خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی ویسنهاف در اشتوتگارت

تاریخ ایجاد 31/02/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 12500 تومان     تعدادمشاهده  12


پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی ویسنهاف در اشتوتگارت

مجموعه مسکونی ویسنهاف (آلمانی: Weißenhofsiedlung) یک ملک مسکونی است که در سال 1927 برای نمایشگاه دویچر ورکبوند در اشتوتگارت ساخته شده است. این یک ویترین بین المللی از آثار معماری که آنچه بعدها به سبک بین المللی معماری شناخته شد بود. دو مورد از این ساختمان توسط معمار فرانسوی-سوئیسی لوکوربوزیه طراحی شده است که اینک و هم اکنون معماری لو کوربوزیه بخشی از سایت به ثبت میراث جهانی رسیده است ، یک اثر برجسته از جنبش مدرن است که در سال 2016 مشخص شده است.که این مجموعه میراث جهانی را تشکیل می دهد.

تاریخ و توضیحات

این ملک برای نمایشگاه دویچر ورکبوند در سال 1927 ساخته شد و شامل بیست و یک ساختمان شامل شصت مسکن بود که توسط هفده معمار اروپایی طراحی شده است. میس وان دره روه ، معمار آلمانی ، مسئولیت کلی و مدیریت پروژه  را به نمایندگی از شهر بر عهده داشت ، و این او بود كه معماران را انتخاب كرد ، بودجه و هماهنگی مدخل های آنها را ، آماده ساختن سایت و نظارت بر ساخت و سازها كرد.
بیست و یک ساختمان متفاوت است از لحاظ شکل کاملا متمایز ، خانه ها متشکل از بناهای تراسدار و جدا شده و ساختمانهای آپارتمانی ، و یکپارچگی قوی از طراحی را نشان می دهد. نمای مشترک ، نمای سقف های مسطح به عنوان تراس ، باند پنجره ، فضای داخلی طرح باز و سطح بالای پیش ساخته که امکان نصب آنها را فقط در 5 ماه فراهم می کند مشترک است. همه به جز دو مورد از رنگ سفید بودند. برونو تاوت ، ورودی خود را ، کوچکترین نقاشی ، با رنگهای مختلف به نمایش گذاشت.

به عنوان نمونه اولیه مسکن کارگران آینده ، در واقع هر یک از این خانه ها با بودجه ای دور از دسترس یک کارگر عادی و با ارتباط کمی مستقیم با چالش های فنی ساخت انبوه استاندارد ، سفارشی و مبله شدند. این نمایشگاه در 23 ژوئیه سال 1927 ، یک سال با تأخیر افتتاح شد و جمعیت زیادی را به خود جلب کرد.
مفهوم شهری
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری مسکونی ,مجموعه مسکونی ویسنهاف ,مجموعه مسکونی اشتوتگارت ,پاورپوینت مسکونی ویسنهاف ,مجموعه مسکونی ویسنهاف ,آلمانی: Weißenhofsiedlung) ,نمونه موردی مجموعه مسکونی ,نمونه مشابه مجموعه مسکونی ,نقشه های مجموعه مسکونی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی دانی بروک اثر معمار بیتر باربر
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی 15 واحدی لوکزامبورگ اثر معماران متافرم
پاورپوینت بررسی معماری ویلای مسکونی چاوی در هند با نمای هندسی اثر استودیو Abraham john
پاورپوینت بررسی معماری مسکن اجتماعی هلسینکی و مسکن اجتماعی 317 واحدی
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه مسکونی اوین، تهران ، مجتمع مسکونی آتی سا تهران
پاورپوینت بررسی معماری فضاهای مسکونی با رویکرد طراحی واحدهای همسایگی
پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی اوک پارک در کالیفرنیا توسط معماران Johnsen Schmaling با نمای رنگارنگ
پاورپوینت معماری مسکونی با رويکرد پايداري زيست محيطي و اجتماعي
دانلود پاورپوینت بررسی مجموعه مسکونی 911
پاورپوینت,بررسی مجموعه مسکونی روساریو آرژانتین

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد