خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی گُلدن لِین

تاریخ ایجاد 27/12/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 8500 تومان     تعدادمشاهده  18


بخشی از مطلب
پیشنهاد ایجاد یک مکان مسکونی به شمال Cripplegate ، به دنبال تخریب توسط بمباران آلمانی بخش اعظم شهر لندن در حمله رعد اسا در جنگ جهانی دوم. تنها در سال 1950 حدود 500 نفر از ساکنان این شهر باقی مانده بودند که 50 نفر از آنها در Cripplegate زندگی می کردند. خلاصه این گزارش ، تهیه مسکن با نیازهای عمومی برای بسیاری از افرادی که در شهر مشغول به کار بودند یا کار می کردند ، به عنوان بخشی از استراتژی جامع بازیابی و بازسازی شهر لندن بود.

پس از آن که املاک در محدوده متروپولیتن بروکسل فینسبوری قرار گرفت ، و تعداد متنوعی از مستاجر نیز به کسانی که در لیست انتظار Finsbury بودند ، ارائه شد. تغییر مرز در سال 1994 به این معنی است که املاک امروزه کاملاً در داخل شهر لندن است.

اولین سری این ساختمان ها، بلوک های آپارتمانی و واحدهای اقامتی کوچکی در چهار و شش طبقه بودند که عمدتاً مخصوص خانواده ها طراحی شده و نزدیک فضای باز و محوطه های بازی کودکان قرار داشتند. این ساختمان ها از سیستم ساخت (دیوار باربر) استفاده می کردند که دارای صفحات بتنی در میان واحدها و پوشش های چوبی در داخل واحدها بودند.

مجتمع مسکونی

گونه ی دوم این ساختمان ها، برجی شانزده طبقه بود (نمونه ای ابتدایی از دیوارهای پرده ای که از پانل های زرد روشن استفاده می کردند) که در هر طبقه 8 واحد دو خوابه، مخصوص افراد مجرد و یا زوج های بدون فرزند داشت. آخرین گونه ی این بلوک ها که کامل شد، خانه ی کرِسِنت است که سایت این پروژه را در طول خیابان گاسوِل محصور کرده و دارای واحدهای تجاری در تراز خیابان می باشد.
ملک گلدن لین

بلوک های کم ارتفاع دارای دو یا سه طبقه متشکل از واحدهای کوچک می باشند که دارای دسترسی مستقیم از تراز طبقه ی همکف یا تراس های بیرونی ترازهای فوقانی می باشند. ورودی های هر زوج از واحدها، در پشت ستونی آجری قرار گرفته اند که از نمای بیرونی ساختمان به سمت بالا حرکت کرده و برای خصوصی تر کردن فضاها، با تورفتگی ها و عقب نشینی هایی همراه است. نورگیری تراس های دسترسی و آشپزخانه های مشرف به آن ها، با استفاده از شبکه های گریل بازِ تراس های فرار در اتاق خواب های بالا، تقویت شده است. اگر چه بر خلاف ابعاد نسبتاً کوچک این طرح -در عرض کم 4 متری میان دیوارهای جدا کننده- شیشه کاری پلکان موجود در فضای نشیمن با ارتفاع دو طبقه و همچنین صفحه ی شفاف میان آشپزخانه و نشیمن، احساس فضاهای وسیع تر را ایجاد کرده است. دیوراهای جدا کننده ی ساختمان در خارج از ساختمان و در ورای نما امتداد یافته اند که واحدهای مجزا را به وضوح تعریف می کنند.

وسایل بازی

ملک گُلدن لین به عنوان یکی از اولین طرح هایی که ایده های طراحی شهر لوکوربوزیه را اعمال کرد، معروف است. این طرح در یک محله ی مرکزی مهم شهر لندن انگلستان که محل اصابت بمب در زمان جنگ بود، پتانسیلی برای توسعه ی مجدد شهری به عنوان گزینه ای برای رشد حومه ی شهر و ایده آل های شهرهای جدید معرفی کرد. استفاده از گونه های متفاوت خانه سازی، مختص گروه های مختلط: تسهیلاتی مانند استخر شنا، مراکز فعالیت های آموزشی و تفریحی و محوطه های بازی، امکانات مناسبی را برای ساکنین فراهم می ساخت و همین طور نحوه ی آرایش آن ها (برجی بلند که در مرکز به وضوح قابل مشاهده بود، به همراه ساختمان هایی کوتاه تر که یک سری از میدان ها را به وجود می آوردند) باعث ایجاد هویتی قوی در این ملک و ساختمان های اطراف شده است. و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری , مجتمع مسکونی گُلدن لِین ,پاورپوینت بررسی ,نمونه موردی مجتمع مسکونی ,نمونه مشابه مجتمع مسکونی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی VIΛ 57 West در نیویورک اثر گروه بیگ
پاورپوینت بررسی معماری خانه مکعب آبی نمونه موفق خانه معاصر ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی هایفیلد اثر لودویگ میس فن در روهه
پاورپوینت بررسی معماری خانه گرمسیری فاخته در ویتنام
پاورپوینت بررسی معماری خانه Becherer اثر رابرت م. گورنی
پاورپوینت بررسی معماری بالكن ها و تراسها
پاورپوینت بررسی معماری ویلای مسکونی چاوی در هند با نمای هندسی اثر استودیو Abraham john
پاورپوینت بررسی معماری خانه ی قروه در قُروه کردستان اثر رضا نجفیان
پاورپوینت بررسی طرح معماری خانه رینگی اثر استودیوی wamhouse
پاورپوینت بررسی معماری خانه دو طبقه Mission Hall توسط معماران آدام ریچاردز
پاورپوینت بررسی معماری خانه پنجره ها اثر تاکشی هوساکا ، خانه ناشنوا
پاورپوینت بررسی معماری خانه در ماروپ اثر معماران لتونیایی Open AD
پاورپوینت بررسی معماری خانه های سانتا ایزابل توسط باک گوردون
پاورپوینت بررسی معماری ویلا اوپال در کازابلانکا ، مراکش اثر دریس کتانی
پاورپوینت بررسی معماری خانه تام فورد اثر تادائو آندو در نیو مکزیکو، آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری ویلا ونتورا ، ویلای گسترده Casa Ventura در مونتری، مکزیک
پاورپوینت بررسی معماری برج های مسکونی آینده اثر گروه معماری MVRDV
پاورپوینت بررسی معماری خانه کیوتی QT اثر دفتر Landmak Architecture
پاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی 79&PARK به سبک بیارکه انگلس
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اداری HVB با نمای معمارانه اثر 23o5studio

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد