خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری استادیوم فوتبال موردوویا آرنا ، نمونه موردی خارجی موفق

تاریخ ایجاد 07/02/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 8500 تومان     تعدادمشاهده  29


پاورپوینت بررسی معماری استادیوم فوتبال موردوویا آرنا ، نمونه موردی خارجی موفق

بخشی از مطلب
ورزشگاه موردوویا آرنا یک استادیوم فوتبال در سارانسک، روسیه است.استادیوم موردوویا آرنا در جام جهانی ۲۰۱۸ میزبان بازی ایران-پرتغال در شهر سارانسک روسیه است. این استادیوم در سال ۲۰۱۷ افتتاح شد و همچنان در حال پیشرفت و ساخت است.
استادیوم موردوویا آرنا که در شهر سارانسک روسیه واقع شده است، دارای ظرفیت ۴۵۰۰۰ نفری است. افتتاحیه آن در سال ۲۰۱۷ بود و همچنان در حال ساخت و پیشرفت است.
استادیوم مورودویا آرنا
استادیوم مورودویا آرنا که قبلا اسم آن Stadion Yubileyny بود و همچنین به‌عنوان استادیوم Saransk معروف است، در حال حاضر در حال ساخت مکان جدیدی از Mordovia Saransk و یکی از مراکز بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ است. پیشنهاد ساخت استادیوم برای اولین بار در اوایل سال ۲۰۱۰ داده شد و پس از طراحی مجدد، اولین کار ساخت و ساز در اواخر سال ۲۰۱۱ شروع شد.
این ورزشگاه که در سال ۲۰۱۰ شروع به ساخت شده در آوریل ۲۰۱۸ تأسیس شده‌است، ورزشگاه موردوویا آرنا که دارای ۴۴٬۴۴۲ نفر ظرفیت می‌باشد یکی از ورزشگاه‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ است.
با این حال، ساخت و ساز به آرامی پیشرفت کرد، اما در سال ۲۰۱۲ به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش یافت، عقب افتادن این پروژه ناشی از کمبود بودجه بود. فعالیت‌های کوچکی در دو سال بعد از آن ثبت شد تا زمانی که ساخت آن دوباره در اواخر سال ۲۰۱۴ سرعت گرفت. استادیوم قرار است در اواخر سال ۲۰۱۷ تکمیل شود.
در ابتدا Mordovia Arena ظرفیت ۴۵۰۰۰ نفری را برای جام جهانی خواهد داشت و بعد از جام جهانی با حذف سطح بالایی و تبدیل آن به یک پیست پیاده‌روی ظرفیت آن به ۲۸۰۰۰ نفر کاهش می‌یابد. در مسابقات جام جهانی، موردوویا آرنا، چهار مسابقه گروهی را برگزار خواهد کرد. همچنین به‌طور منظم در مسابقات مختلف جهانی استفاده می‌شود.
موردوویا آرنا در لبه شرقی شهرستان کوچکی از سارانسک واقع شده و فاصله آن از سارانسک میدان سوتسکیا کمتر از یک کیلومتر و یا یک پیاده‌روی ۱۰ دقیقه‌ای است. ایستگاه اصلی قطار سارانسک در شمال بیشتر به سمت شمال حرکت می‌کند، اما فاصله آن کمی بیش از ۲ کیلومتر یا ۳۰ دقیقه پیاده‌روی است. ترمینال اتوبوس‌رانی Saransk، در لبه غربی شهر، واقع شده است و بیش از ۴ کیلومتر فاصله دارد. در حالیکه بیشتر بخش‌های مرکزی سارانسک فاصله‌ای کوتاه تا استادیوم دارند و قابل پیاده‌روی تا استادیوم است، اما می‌توانید برای رسیدن سریع‌تر از اتوبوس ۴۴ استفاده کنید، هرچند مسیر های مختلفی از ایستگاه راه‌آهن وجود دارد، اما رسیدن به ورزشگاه از طریق پایانه‌های اتوبوس سریع تر است.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,استادیوم فوتبال موردوویا آرنا ، نمونه موردی خارجی موفق ,پاورپوینت بررسی ,ورزشگاه موردوویا آرنا ,نمونه موردی استادیوم ,نمونه مشابه استادیوم , Arena football stadium , , ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی پاورپوینت معماری استادیوم طرح ۴
دانلود بررسی پاورپوینت استخر مجموعه ورزشی انقلاب
دانلود بررسی پاورپوینت مجموعه ورزشی المپیک توکیو و مونیخ
دانلود بررسی پاورپوینت مجتمع فرهنگی ورزشی شاهین
دانلود بررسی پاورپوینت ضوابط واستانداردهای مجموعه ورزشی
دانلود بررسی پاورپوینت مجموعه ورزشی رفسنجان , مجموعه ورزشی آبی المپیک , مکعب آبی
دانلود بررسی پاورپوینت فرم در استادیوم های ورزشی
دانلود بررسی پاورپوینت استاندارد های اماکن ورزشی
دانلود,بررسی پاورپوینت ورزشگاه آشیانه پرنده,pptx
پاورپوینت مطالعات جامع ضوابط و استانداردهای طراحی سالنهای ورزشی مدارس
پاورپوینت مطالعات جامع ضوابط و استانداردهای طراحی و معماری استخرها و مجموعه های آبی
دانلود,بررسی پاورپوینت استادیوم ملی سنگاپور,pptx
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری باشگاه ورزشی دشت نور در مازندران
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری پارک و مجموعه ورزشی ویلم الکساندر در هلند
دانلود بررسی پاورپوینت ورزشگاه سانتیاگو برنابئو
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری استادیوم فوتبال کونیا konya در ترکیه
بررسی استادیوم ، مراکز ورزشی و ورزشگاه های دهکده المپیک پکن ، پاورپوینت بررسی دهکده المپیک پکن
پاورپوینت بررسی استانداردها و ايمنی دراماکن ورزشی
دانلود بررسی ضوابط طراحی استخرهاپاورپوینت
دانلود بررسی نگاهی به معماری استادیوم هاپاورپوینت

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد