خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی کوربس اثر Christophe ROUSSELLE

تاریخ ایجاد 26/12/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 12500 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی کوربس اثر  Christophe ROUSSELLE.

پروژه "Courbes" بخشی از برنامه نوسازی شهری ZAC Charles de Gol در کلمب است. این منطقه به لطف معماری التقاطی بافت شهری ، ترکیب یک خانه های ییلاقی و خانه های آپارتمانی که قدمت آنها از دهه 1980s-90 است ، به راحتی قابل شناسایی است. این تراموا سرانجام به این محله رسیده است که به دلیل نزدیکی بسیار خوب با منطقه تجاری La Défense ، آغاز تحول واقعی خود را امکان پذیر کرده است.

 

پروژه معماری شامل دو ساختمان است که دارای مغازه های بزرگ و دو طبقه در طبقه همکف هستند ، مفهوم هم ترازی را به بلوار باز می گرداند و ضمن اینکه به لطف ظرافت حجم های در هم تنیده اش ، از سبکی بصری در طبقات فوقانی آن برخوردار است. تغییرات مهم در پاکت ارتفاع پروژه و برنامه در کف پروژه ناشی از وجود اشکالاتی در هر طبقه است که امکان ارائه حجم های غنی را با توجه به متن اطراف فراهم می کند. هسته اصلی بلوک شهر از ایجاد یک کوچه عابر پیاده با بیش از 30 کاج چتربینی آراسته می شود و ساختمان مسکونی از جنس استیل ضد زنگ براق پوشیده شده است ، که باعث تقویت درک فضای سبز و نور درون بلوک می شود.

 

این پروژه با 134 آپارتمان خود در خدمت سیگنال ورودی شهر است در حالی که حجم های قالب دار به هر آپارتمان شخصیت منحصر به فردی می بخشند. هدف متراكم ساختن منطقه با احترام به راحتی همه در همان زمان بود. هر طبقه مطابق با مکان خاص خود طراحی شده است ، در حالی که جهت گیری ، سازه های مجاور و حجم طبقات بالا و پایین را نیز تکمیل می کند. ظاهر گسترده ساختمان با حضور بالکن ها - بین تأمل و شفافیت - ارائه فضاهای بیرونی آسمان باز کاهش می یابد. برای تکمیل پروژه بیش از 2 کیلومتر لعاب خمیده لازم بود.

فضاهای بیرونی به طور متوسط ​​22 متر مربع در هر آپارتمان است. گرچه در حلقه دوم حومه پاریس واقع شده است ، از فضاهای داخلی با کیفیت برخوردار است ، به ویژه با انتخاب کفپوش بلوط جامد بلوط برای تمام اتاقهای ساختمان و همچنین مناطق مشترک نشان داده شده است. لبه جنوبی ملک مانند گاو نر کشتی با مشرف به بیرون برخورد می شود. این آپارتمان ها دارای پنجره های بزرگ و تراس های گسترده ای هستند که رو به جنوب با منظره ای بدون مانع از منطقه La Défense قرار گرفته اند.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری مجموعه مسکونی ,کوربس اثر Christophe ROUSSELLE. ,پاورپوینت بررسی ,پروژه "Courbes" ,پروژه معماری ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری خانه مکعب آبی نمونه موفق خانه معاصر ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری خانه Becherer اثر رابرت م. گورنی
پاورپوینت بررسی معماری بالكن ها و تراسها
پاورپوینت بررسی معماری ویلای مسکونی چاوی در هند با نمای هندسی اثر استودیو Abraham john
پاورپوینت بررسی معماری خانه ی قروه در قُروه کردستان اثر رضا نجفیان
پاورپوینت بررسی طرح معماری خانه رینگی اثر استودیوی wamhouse
پاورپوینت بررسی معماری خانه دو طبقه Mission Hall توسط معماران آدام ریچاردز
پاورپوینت بررسی معماری خانه پنجره ها اثر تاکشی هوساکا ، خانه ناشنوا
پاورپوینت بررسی معماری خانه در ماروپ اثر معماران لتونیایی Open AD
پاورپوینت بررسی معماری خانه های سانتا ایزابل توسط باک گوردون
پاورپوینت بررسی معماری ویلا اوپال در کازابلانکا ، مراکش اثر دریس کتانی
پاورپوینت بررسی معماری خانه تام فورد اثر تادائو آندو در نیو مکزیکو، آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری ویلا ونتورا ، ویلای گسترده Casa Ventura در مونتری، مکزیک
پاورپوینت بررسی معماری برج های مسکونی آینده اثر گروه معماری MVRDV
پاورپوینت بررسی معماری خانه کیوتی QT اثر دفتر Landmak Architecture
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی 79&PARK به سبک بیارکه انگلس
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اداری HVB با نمای معمارانه اثر 23o5studio
پاورپوینت بررسی معماری خانه 2000SF اثر دانیل لیبسکیند
پاورپوینت بررسی معماری ویلای لوکس تابستانی در مرکز شهر سنگاپور
پاورپوینت بررسی معماری ویلای امیر اثر علیرضا تغابنی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد