی روابط اجتماعي در مجتمع هاي آپارتماني
پاورپوینت بررسی طرح معماری2 تحلیل و بررسی معماری و طراحی داخلی دو نمونه ویلا داخلی و خارجی
پاورپوینت بررسی ضوابط طراحي مجتمع مسكوني
پاورپوینت بررسی طرح معماری ویلای وراندا Verandah در هند
پاورپوینت بررسی معماری خانه فیوژن در استرالیا اثر Dankor Architecture
پاورپوینت بررسی معماری خانه چند عملکردی کبوتر در لواسان

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد