خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: بررسی استادیوم ، مراکز ورزشی و ورزشگاه های دهکده المپیک پکن ، پاورپوینت بررسی دهکده المپیک پکن

تاریخ ایجاد 20/12/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 107 اسلاید   قیمت: 10700 تومان   حجم فایل: 22 kb  تعدادمشاهده  24


بررسی مراکز ورزشی و ورزشگاه های دهکده المپیک پکن ، پاورپوینت بررسی دهکده المپیک پکن


 

بخشی از مطلب
این استادیوم که با هزینه‌ای معادل 423 میلیون دلار ساخته شده است، بعنوان بزرگترین سازه فلزی جهان محسوب می‌گردد.
آشیانه پرنده، به همراه مکعب آب، یکی از دو ورزشگاهی است که به واسطه شیوه طراحی، به نمادهای شهر پکن تبدیل شده استشکوه معماری این اثر، منحصر به فرد است. المان‌های پیچیده فولادی به گونه‌ای طراحی شده‌است که توجه هر شخصی را به خود معطوف می‌کند. این استادیوم یکصد و دو هزار نفری که نود و یک هزار صندلی به راحتی در آن کار گذاشته می‌شود، یکی از پیچیده ترین آثار معماری در میان پروژه‌های جهان محسوب می‌شود.
این استادیوم که ترکیبی از معماری سنتی و مدرن است شامل فضاهای جانبی فرهنگی، بهداشتی، سیستم آتش بازی و نورافشانی و نیز سیستم صوتی و تصویری منحصر به فردی است.
سیستم نورپردازی آن به گونه پیچیده‌ای است که آن را از سایر استادیوم‌های ورزشی جهان متمایز می‌کند. خاکبرداری این پروژه عظیم که در فضایی به مساحت یکصد هزار مترمربع بنا می‌شود، در دسامبر 2003 آغاز شد.
و.....

فهرست بناهای بررسی شده
    استادیوم اشیانه پرنده
    مرکز بازی های آبی المپیک پکن مکعب آبی
    استادیوم ملی ورزش‌های داخل سالن
    سالن تیراندازی پکن
    سالن بسکتبال المپیک پکن
    پیست دوچرخه‌سواری لائوشان پکن
    مرکز سبز تنیس المپیک
    فرودگاه جدید چین
    باغ های المپیک
 


کلمات کلیدی مرتبط:
بررسی مراکز ورزشی ,ورزشگاه های دهکده المپیک پکن ، پاورپوینت بررسی دهکده المپیک پکن ,استادیوم اشیانه پرنده ,مرکز بازی های آبی المپیک پکن مکعب آبی ,استادیوم ملی ورزش‌های داخل سالن ,سالن تیراندازی پکن ,سالن بسکتبال المپیک پکن ,پیست دوچرخه‌سواری لائوشان پکن ,مرکز سبز تنیس المپیک ,فرودگاه جدید چین ,باغ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی تحلیل مجتمع مسکونی باغ ونک تهران،فایل پاورپوینت
پاورپوینت بررسی طرح زمین بازی باغ ملی گیاه شناسی در استرالیا
پاورپوینت بررسی ورزشگاه های دهکده المپیک پکن
دانلود پاورپوینت پارک سیتروئن Citroen Park

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد