خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ویلای مدرن Kogelhof ، در جنوب غربی هلند

تاریخ ایجاد 12/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 7000 تومان     تعدادمشاهده  20


پاورپوینت بررسی معماری ویلای مدرن  Kogelhof ، در جنوب غربی هلند

یک نگاه گاه به گاه کافی است تا نگاه شما به ویلا کوگلوف بماند. معماری واقع در کامپرلند ، جنوب غربی هلند ، شبیه مستطیل شیشه ای شناور است - قسمت بلافاصله قابل مشاهده آن ، یعنی. اما به اصطلاح به زیر سطح نگاه کنید ، و موارد بیشتری وجود دارد. برای مبتدیان ، که کاملاً خودکفا و بی انرژی است ، خانه مسکونی مینیمالیستی با داشتن محیط اطراف خود از یک غذای سالم و سالم بهره می برد.
ویلای Kogelhof در جنوب غربی هلند با طراحی برجسته ی چشمگیر و موقعیت مطلوبش به عنوان یک ساختمان جدید لوکس ساخته شده است. طراحی این ویلا با مساحت 715 متر مربع توسط شرکت معماری Paul de Ruiter انجام شده و کار آن در اوایل سال جاری به پایان رسیده است. این ویلا در یک منطقه حفاظت شده حیوانات و گیاهان قرار دارد و به همین دلیل مالک این ویلا برای گرفتن جواز ساخت آن لازم بود تا 71000 درخت را در این منطقه بکارد. شاید لزومی به انجام این کار نباشد، اما به نظر می رسد که ساختن این ویلا در این منطقه برای رسیدن به اهداف تعیین شده "خرسندی از خودکفایی (happiness of independence)" به جای نگرانی های صرفا زیست محیطی انجام شده است.
این خاصیت باعث می شود تا یک تهویه هوای کارآمد برای سیستم حرارتی مرکزی فراهم شود و قرار است از اجاق هیزمی به منظور گرم کردن فضای داخلی منزل و تولید آب گرم استفاده شود. چوب مورد نیاز این اجاق گاز توسط درختانی که در محدوده 25 هکتاری اطراف این ویلا وجود دارند همواره تامین می شود.
سیستم برق این خانه توسط سیستم خورشیدی PV طراحی شده بر روی سقف تامین می شود و به گفته طراحان، در آینده به توربین برق هم مجهز خواهد شد. ورودی اصلی خانه در زیر زمین واقع شده است و دارای فضای کافی برای جای دهی 6 اتومبیل و تراکتور می باشد. بعلاوه فضایی از زیر زمین برای نگهداری ابزار و اتاقی مشرف به حوضچه اختصاص داده شده است.
طبقه بالا که فضای اصلی برای زندگی در این ویلا می باشد به شکل یک جعبه مکعبی است که طراحی داخلی آن عمدتا باز می باشد و فضای اتاق ها با استفاده شیشه از هم مجزا شده است. در واقع، تمام نمای این ساختمان شیشه می باشد که همین امر موجب می شود تا نمایش خیره کننده ای از منظره محلی داشته باشیم.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ویلای مدرن Kogelhof ، در جنوب غربی هلند ,پاورپوینت بررسی ,نمونه موردی ویلای مدرن ,نمونه مشابه ویلای مدرن , , , , , , , , , , , , , ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی معماری ویلا مانگون در کره جنوبی،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی معماری خانه 131 در آرژانتین،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه باغ در انگلستان،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه شیارا و استفانو در ایتالیا،pptx
پاورپوینت بررسی خانه های اوک هیل اثر Studio 804
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی معماری خانه خاطره در ایتالیا،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی معماری پاسیوی نامسان در کره جنوبی،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه سبز و پرنور نانجینگ در چین،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی ساختمانی پایدار به شکل پیله در تیانجین، چین،pptx
پاورپوینت بررسی دو نمونه موردی موفق مسکونی خارجی
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه MVRDV در روتردام ، هلند،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه 1 در لوزان، سوییس،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی داخلی ویلا در مونتریجونی ایتالیا،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی خانه ای در Guimarães در پرتغال،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت پروژه بازسازی آپارتمان دوپلکس Duplex با باکس عملکردی در تل آویو،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت خانه باغچه ای یاراویل در استرالیا،pptx
پاورپوینت بررسی ویلای بوتل کلین اثر رابرت مک بریددبید رایان در استرالیا
دانلود,بررسی پاورپوینت معماری مجتمع آپارتمانی لیتل بِی در استرالیا،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت معماری خانه آرمیدل در استرالیا،pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت معماری طراحی داخلی خانه ای دلچسب به رنگ آبی در تایوان،pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد